Bahsine
Bahsine
6
Toplamda 57 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Göz – Oculus 2013 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.5 720P
  • Ülke:
  • 4.463İZLENME

    6BEĞEN

    0BEĞENME

Göz – Oculus 2013 Türkçe Dublaj izle

Çocukluğunda büyük bir travma yaşamış olan Kaylie (Karen Gillan), seneler boyunca erkek kardeşi Tim'in (Brenton Thwaites) ailesini öldürmüş oladığı iddiası ile karşı karşıyadır. Aralarının düzelmesi için çaba göstermiş olsalar da sanki yine de bir şeyler yolunda yürümemektedir. Kime ait olduğu bilinmeyen, antika bir ayna Kaylie'nin şüphelerinin merkezi olacaktır. Etrafındakileri etkisi altına alabilen bu aynanın ilk sahibi adeta sırra kadem basmıştır. Aynanın kendisine bakan kişiyi ele geçirebilme özelliğine sahip olması Kaylie'nin araştırmasını derinleştirecektir. Çevresindeki herkes ailelerini Tim'in öldürdüğünden emin gibi olarak gözükmektedir. Ancak Kaylie'ye göre ailesini katletmiş olan erkek kardeşi Tim değil, doğaüstü bir varlıktır. Kaylie hem cinayetin nedeni ile yüzleşmek hem de erkek kardeşinin adını temize çıkarabilmek için kendisini bu tehlikenin içerisine atacaktır. Sitemizdeki Göz filmi Full HD izlenebilmektedir. Oculus 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
  Tür: Korku Filmleri
Yorum Alanı