7.4
Toplamda 122 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bir Zamanlar Askerdik 2002 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.2 720P
 • Ülke:
 • 4.662İZLENME

  14BEĞEN

  0BEĞENME

Bir Zamanlar Askerdik 2002 Türkçe Dublaj izle

Kimsenin değiştirebilmeye gücünün yetemeyeceği bir karar ile Amerika, Vietnam ile savaş başlatmıştır. 14 Kasım 1965, Pazar günü sabah saat 10:48'de Albay Hal Moore (Mel Gibson) ve emrindeki askerler, Vietnam'daki Ia Drang Vadisi'ne helikopterler ile inmişlerdir. Moore, alana ilk ayak basan kişi ve ardından 400 askeri de onu takip etmiş, karşılarında, kendilerinden tam 5 kat daha fazla Vietkong grubu vardı. Az sonrasında Vietnam Savaşı'nın ilk sıcak teması başlayacaktı. Albay Moore cepheye gitme öncesinde, askerlerine cesaret verici bir konuşma yapmış ve alana ilk ayak basan ve en son ayrılan kişinin de kendisi olacağını söylemiştir. Sitemizdeki Bir Zamanlar Askerdik filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. We Were Soldiers 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    sero 17 Ocak 2018 06:17:28

  Ölen vietnamlı askerleri saygı ile anıyorum. Adamların üstünde geliştirdikleri silahları dnediler. Kendinden 10 kat daha zayıf ülkeyi cehenneme çevir işte gerçek abd..