3.6
Toplamda 9 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.6 720P
  • Ülke:
  • 3.143İZLENME

    2BEĞEN

    0BEĞENME

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997 Türkçe Dublaj izle

Okul mezuniyetlerini kutladıkları o akşam, Julie (Jennifer Love Hewitt), Helen (Sarah Michelle Gellar), Ray (Freddie Prinze Jr.) ve Barry (Ryan Phillippe) için geleceğin neler gösterdiğini kimsenin aklına gelemezdi. Helen gerçekleştirilmiş bir güzellik yarışmasını yeni kazanmış ve sonbaharda New York'a gidip ünlü bir film yıldızı olmayı hedeflemekte, Ray ise aynı şehirde bir yazar olmak için şansını deneyecektir. Barry ve Julie'de Boston'a gidip eğitimlerine devam edeceklerdir. Yolları beraber geçirmiş oldukları uzun yıllardan sonra ayrılacak ve belki de bir daha hiç karşılaşamayacaklardır. Ta ki Barry'nin yeni arabası hiç kimsenin görmediği bir gölgeye çarpıp durmak zorunda kalana dek... Sitemizdeki Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. I Know What You Did Last Summer 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı