7
Toplamda 45 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Batman 1 1989 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.6 720P

Batman 1 1989 Türkçe Dublaj izle

Gotham Şehri, karanlık, tehlikeli ve gotik biryerdir. Tek koruyucusu ise çoğunluğunun çürümüş olduğu Polis departmanıdır. Savcı Harvey Dent (Billy Dee Williams) ile komiser Gordon'un (Pat Hingle) tüm çabalarına rağmen, şehir gittikçe oldukça güvensiz bir hale gelmiş, ta ki Kara Şovalye (Michael Keaton) ortaya çıkana kadar... Suçlular çoğunlukla batıl inançlı ve korkaktır. Bu yüzden kendine onların yüreğine korku aşılayacak bir gizli kimlik seçmiş, o bir yarasadır. Ödüllü bir gazeteci olan genç ve güzel Vicky Vale (Kim Basinger), gizemli yarasa adamın sırrını çözmeye kararlıdır. Diğer taraftan Jack Napier (Jack Nicholson), kazara asit kazanına düştükten sonra şehrin psikopat palyaço suç kıralına, Batman'in azılı düşmanı sinirbozucu Joker'e dönecektir. Sitemizdeki Batman 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Batman 1989 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı