Ay: Kasım 2019
Kardaki İzler – Wind River 2017 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kardaki İzler – Wind River 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Acemi bir FBI ajanının, kızılderili arazisinda gerçekleşmiş bir cinayeti araştırmak için geçmişinde derin gizemler barındırmakta olan kasabanın iz sürücüsü ile yaptığı işbirliği konu alınmaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Kardaki İzler Full HD olarak izleyebilirsiniz. Wind River film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 1.545
 • 0
Kaçakçı – The Mule Türkçe Dublaj izle
İncele
Kaçakçı – The Mule Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
90 yaşındaki bahçıvan ve Kore Savaşı emektarı Earl Stone (Clint Eastwood), 3 milyon dolar değerindeki kokaini Meksikalı bir uyuşturucu karteli için Illinois'e ulaştırırken yakalanacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Kaçakçı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Mule film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 1.409
 • 2
Jurassic World: Yıkılmış Krallık 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jurassic World: Yıkılmış Krallık 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Nublar Adası'ndaki Jurassic World düşünce parkının kapatılmasının üzerinden 3 sene geçmiştir. Dinozorlar, bu adada serbest bir şekilde yaşamlarını sürdürmektedir. Fakat adadaki volkanın yeniden aktif hale gelmesi, dinozorların oradan çıkarılmasını zorunlu hale getirecektir. Jurassic World'ün eski müdürlerinden Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) bu hedefle bir kurtarma örgütü oluşturacak, eski dinozor eğitmenlerinden Owen Grady (Chris Pratt) de örgüte katılacaktır. Niyeti, oldukça sevdiği Blue'yu bulabilmektir. Fakat adaya vardıklarında oldukça büyük bir hilenin maşası olarak kullanıldıklarının farkına varacaklardır. Ele geçirilen dinozorlar koruma altına alınmak yerine satılmaya hazırlanırken, Indoraptor ismindeki hibrit bir dinozor türü ortama dehşet saçacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Jurassic World: Yıkılmış Krallık Full HD olarak izleyebilirsiniz. Jurassic World: Fallen Kingdom film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 3.115
 • 0
Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tam 8 sene öncesinde John Hammond, 65 milyon sene öncesi, dinazorların yaşamış olduğu döneme dair sivrisinek fosilerinden alınmış kan örnekleri yardımıyla, DNA moleküllerinden yaratılan ve genetik mühendisliğin ürünü olan dinazorların özgürce dolaşmasını sağlayan Jurassic Park tasarısını hayata geçirmişti. 8 sene sonrasında ise, Isa Sorna adası haricinde farklı bir adada bilimsel çalışmalar gerçekleştirilmiş ve burada bazı yeni türlerde dinazorlar üretilmiştir. Büyük bir Jurassic Park deneyimi geçirmiş olan Paleog Dr. Alan Grant (Sam Neill), dinazor kemikleri üzerinde gerçekleştirdiği çalışmalarına devam etmektedir. Günün birinde kapısını oldukça varklıklı olduuğunu iddaa eden bir karı koca çalacaktır. Bu çift, Grant'e Jurassic Park tesisine uçak ile bir tur düzenlemek istediklerini ve kendinin onlara katılmasını isteyeceklerdir. Allen önceleri gönülsüz görünse de teklifi iyi bir ücret karşılığında kabul edecektir. Fakat işler beklendiği gibi ilerlemeyecek ve kandırılmış olduğunu öğrenecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Jurassic Park 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Jurassic Park III film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 1.567
 • 0
Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Isa Sorna ismi verilmiş olan bir adada birtakım dinazorlar yaşamda kalmıştır. Site B kod adlı dinazor üretim kuruluşunun yer aldığı bu adada çıkmış olan kasırgadan dolayı tesisler harap olmuş ve dinazorlar serbest kalmıştır. Aradan geçen 4 sene içerisinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmiştir. Dinazorların şimdi yaşamda olduğunu öğrenen tesisin kurucusu Milyarder John Hammond (Richard Attenborough), site B'deki ticari gücün farkındadır. Hammond'ın hedefi dinazorları tabii çevrelerinde koruyup 4 sene öncesinde kaybetmiş olduğu saygınlığını geri kazanmaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Kayıp Dünya: Jurassic Park Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Lost World: Jurassic Park film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 924
 • 0
Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mağaralarda gerçekleştirilmiş olan kazı çalışmalarının sonucunda dinazorların yaşamış olduğu tarih öncesindeki çağa ait çeşitli sivrisinek fosilleri bulunacaktır. Milyarder John Hammond (Richard Attenborough) önderliğindeki bilimadamları, oldukça garip ve karışık testler deneyip bu sivrisinek fosillerinde yer alan kan örneklerini almayı başaracaklardır. Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbası ile birleştirilip 65 milyon sene öncesinde yaşamış olan bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılacaktır. Hammond hükümetten kiralamış olduğu adada klonladıkları bu korkunç hayvanlar için elektrikli teller ile çevrilmiş bir hayvanat bahçesi kurmuştur. İhtiyar Hammond, bir hafta sonunda Dr. Alan Grant (Sam Neill) gibi bazı işinde becerikli bilim adamlarını Jurassic Park ismini verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirecektir. Fakat embriyolarını ele geçirmek isteyen birisi, güvenlik sistemini devre dışı bırakmasının ardından serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Jurassic Park 1 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Jurassic Park film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
 • 1.411
 • 0
Hotel Mumbai 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hotel Mumbai 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mumbai'de yer alan Taj Hotel'i terörist saldırısına uğrayacaktır. Otelde çalışanlar, herkesi koruyabilmek üzere yaşamlarını riske atmakta, insanlar ise aileleri ve kendilerini koruyabilmek için düşünmeden mümkün olmayan fedakarlıklar yapacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Hotel Mumbai Full HD olarak izleyebilirsiniz. Hotel Mumbai film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 903
 • 0
Hotel Artemis 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hotel Artemis 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2028 senesinde Los Angeles'ta milletin suya erişmesine bir kısıtlama getirilecektir. Alışılmış milletin suya erişimi zorlaşacak ve fiyatlar da karşılanmayacak derecede artacaktır. Gerçekleşen ayaklanmadan dolayı Los Angeles'ta suç oranı oldukça yükselecektir. Hemşire (Jodie Foster) olarak tanınan bir kadın, yüksek profilli suçlular için ağır güvenlik tedbirlerine sahip ve sadece üyelere hizmet vermekte olan bir hastane işletiyordur. Ayaklanmadan yararlanıp banka soyan Waikiki (Sterling K. Brown) yaralı ekip arkadaşlarını 18 milyon dolarlık mücevherler ile beraber getirecek, fakat hem mafya babası olarak tanınan Wolf King (Jeff Goldblum) hem de polis peşlerindedir. Hastane kuşatmaya alınmışken Hemşire, özel koruması Everest (Dave Bautista) ve hastanede yer alan diğer suçlular kurtulabilmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Hotel Artemis Full HD olarak izleyebilirsiniz. Hotel Artemis film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 1.038
 • 0
Hayalet 1990 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hayalet 1990 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sam (Patrick Swayze) ve Molly (Demi Moore) birbirlerine deli gibi aşık bir çifttir. Yeni bir apartmana taşınmış olan çift, yolda çapulcular tarafınca saldırıya uğrayacak ve Sam dalaş esnasında ölecektir. Fakat Sam bir hayalet olarak yaşamını sürdürecek ve sevgilisini zararlardan uzak tutacak ve kendi ölümünü planlayanları bulabilmek üzere işin inceliklerini öğrenmeye başlayacaktır. Bu esnada insanlar ile bir falcı aracılığı ile iletişim kurmayı başaran Sam, adım adım diğer dünyaya ilerlerken Molly'e oldukça fazla aşık olmaktan kendisini alamayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Hayalet Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ghost film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 2.964
 • 1
Gökdelen 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Gökdelen 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Önceden FBI'ın rehine kurtarma bölümünde çalışmış ve savaşlarda yer almış olan Will Ford (Dwayne Johnson), bir görevde sol bacağını kaybetmesinin ardından emekliye ayrılmış ve gökdelenler için güvenlik danışmanlığı yapmaya başlamıştır. Çin'de yer alan dünyanın oldukça yüksek binası The Pearl için güvenlik araştırması yapması gerektiğinde ise kendisi ailesi ile beraber buraya yerleşip şahsen gözlem yapma şansı bulacaktır. Fakat binada gözle görülür güvenlik açıkları bulunmakta ve bunlar sonucunda binanın 96'ıncı katında bir yangın meydana gelecektir. Yangının sorumluluğu Ford'a yüklencektir. Will Ford'un hem ismini temize çıkarabilmek, hem de binada rehin kalmış olan ailesini kurtarabilmek için tüm bilgi ve cesurluğunu sonuna kadar kullanması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Gökdelen Full HD olarak izleyebilirsiniz. Skyscraper film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 1.650
 • 0
Alcatraz’dan Kaçış Türkçe Dublaj izle
İncele
Alcatraz’dan Kaçış Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Firarı mümkün olmayan bilinen Alcatraz Hapisanesinden tüymeye çalışan 3 mahkum ve bu kaçış planını harika bir şekilde hazırlamış olan banka soyguncusu Morris'in (Clint Eastwood) asıl olduğu söylenen hikayesi. Sitemizden 720p kalitesinde Alcatrazdan Kaçış Full HD olarak izleyebilirsiniz. Escape from Alcatraz film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 1.642
 • 0
Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2008 senesinde yayınlanmış ve fazla satanlar listesinin altını üstüne getirmiş olan kitaptan uyarlanan film, ailenin köpeği olan Enzo'nun ağzından anlatılmaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Art of Racing in the Rain film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 872
 • 0
Dünyalar Arasında Türkçe Dublaj izle
İncele
Dünyalar Arasında Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kamyon şoförü olan Joe (Nicolas Cage), eşi ve çocuğunu kaybetmiş, yıpranmış bir adamdır. Aradan zaman geçmiş olsa da Joe, onların ölümünü bir türlü unutamamaktadır. Günün birinde otoyoldaki bir istasyonda Julie (Franka Potente) adlı bir bayanla tanışacaktır. Julie, ruhani becerileri olan bir kadın ve komada olan kızı Billie'nin (Penelope Mitchell) kaybolmuş olan ruhunu kurtarmaya çalışacaktır. Hastanede yatmakta olan Billie, Joe'nun ziyareti esnasında uyanacak, fakat artık kendi değildir. Joe'nun ölen eşi Mary (Lydia Hearst) ise dünyada kapanmamış hesaplarını tamamlayabilmek üzere Billie'nin ruhunu ele geçirecektir. Yasını tuttuğu kadını yeniden kollarının arasında bulan Joe, kendisini diğer dünyaya uzanmakta olan bir takıntının içerisinde bulacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Dünyalar Arasında Full HD olarak izleyebilirsiniz. Between Worlds film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.6
 • 1.380
 • 0
Dogman 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Dogman 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dogman, bir köpek kuaförü olan Marcello'nun (Marcello Fonte) hikayesini konu almaktadır. Marcello mahallesinde beğenilen bir esnaftır. Fiziksel olarak zayıf bir adam olmasına karşın çevresindeki insanlardan ve kızından saygı görmektedir. Ancak köpek kuaförlüğünün ardında gizli bir şekilde uyuşturucu satmaktadır. Mahallelinin belalılarından boksör Simoncino'nun (Edoardo Pesce) cezaevinden çıkması ile Marcello'nun kabus dolu günleri başlayacaktır. Simoncino'ya güvenilir bir arkadaş olmak isteyen Marcello, giderek saygınlık ve onurunu kaybedecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Dogman Full HD olarak izleyebilirsiniz. Dogman film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 983
 • 0
Derinliklere Yolculuk – The Odyssey Türkçe Dublaj izle
İncele
Derinliklere Yolculuk – The Odyssey Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Denizci olan Jacques Cousteau'nun (Lambert Wilson) kendisini oldukça seven eşi Simone (Audrey Tautou) ve 2 oğlu ile beraber huzurlu bir yaşamı vardır. Fakat denizlerin ucu bucağı olmayan dünyasını keşfedebilmek üzere önüne geçemediği tutkusu, onu Calypso isimli eski bir gemiyi alıp denizlere açılmaya itecektir. Kaptan Cousteau ünlendikçe oğlu Philippe (Pierre Niney) ile ilişkisi fazla dalgalı bir hal alacak, fakat Philippe'in babasına hayranlığı hiçbir zaman azalmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde The Odyssey Full HD olarak izleyebilirsiniz. L'odyssée film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 1.106
 • 0