7.4
Toplamda 30 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Güzel Dedektif 1 2000 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.1 720P
  • Ülke:
  • 3.003İZLENME

    4BEĞEN

    0BEĞENME

Güzel Dedektif 1 2000 Türkçe Dublaj izle

Amerika'nın oldukça tehlikeli teröristlerinden birisi son hedefinin Amerikan Güzellik Yarışması olduğunu açıklamıştır. Bu durum üzerine harekete geçen FBI bir ajanın kılık değiştirip yarışmaya katılmasına karar verecektir. Tüm kadın ajanlar taranıp seçilmiş olan özel ajan Gracie Hart (Sandra Bullock) bu işi üstlenmeye hiç de gönüllü olmayacaktır. Erkeksi hareketlere sahip, saçını bile taramayan, kaba saba konuşan ve pek kadın arkadaşı da olmayan bu kadın dedektif başka şansı olmadığından dolayı işi istemeden de olsa kabul edecektir. Ancak FBI'ın güzellik uzmanları yardımı ile önce Gracie'yı bikinili bir güzele çevirmesi, sonrasında da onun yardımı ile beraber teröristi yakalaması düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır. Sitemizdeki Güzel Dedektif 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Miss Congeniality 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı