Ay: Mart 2020
Salgın – Contagion Türkçe Dublaj izle
İncele
Salgın – Contagion Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hava ve teneffüs yolu üzerinden rahatlıkla bulaşan ve insanları birkaç gün içerisinde öldürmekte olan, ölümcül bir virüs salgın şeklinde yayılmaktadır. Dünya bazında uzmanlardan oluşan medikal bir takım, hem salgına çare bulmaya çalışacak hem de insanlarda virüsten oldukça hızlı yayılmakta olan panik halini kontrol altına almaya çalışacaklardır. İnsanlar şimdi hem canlarını kurtarmaya çalışırken hem de dağılmanın eşiğine gelmiş toplumsal yaşama tutunma mücadelesi vermektedirler. Sitemizden 720p kalitesinde Salgın Full HD olarak izleyebilirsiniz. Contagion film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 3.541
 • 0
Çöl Kaplanı Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Çöl Kaplanı Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Sene 1924'de, gecenin karanlığı inerken Marsilya'nın nemli sokakları Jandarmanın düdük sesleri ile yankılanmaktadır. Gangsterler, araba ile kaçıyorlardır. Tren istasyonunda, hoş bir bayan tek başına bekliyordur. Hemen yakınlarında ise Alain Lefevre (Jean-Claude Van Damme) sıkışık sokaklardan geçiyordur. Çaresiz şekilde gölgelerde saklanan ve avlanmak üzere olan bir hayvan gibi kaçıyordur. Gece olmadan bu genç boksör, bu kadını mafyanın elinden kurtarmaya çalışırken gerçekleştirdiği boks maçında tuzağa düşürülmüştür. 2 kişinin katili olarak aranıyordur. Kaçması ve yeni bir kimlik bulması gerekiyordur. Bundan dolayı Fransız lejyonuna katılıp kendini kurtaracaktır. Ancak burada yaşayacakları yaşamını oldukça değiştirecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Çöl Kaplanı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Legionnaire film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 2.944
 • 0
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünyanın oldukça büyük alanını yaşayan ölüler ele geçirmiştir. Yaşayan ölülerin yaşattığı terör karşısında umutsuz kalan insanlar ise, normal yaşamlarını sürdürebilmek üzere çareyi kuvvetlendirilmiş kent duvarlarının ardına çekilmekte bulmuşlardır. Diğer taraftan bir avuç merhametsiz fırsatçı girişimci tarafınca oluşturulmuş başka bir topluluk daha bulunmaktadır. Bunlar da karmaşa içerisindeki kent caddelerinin üzerinde yükselmekte olan gökdelen kulelerinde yaşamaktadırlar. Kent duvarlarının dışında ölülerden oluşan ordu büyük bir hızla büyümekte ve güçlenmektedir. İçeride ise düzensizlik doruk noktasına varmıştır. Kentteki insanların hayatını kurtarabilmek için bir grup paralı asker göreve çağrılacaktır. Ölüler ordusundan insanları koruyabilmenin farklı bir yolu kalmamıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Ölüler Ülkesi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Land of the Dead film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 3.124
 • 0
Ölü ya da Diri Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölü ya da Diri Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yalnızca davet edilenlerin katılabileceği bir dövüş sanatları turnuvasında birbirlerine düşman olan 4 güzel kadın hain bir güce karşı beraber olmak zorunda kalacaklardır. Tina Armstrong (Jaime Pressly) kadın güreşlerinde dünyada bir numaradır. Christie Allen (Holly Valance) güzel bir hırsız ve kiralık katildir. Princess Kasumi (Devon Aoki), Asyalı bir asilzade ve dövüşçüdür, eğitimini dövüş sanatı ustalarından almıştır. Helena Douglas (Sarah Carter) ise adrenalin fanatiğidir. Sitemizden 720p kalitesinde Ölü ya da Diri Full HD olarak izleyebilirsiniz. DOA: Dead or Alive film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 3.046
 • 0
Büyükler 2 – Grown Ups 2 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Büyükler 2 – Grown Ups 2 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Aynı yerde büyümüş ve seneler sonrasında bir araya gelmiş olan bir grup arkadaşın artık eve geri dönme zamanıdır. Eve geri döndüklerinde ise onları bekleyen komik maceralar ile beraber bu defa çocuklarından öğrenecekleri dersler olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Büyükler 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Grown Ups 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 886
 • 0