10
Toplamda 10 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bridget Jones’un Bebeği Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 6.7 720P

Bridget Jones’un Bebeği Türkçe Dublaj HD izle

10 sene öncesinde Mark Darcy (Colin Firth) ile mutlu bir sonda bıraktığımız Bridget Jones (Renee Zellweger), şimdi karşımıza 40'lı yaşlarında boşanmış ve hayata yeniden atılmış, bekar bir kadın olarak çıkacaktır. Darcy ile ayrılmasının ardından haber yapımcılığı işine daha da sıkı sarılıp, çevresini eski ve yeni arkadaşları ile donatmış Jones'ta belki de değişmemiş tek şey sakarlığıdır. Her şey kontrol altındaymış gibi görünürken Bridget başına çorap örmeyi başarabilecek midir? Üstelik bu defa Bridget hamile ve doğuma kadar çocuğun babası da belirsizdir. 2 aday arasındaki Bridget eski aşkını mı yoksa yeni sevgilisini mi seçecektir? Sitemizdeki Bridget Jones'un Bebeği filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Bridget Jones's Baby 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı