7.4
Toplamda 98 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Aman Tanrım 2 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.4 720P
 • Ülke:
 • 5.010İZLENME

  12BEĞEN

  0BEĞENME

Aman Tanrım 2 Türkçe Dublaj izle

Tanrı ve sevgili kulları arasında geçmiş olan sıradışı ilişkinin 2003 senesindeki Bruce Nolan'ın hikayesi ile sona erdiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Macera, ilk filmde kendini beğenmiş gazeteci olarak tanınan Evan'ın (Steve Carell) hikayesi ile devam etmektedir. Gazeteciliği bırakmış ve siyesete girmiş olan Evan, bu uğurda tüm yaşantısını değiştirmiştir. Evini Buffalo'dan Virginia'ya taşımış ve kendine yeni bir çevre edinmiştir. Ancak günün birinde beklenmeyen bir ziyaretçinin karşısına çıkması ile hayatı aniden garip bir şekilde değişecektir. Tanrı, insan görünümünde karşısına gelip Evan'dan Nuh'un gemisinin bir benzerini inşa etmesini isteyecektir. Bu garip istek sonrasında işe koyulmuş olan Evan'ın ilginç hareketleri, önce ailesi olmak üzere herkesin dikkatini çekecektir. Sitemizdeki Aman Tanrım 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Evan Almighty 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Tarık Sezen 7 Haziran 2017 19:28:23

  Çok güzel bir film izlemenizi tavsiye ederim