Bahsine
Bahsine
7.7
Toplamda 23 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.3 720P

Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi Türkçe Dublaj izle

Terk edilmiş olan bir yavru kedicik Şimşek, fırtınadan kaçıp kendisine barınak yer ararken, Şöhretli Lawrence olarak da tanınmış emekli sihirbaz Lawrence'a ait esrarengiz bir malikaneye gizlice girecektir. Lawrence kendi masal gibi dünyasında birçok çeşitli hayvan arkadaşı ve bir taraftan şarkı söyleyip dans ederken diğer bir taraftan da kahvaltı bile hazırlayabilen göz kamaştırıcı otomat ve aygıt arkadaşları ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Lawrence çok zaman geçmeden Şimşek'e evinde hoş karşılandığını hissettirecek ancak aksi tavşan Jack ve fare Maggie onu kovdurabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Lawrence ayağını kırıp hastaneye kaldırılmasının ardından, emlakçı yeğeni evi satması için onu oyuna getirmeye çalışacaktır. Ancak evin birbirinden esrarengiz sakinleri, evlerini savunabilmek için inanılmayacak bir plan bulacaklardır. Ürkek kedi Şimşek bir kahramana dönüşecek ve birbirinden sevimli kahramanlarımız bu sihirler evini Daniel'dan koruyabilmek için büyülü bir köşke çevireceklerdir. Sitemizdeki Büyüler Evi Sihirbaz Kedi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The House of Magic 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı