8.5
Toplamda 48 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bitirim İkili 2 2001 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.6 720P

Bitirim İkili 2 2001 Türkçe Dublaj izle

Los angeles Polis Teşkilatı dedektiflerinden James Carter (Chris Tucker), tatil için Hong Kong'a gidecektir. Burada onu, eski dostu başmüfeşttiş Lee (Jackie Chan) karşılayacaktır. Elinden Çince-İngilizce sözlüğü düşürmemekte olan Carter, uzun süredir ihtiyaç duymuş olduğu bu tatil ve şehrin egzotik zevklerini tadabilmek için sabırsızdır. Fakat Hong Kong'a aniden kariyerlerinin en büyük davası ile karşı karşıya kalacaklardır. Amerikan Elçliği'nde patlamış olan bir bomba, geniş çaplı bir para kaçakçılığını soruşturmakta olan 2 gümrük görevlisinin ölümüne sebep olacaktır. Hong Kong'lu ve Amerikalı yetkililer, kimin söz sahibi olacağı konusunda tartışırken Lee ve tatili zehir olan Carter, olayın arkasında yer lan Ricky Tan'ın (John Lone) peşine düşmüştür. Sitemizdeki Bitirim İkili 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Rush Hour 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı