8.2
Toplamda 397 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İnanılmaz Örümcek Adam 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 7.0 720P
  • Ülke:
  • 5.771İZLENME

    46BEĞEN

    0BEĞENME

İnanılmaz Örümcek Adam 1 Full Türkçe Dublaj HD izle

Peter Parker (Andrew Garfield) kendi ailesi tarafınca bir başına bırakılmış, dayısı ve yengesinin yetiştirmiş olduğu, sosyal yaşamda da zayıf karakterli, lise çağındaki bir gençtir. Her gencin yaşadığı ben kimim?, nereye aitim? gibi soruları kendisine soracaktır. Bir yandan da Gwen Stacy'e (Emma Stone) aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırrı bulmaya karar verecektir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski dostu olan Dr. Curt Connor'ın (Rhys Ifans) laboratuvarı çıkacaktır. Bundan sonrasında hiçbir şey Peter Parker için eskisi gibi olmayacaktır. Sitemizdeki İnanılmaz Örümcek Adam 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Amazing Spider-Man 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı