Mislibet
Avrasyabahis
Betbigo
Avrupabet
Avrupabet Hipodrombet
8.1
Toplamda 17 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Büyük Usta 2013 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.5 720P

Büyük Usta 2013 Türkçe Dublaj izle

Dövüş sanatlarında oldukça yetenekli olan genç zengin Ip Man (Tony Leung Chiu Wai) dikkat çekmeden bir yaşam sürdürmeyi tercih etmiştir. Ancak bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmeyecaktir. Bir gün tuzağa düşürülecek ve ortamdan kurtulabilmek için her türlü yeteneğini sergilemesi gerekecektir. Usta Kung (Elvis Tsui) ve güzel kızı Kung Yi'nin de aralarında bulunmakta olduğu diğer ustalar ise Ip Man'in yeteneklerinden oldukça etkilenecektir. Yüksek mevkideki bir kumandan kendi koruması olan Yi Xian Tian tarafınca suikasta kurban gidince Foshan'daki bütün ustalar her ne pahasına olursa olsun Tian'ı alt etmek için ant içeceklerdir. Sitemizdeki The Grandmaster filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Yi dai zong shi 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Burçin Bircan 15 Aralık 2020 01:18:53

    Bu film en az 8 puan kıymetinde!