Bahsine
Bahsine
8.1
Toplamda 17 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Geçmişi Olmayan Adam Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.9 720P

Geçmişi Olmayan Adam Türkçe Dublaj izle

Fırtınalı bir gün içerisinde kendisini Akdeniz'in ortasındaki bir balıkçı teknesinde bulan bir adam... Onun öldüğünü düşünen ve üzerinde iki kurşun ve bir lazer cihazından başka birşey bulamayan insanlar... Ancak adamımız ölmemiş ve üzerinde yer alan lazer aleti gerçekte İsviçre bankasında bir hesap numarası ve ona ait şifrelerdir. Ama ufak bir sorun bulunmaktadır. Adamımız kim olduğunu ve orada ne aradığını bilmiyordur. Elindekiler onu Zürih'e ve ordan da Paris'e götürecektir. Adamımız Jason Bourne (Matt Damon) büyük bir şans eseri tanışmış olduğu Marie Kreutz (Franka Potente) ile bu işin peşine düşer. Jason kimseyi tanımıyor, ancak çevresinde onu tanıyan birçok kişi bulunmaktadır. Bourne kendisini üzerinde bir sürü para, aklında bir sürü soru ile CIA'in de içerisinde yer aldığı bir kovalamacanın ortasında bulacaktır. Sitemizdeki Geçmişi Olmayan Adam 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Bourne Identity 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı