8.0
Toplamda 531 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.3 720P
  • Ülke:
  • 7.264İZLENME

    48BEĞEN

    0BEĞENME

Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj izle

Güzel prenses Isabella (Eleanor Tomlinson) korkunç Devler tarafınca kaçırılmasının ardından Kral King Brahmwell (Ian McShane), en iyi şövalyelerine kızını geri getirme emri verecektir. Genç bir çiftlik işçisi olan Jack (Nicholas Hoult) ise bu takıma katılmaya gönüllü olacaktır. Devler ile insanların dünyası arasında sihirli fasulye sırığı ile yeniden bir geçit oluşturmuş ve insan kanına acıkmış olan devler için bu durum bulunmaz bir nimet olacaktır. Zamanında kaybetmiş oldukları bu toprakları yeniden geri almak isteyen devlerin vahşetini durdurabilmek için ise Jack elinden gelen her şeyi yapması gerekmektedir. Artık insanlık geleceğinin kurtuluşu, tüm korkularına karşın cesur bir savaşçı olmak zorunda kalan Jack'in ellerindedir. Sitemizdeki Dev Avcısı Jack filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Jack the Giant Slayer 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı