Bahsine
Bahsine
9.1
Toplamda 19 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Düşler Diyarı 2012 Türkçe 720p izle
İMDb 7.3 720P
  • Ülke:
  • 2.555İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Düşler Diyarı 2012 Türkçe 720p izle

Cimcime (Quvenzhané Wallis), New Orleans'ın kıyılarında Bathtup adlı fakir ancak mutlu bir toplulukta babası ile beraber yaşamakta olan 6 yaşında sevimli bir çocuktur. Hafif çatlak olan babası Wink (Dwight Henry) bir gün esrarengiz bir hastalığa yakalanacaktır. Benzeri görülmeyen ve ne olduğuna dair tanı konulamayan bu hastalık dünyanın işleyiş düzenini derinden sarsacak ve bir nevi kıyameti tetikleyecektir. Tarih öncesinde yaşamış olan Auroch adlı antik ordu mezarlarından çıkacak ve dünyanın sonunu getirmek için savaşmaya başlayacaktır. Şimdi küçük Cimcime yaşamış olduğu topluluğu terk edip dünyanın diğer ucundaki annesini aramaya başlayacaktır. Hem babasını, hem sular altındaki evini hem de evreni kurtarması gerekmektedir. Sitemizdeki Düşler Diyarı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Beasts of the Southern Wild 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı