7.6
Toplamda 174 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ben Robot – I Robot Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.1 720P

Ben Robot – I Robot Türkçe Dublaj izle

Dedektif Del Spooner (Will Smith) ve robotlar konusunda uzman olan Dr. Susan Calvin (Bridget Moynahan), US Robotics çalışanlarında görevli saygın bilim adamı Dr. Alfred Lanning'in (James Cromwell) ölümünü araştırıyorlardır. Araştırma ilerledikçe bu intihar arkasında farklı bir gerçek olduğundan şüphe duymaktadırlar. Lanning'in, ölümünün kısa bir süre öncesine kadar gizli bir proje üzerinde çalışmakta olduğunu keşfedeceklerdir. Sonny kod ismini taşıyan ve canlı bir beyne sahip olan bir robot tasarlamıştır. Araştırmalar, bilim adamının bir robot tarafınca öldürüldüğünü düşündürüyordur. Ancak robotların suç işlemesinin kanunlar ile yasaklanmış olduğu düşünülür ise ortadaki durum, göründüğünden daha farklıdır. Sitemizdeki Ben, Robot filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. I, Robot 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı