Ay: Eylül 2020
Kana Kan 1989 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kana Kan 1989 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Abisi Eric'in (Dennis Alexio) Dünya Kickbox Şampiyonu seçilmesinden dolayı Kurt (Jean-Claude Van Damme), onunla beraber Tayland'a gidecektir. Eric kendini beğenmiş hareketlerde bulunmakta ve Tayland'ın geleneklerini küçümsemektedir. Tong po (Michel Qissi) ile arasında geçen karşılaşmada Eric felç geçircektir. Kurt abisinin intikamını almaya kararlıdır. Sitemizden 1080p kalitesinde Kana Kan Full HD olarak izleyebilirsiniz. Kickboxer film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 1.046
 • 0
Hava Kuvvetleri Bir – Air Force One Türkçe Dublaj izle
İncele
Hava Kuvvetleri Bir – Air Force One Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Başbakan James Marshall (Harrison Ford ), eşi, kızı ve üst düzey hükümet görevlileri ile beraber, dünyanın oldukça tehlikesiz ve korumalı başkanlık uçağı ile evlerine dönmektedirler. Fakat, uçak kalkmasının kısa bir süre sonrasında acımasız terörist Korshunov'un (Gary Oldman) önderliğindeki radikal komünistler tarafınca kaçırılacaktır. Korshunov, ülkesinin tutuklu olan diktatörü serbest bırakılmazsa, uçaktaki yolcuları öldürmeye başlayacaktır. Acilen, dünyanın en çok korunmakta olan adamı, uçaktaki yolcuları ve özgür bir dünyanın geleceğini koruyabilmek üzere sorumluluğu üzerine alması gerekmektedir. Sitemizden 1080p kalitesinde Hava Kuvvetleri Bir Full HD olarak izleyebilirsiniz. Air Force One film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 926
 • 0
Filistine Veda 1995 Türkçe Dublaj izle
İncele
Filistine Veda 1995 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şerefsiz, kanı bozuk, karaktersiz, haysiyetsiz yahudilerin 1948 yılından günümüze Filistinlilere kendi topraklarında yaşattıkları zorbalığın başlangıcı... 1948 yılında Filistin'in önemli sahil kenti olan Hayfa'da kendisini halka vakfetmiş bir doktor, eşi ve küçük çocukları Ferhan. Dr. Said (Jamal Sulaiman) ve eşi günün birinde tren istasyonunda bir bombalama eylemine şahit olacaklardır. Eylemi gerçekleştiren ise Said'in çocukluk arkadaşı ve İsrail devletinin kurulmasında oldukça etkin rol oynayacak olan Şimon'dur (Ghassan Massoud). Filistinlilerin artık öz vatanlarında toplumdan dışlanma davranışına uğrayacakları dönem başlamıştır. Sitemizden 1080p kalitesinde The Survivor Full HD olarak izleyebilirsiniz. Almoutabaki film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 679
 • 0
Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Zamanında ünlü country şarkıcısı olan Jackson Maine (Bradley Cooper), artık müzik hayatında düşüşe geçtiği bir dönemi yaşıyorken Ally (Lady Gaga) isminde becerikli fakat tanınmamış bir genç müzisyenle tanışacaktır. Ally ile kısa süre içerisinde yakınlaşan Jackson, aynı zamanda genç yıldız adayının tanınmasına da yardım edecektir. Sitemizden 1080p kalitesinde Bir Yıldız Doğuyor Full HD olarak izleyebilirsiniz. A Star Is Born film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 642
 • 0
Unutulmaz Gece – A Night to Remember 1958 Türkçe Dublaj izle
İncele
Unutulmaz Gece – A Night to Remember 1958 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Titanik büyük gemi trajedisine yönelik yapılmış bir uyarlama, mükemmel efektler ve mükemmel bir aksiyon. Sitemizden 1080p kalitesinde Unutulmaz Gece Full HD olarak izleyebilirsiniz. A Night to Remember film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.9
 • 1.057
 • 0
Yaşamak İçin Türkçe Dublaj izle
İncele
Yaşamak İçin Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Uruguay'lı bir rugby takımının oyuncularının yer aldığı uçak And dağlarına çakılacaktır. Bu çarpışma sırasında yolcuların bir bölümü ölecek, fakat çoğunluğu da sağ olarak kurtulacaktır. 8 gün boyunca uçağın yıkıntısında oturup kurtarılmayı bekleyeceklerdir. Fakat bir türlü yardım gelmez. Bu esnada telsizden de arama gayretlerinin sonuç vermemesi ve çok soğuk ortamda oldukça uzun zaman yaşamalarının artık söz konusu olamayacağından dolayı arama çalışmalarına son verildiğini duyacaklardır. Sıfırın altındaki soğuk bir yerde 10 hafta boyunca yaşamda kalma uğraşları inanılmaz boyutlara ulaşacak ve sonunda gençlerden üçü yardım bulabilmek için yola çıkacaklardır. Sitemizden 1080p kalitesinde Yaşamak İçin Full HD olarak izleyebilirsiniz. Alive film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 1.751
 • 0
Top Gun Türkçe Dublaj izle
İncele
Top Gun Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Usta donanma pilotlarından Pete Mitchell (Tom Cruise) ileri derece direktif için gönderilmiş olduğu Miramar Donanma Hava Üssü'nde herkesin elde etmek istediği Top Gun onur ödülü için yüksek mevkideki pilotlardan birisi olan Tom Kasansky ile başa baş bir mücadele içerisine girer. Mitchell'ın babası, kendinin neden olduğu bir kazada oldukça yüksek sayıda başka asker ile beraber hayatını kaybetmiştir. Bu durum diğer pilotların Mitchell'a karşı tutumlarındaki soğukluğun da sebebidir. Mitchell bir süre sonrasında üste tanışacağı sivil danışman olan Charlie Blackwood (Kelly McGillis) ile ihtiraslı bir ilişki içerisine girecektir. Bir arkadaşının ölümü ile sarsınan Mitchell, Top Gun ödülünü almayı başaramamasının ardından psikolojik sorunlar yaşayacaktır. Beklediği başarıyı elde ebebilmek için son şansı ani bir uluslararası krizde yerine getirmek ile görevlendirdiği kritik bir görev olacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Top Gun Full HD olarak izleyebilirsiniz. Top Gun film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 730
 • 0
İkiz Kan – Double Impact 1991 Türkçe Dublaj izle
İncele
İkiz Kan – Double Impact 1991 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karate'de siyah kuşak sahibi ve aynı anda klasik bale eğitimi almış olan Van Damme'ın filmin yönetmeni Sheldon Rich ile beraber kaleme aldığı İkiz Kan, oyuncunun rol aldığı filmlere özgü intikam temasını konu almaktadır. Filmde ailelerinin öldürülmesinden dolayı birbirlerinden haberi olmadan ayrı dünyalarda şekillenen tek yumurta ikizi 2 kardeşin intikam tutkusu ile kesişen yolları ele alınmakta. Sitemizden 1080p kalitesinde İkiz Kan Full HD olarak izleyebilirsiniz. Double Impact film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 972
 • 0
Shaolin Tahta Adamlar – Shaolin Wooden Men Türkçe Dublaj izle
İncele
Shaolin Tahta Adamlar – Shaolin Wooden Men Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jackie Chan, bir dövüş sanatları ustasının kullandığı ve daha öncesinde hiç görmediği bir teknik ile babasının ölümüne tanık olacaktır. Jackie babasının intikamını alabilmek üzere bir Shaolin okuluna katılacaktır. Her biri kendi stilinde olan ustalar tarafından sarhoş, öldürme, kaygan yılan gibi teknikleri öğrenecektir. Jackie iyi bir eğitim alacak, ancak onu hem fiziki hem de ruhsal olarak hazır olmasını sağlayacak kişi şaolin mağaralarında zincire vurulmuş bir ustadır. Jackie'nin eğitimini tamamlayabilmesi için son olarak, oldukça az kişinin başarabildiği, manastırın yüz tahta adam sınavı kalmıştır. Sitemizden 1080p kalitesinde Shaolin Wooden Men Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shao Lin mu ren xiang film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 791
 • 0
Pompeii 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Pompeii 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film milattan sonra 79 senesinde geçmektedir. Ufak yaşlarda köle edilmiş, fakat sonrasında gayreti ve cesareti ile gladyatör olan Kelt soylu Milo (Kit Harrington), bir köle taciri tarafınca satın alınıp Roma'dan Pompeii'ye götürülecektir. Yolda karşılaşacakları bir konvoy, şehir yöneticisi kızı Cassia'yı (Emily Browning) taşımaktadır. Burada Milo ile Cassia arasında bir aşk başlayacaktır. Pompeii'de de gladyatör olarak çarpışacak olan Milo, birden kendisini hayatının aşkını kurtarmak üzere zamana karşı yarışacaktır. Çünkü Vezüv Yanardağı patlayıp tüm Pompeii şehrini lavdan bir tabaka ile örtmek üzeredir. Sitemizden 1080p kalitesinde Pompeii Full HD olarak izleyebilirsiniz. Pompeii film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 897
 • 0
Trans – Trance Türkçe Dublaj izle
İncele
Trans – Trance Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sanatsal yapıtlar hakkında yetkinleşmiş olan komiser Simon (James McAvoy), Franck (Vincent Cassel) ismindeki bir haydut ile beraber milyon dolarlar değerindeki bir tablonun çalınma eylemine katılacaktır. Olay sırasında o kaos da başına felaket bir darbe alacak ve kendine geldiğinde ise tabloyu nereye saklamış olduğu konusunda hiçbir şey hatırlayamayacaktır. Ne tehdit ne de işkence onun hafızasını geri getirmeyecektir. Bu durum üzerine Franck bir hipnoz ustası tutacak böylelikle Simon'un beyin derinliklerindeki bilgiye ulaşmayı planlamaktadır. Sitemizden 1080p kalitesinde Trans Full HD olarak izleyebilirsiniz. Trance film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 1.066
 • 0
Lolita 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Lolita 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kızından faydalabilmek üzere evin sahibesi ile evlenen bir adamın hikayesi konu alınmaktadır. 3 kısa cümle ile anlatmak gerekirse; yasak erotik sex aşk, akıl alamayacak bir cazibe ve bunlar için ödenecek olan en yüksek bedel. Sitemizden 1080p kalitesinde Lolita Full HD olarak izleyebilirsiniz. Lolita film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 2.725
 • 0
5’ten 7’ye – 5 to 7 Türkçe Dublaj izle
İncele
5’ten 7’ye – 5 to 7 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Geleceği ümit veren roman yazarı olan Brian (Anton Yelchin), orta yaşlardaki bir kadın Arielle'ye (Bérénice Marlohe) aşık olacaktır. Arielle de Brian'dan hoşlanacak fakat evli olduğu gerçeği aralarındaki ilişkiyi kısıtlayacaktır. Akşamları sadece saat 5 ile 7 arasında buluşmakta olan çift, bir süre sonrasında daha fazlasını isteyeceklerdir. Sitemizden 1080p kalitesinde 5'ten 7'ye Full HD olarak izleyebilirsiniz. 5 to 7 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 961
 • 0
Diego Maradona Türkçe Dublaj izle
İncele
Diego Maradona Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Senna ve Amy ile övgü toplamış olan Asif Kapadia'nın yeni filmi Diego Maradona, 10 numaralı formanın değişmeyen sahibi, efsane futbolcu Diego Armando Maradona'nın yaşamı konu alınmaktadır. Belgesel'de, doğduğu ülke yani Arjantin'deki gecekondu mahallesinden dünyanın tepesindeki altın tahtına rakibi olmayan bir süperstarı 1980'li yıllardan başlayıp özellikle Napoli takımındaki seneleri ele alınmaktadır. Diego Maradona, uyuşturucu bağımlılığından saha dışındaki türlü dedikodularına medyanın gözünden hiç kaçmayan, şöhreti omuzlayamayan, fakat her düştüğünde yeniden ayaklanan, mücadeleci bir ikonu tarafsızca gözler önüne sermektedir. Arjantinli efsane sporcunun da onayladığı, öncesinde hiç görülmemiş 500 saati aşan görüntüsünden kurgulanmış belgesel film, ilk gösterimini Cannes'da gerçekleştirmiştir. Sitemizden 1080p kalitesinde Maradona Full HD olarak izleyebilirsiniz. Diego Maradona film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 389
 • 0
İki Kardeş 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
İki Kardeş 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ormanın derinliklerinde bir yerlerde tapınak kalıntıları içinde 2 kaplan kardeş dünyaya gelecektir. Biri yumuşak ve çekingen diğeri ise atılgan ve haylazdır. Beraber endişe duymadan ve huzurlu bir yaşam sürdürmektedirler. Ta ki yakalanana, birbirlerinden ve ailelerinden ayrı kalana dek... Sitemizden 1080p kalitesinde Two Brothers Full HD olarak izleyebilirsiniz. Deux frères film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 1.045
 • 2
12