7.2
Toplamda 165 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Amerikan Pastası 8: Buluşma 2012 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.7 720P
  • Ülke:
  • 3.571İZLENME

    15BEĞEN

    0BEĞENME

Amerikan Pastası 8: Buluşma 2012 Türkçe Dublaj izle

Michigan'lı olan 4 gencin bakirliklerini kaybetmek için 1999 senesinin yaz ayında girmiş oldukları iddianın üzerinden seneler geçmiştir. Jim (Jason Biggs) ve Michelle (Alyson Hannigan) evlenmiş, Kevin (Thomas Ian Nicholas) ve Vicky (Tara Reid) veda etmiştir. Oz (Chris Klein) ve Heather (Mena Suvari) birbirlerinden ayrı düşmüştür. Finch (Eddie Kaye Thomas) ise hala Stifler'ın (Seann William Scott) annesinin ardındadır. Birlikte geçirecekleri bu haftasonunda nelerin değişmiş olduğunu, zamanın ve uzaklığın ise gerçek dostluğu hiçbir şekilde değiştiremeyediğinin farkına varacaklardır. Sitemizdeki Amerikan Pastası 8: Buluşma filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. American Reunion 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
  Tür: Komedi Filmleri
Yorum Alanı