Bahsine
Bahsine
6
Toplamda 42 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
İbni Sina: Hekim – The Physician 2013 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.3 720P

İbni Sina: Hekim – The Physician 2013 Türkçe Dublaj izle

9 yaşlarında olan Rob Cole (Tom Payne) doğal bir yetenek ile dünyaya gelmiş ve annesinin yaklaşmakta olan ölümünü ilginç bir şekilde sezinlemiştir. Engelleyemediği ölüm gerçekleştiğinde ise, Bader (Stellan Skarsgård) onu ikna edip uzun bir yolculuğa çıkaracaktır. Bu yolculuk ise küçük hokkabazlıkları ve hekimlik alanında farklı yöntemleri öğrendiği bir eğitim süreci ile geçecektir. Ne var ki Cole için bir noktadan sonra bu metodlar sınırlı kalacak ve daha engin bir bilgi birikimine sahip olmayı isteyecektir. Bu gaye ile rotasını Pers topraklarına çevirecek ve görmeyi dilemekte olduğu kişi ise tüm doktorların doktoru olan İbn-İ Sina'dır (Ben Kingsley). Ünlü hekimin Ispahan'daki okuluna vardığında ise zorluk ve yasaklar ile karşılaşacaktır. En büyük sorun ise Hristiyan olması ve bu sebeple okula kabul edilememesidir. Fakat genç Rob içerisindeki bu bilgi açlığı ile hepsini aşmaya hazır ve nihayetinde kutsal gaye uğruna, sorunları kendi belirlemiş olduğu yöntemler ile aşacaktır. Sitemizdeki İbni Sina: Hekim filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Physician 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı