6.5
Toplamda 126 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Arabistanlı Lawrence 1962 Türkçe Dublaj izle
İMDb 8.4 720P

Arabistanlı Lawrence 1962 Türkçe Dublaj izle

İngiliz Lawrence (Peter O'Toole) hem bir bilim adamı ve hem de İngiliz devleti için çalışmakta olan ajandır. Bu çift kimliği bulunan, hayatı ona ajanlık yaşamında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu özelliğini oldukça iyi bilen İngiliz İstihbarat Müdürlüğü Lawrence'ı uzman olduğu Arapların yanına gönderecektir. Gayesi ise Türklerle yüzyıllardır beraber yaşamakta olan arapları birbirlerine düşürmek, aynı dine inanan bu 2 milleti birbiri ile savaştırmaktır. Gayesine ulaşabilmek için Araplar arasında her zaman Türkler ile savaşmış ve hiçbir zaman Türkleri sevmemiş olan arap eşkiyaları olarak tanınmış, çölde yaşayan, hırsızlıkla, yağma ile uğraşan bedevileri hedef almıştır. Sitemizdeki Arabistanlı Lawrence filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lawrence of Arabia 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Adnan Santürk 19 Nisan 2020 18:25:53

  Filmin tamamını izlemedim, izlemeyede gerek duymadım. senaryo tamamen düzmece Türkler işgalci değildir, zulümde yapmaz, ayrıca biz Türkler barbar değildir biz savaşta bile adaletli oluruz.Ne altın ne petrol için savaşmayız biz.Asıl Katil ve sömürgeci amerikadır israildir fransadır ingilteredir yunandır.

 2. avatar
    nejmi bildircin 2 Mayıs 2020 23:31:57

  Adnan Santürk;yaşın kaç bilmiyorum ama Tarihizi araştırmanı dilerim.Şu yorumunda çok haklısın Biz Türkler Adaletden hiç şaşmadık.Ama buna rağmen osmanlının biz türkler için kullandığı o cümleyi hiç ama hiç unutamıyorum
  ”Etrak-ı bi idrak Türk, yani idraktan ve anlayıştan yoksun Türk anlamına gelmektedir”