Mislibet
Avrasyabahis
Betbigo
Avrupabet
Avrupabet Hipodrombet
7.9
Toplamda 146 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Elm Sokağında Kabus 8: Freddy Jason’a Karşı 2003 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.8 720P

Elm Sokağında Kabus 8: Freddy Jason’a Karşı 2003 Türkçe Dublaj izle

Freddy (Robert Englund) ve Jason (Ken Kirzinger) cehennemde karşılaşacaklardır. Freddy, Jason'ın güç kazanıp yeniden dirilmesini sağlayacaktır. Bu ikili yeryüzünde yeniden gençlerin kabusu olmaya başlayacaktır. Freddy, yeni terör krallığını başlatabilmek için Jason'ı Springwood'a gitmesi için kandırmıştır. Ancak bu kötülüğün bedeli olarak, bu 2 terör kahramanı unutulmayacak bir biçimde karşı karşıya gelecektir. Akrep ile kurbağa masalında olduğu gibi, ikilinin dayanışması doğaları gereği karşı karşıya gelmeleri ile sonuçlanacaktır. Artık en büyük soru ise, gerçek ile hayal arasında gidip gelmekte olan bu savaşta kimin galip olacağıdır. Sitemizdeki Elm Sokağında Kabus 8: Freddy Jason'a Karşı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Freddy vs. Jason 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı