7.5
Toplamda 45 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.1 720P
  • Ülke:
  • 3.405İZLENME

    5BEĞEN

    0BEĞENME

Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle

Genetik kodunun kilidini kırması ile beraber atalarının hatıralarına erişim sağlayabilmekte olan Callum Lynch (Michael Fassbender), 15'inci yüzyıl İspanya'sında yaşayan atası Aguilar'ın (Michael Fassbender) maceralarını kendi hafızasında yer alacak kadar canlı bir şekilde deneyimleyecektir. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler'in soyundan gelmiş olduğunu öğrenen genç adam elde ettiği beceriler ile baskıcı ve güçlü organizasyon Templer'in karşısına çıkacaktır. Callum, günümüzde de varolan Templar organizasyonunu yenebilmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübesinden yardım alacaktır. Sitemizdeki Assassin's Creed filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Assassin's Creed 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı