6
Toplamda 27 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ben-Hur 2016 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.7 720P
  • Ülke:
  • 2.690İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Ben-Hur 2016 Türkçe Dublaj izle

Ben-Hur (Jack Huston) Yahudi varlıklı bir prens, aristokrat, tüccar birisidir. Çocukluğundaki arkadaşı Romalı Messala (Toby Kebbell) ise görüşmemiş oldukları seneler boyunca yüksek kademeli bir Roma hakimi olmuştur. Kudüs'ten uzak kalmış olduğu uzun senelerin ardından buraya dönmüş olan Messala, artık Roma ordusunun komutanıdır. Yahudilerin özgürlüğü için canı pahasına mücadele etmekte olan Ben-Hur'dan, çocukluk arkadaşı Messala tarafınca, Romalıları eleştiren yahudileri teşhis etmesi istenecek, ama Ben-Hur kabul etmeyecektir. Messela onu kürek mahkumu olarak sürgün edecektir. Bu durum üzerine arkadaşı Zengin hayatına veda eden prens bu olay için intikam yemini edecektir. Bu andan itibaren yaşamı büyük bir maceranın içerisinde kaybolacaktır. Sitemizdeki Ben-Hur 2016 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Ben Hur 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı