6.8
Toplamda 95 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hayvan – The Animal 2001 Türkçe Dublaj izle
İMDb 4.8 720P
  • Ülke:
  • 5.502İZLENME

    10BEĞEN

    0BEĞENME

Hayvan – The Animal 2001 Türkçe Dublaj izle

Delil dosyalarına bakan polis memuru Marvin (Rob Schneider), babası gibi oldukça hızlı bir polis memuru olabilmenin umudu peşindedir. Bir gece ofiste bir başınayken acil bir ilk yardım çağrısına yanıt vermesi ile tüm hayatı aniden değişir. Hızlı bir şekilde olay yerine doğru giden Marvin ölümcül bir kaza geçirecektir. Onu kurtaran ise bir gölgedir. Bu gölgenin ismi Dr. Wilder'dır (Michael Caton) ve o yeni bir deney için Marvin'i seçmiştir. Wilder özel kurduğu laborutuarında Marvin'in genetik kodunu çözecek ve birtakım hayvanların organlarını kullanıp onu tedavi edecektir. İyileşmesinin ardından normal hayatına devam eden Marvin'in ise Wilder’in laborautuarında geçirdiği günler ile ilgili hiçbir şekilde bir anısı bile olmayacaktır. Sitemizdeki Hayvan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Animal 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı