Bahsine
Bahsine
7.6
Toplamda 65 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
İçimdeki Yangın Türkçe Dublaj izle
İMDb 8.2 720P

İçimdeki Yangın Türkçe Dublaj izle

Aile dostu olan bir avukatın çağırması üzere annelerinin ölümü sonrasında kendilerine yazılmış bir mektup ile karşılaşmış ikiz kardeşler Jeanne (Mélissa Désormeaux-Poulin) ve Simon (Maxim Gaudette), ölmuş olan annelerinin son dileklerini yerine getirebilmek için Lübnan'a doğru yola çıkmışlardır. Simon önce isteksiz davranışlarda olsa da bir süre sonrasında o da kardeşi Jeanne'e katılmıştır. Aradan geçmiş olan seneler, ailenin tarihini karmaşık bir duruma getirmiş olsa da, çocuklar bu maceranın izini sürmeye devam edeceklerdir. Ancak günler geçtikçe oldukça fazla kurcaladıkları geçmiş, kardeşleri yürek burkan gerçekler ile karşı karşıya getirecektir. Sitemizdeki İçimdeki Yangın filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Incendies 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Ferdi Yürük 8 Ekim 2018 19:45:37

    Herkes bana sadace bir dk ayrısın bu filimi hiç bir şekilde sözlerle anlatamam merak eden varsa izlesin ve filimin sonunu görsün…ve son olarak bir soru 1+1 iki eder mi 🙂

  2. avatar
      fatih 20 Ocak 2019 21:48:21

    mutlaka izleyin:sonuna kadar ama sonuçunda 1+1=1 edeçeğini öğrençeksiniz