Ay: Ağustos 2019
X-Men: Dark Phoenix 2019 Full HD izle
İncele
X-Men: Dark Phoenix 2019 Full HD izle
Türkçe Altyazı
Bir görev esnasında esrarengiz bir güce maruz kalıp ölümden dönmüş olan Jean Grey, yani Phoenix (Sophie Turner) bu olayın hemen sonrasında oldukça büyük bir güce sahip olacaktır. Fakat bu gücün kontrolü de aynı şekilde zordur. Phoenix kontrolden çıkıp çevresindekilere zarar vermeye başladıkça, X-Men ve ekibinin diğer üyeleri hem arkadaşlarını kurtarabilmek, hem de onun gücünü kötülük için kullanmak isteyenleri engelleyebilmek için mücadele içerisine gireceklerdir. Sitemizden 720p kalitesinde X-Men: Dark Phoenix Full HD olarak izleyebilirsiniz. Dark Phoenix film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 806
 • 0
O – Stephen King’s It 1990 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
O – Stephen King’s It 1990 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Her an herşey olabilir. Sinema ekranında durmayan yırtıcı bir canavar, bodrumda gizlenmekte olan uğursuz birşey. En büyük korkunuz ne olursa olsun kimse onu Stephen King'den daha iyi bilmemektedir. King'in 1986 senesindeki fazla satan kitabından uyarlanmış filmde Annette O'Toole, John Ritter ve Richard Thomas insanın korkularına karşı sarsıcı bir gezinti sergilemektedir. Küçük bir New England kasabasındaki hain güç, bir palyaçonun (Tim Curry) şeklini alacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde O 1990 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Stephen King's It film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.8
 • 3.429
 • 0
Godzilla 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Godzilla 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya'nın bilinen canavarı, insan ırkının haddini aşıp gerçekleştirdiği bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkan tüm insan ırkının varlığını tehdit eden acımasız yaratıklar ile mücadele ederek bizi koruyor. Sitemizden 720p kalitesinde Godzilla 2014 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Godzilla film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 765
 • 0
Godzilla 1998 Türkçe Dublaj izle
İncele
Godzilla 1998 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya'nın ve özellikle de New York'un başı büyük beladadır. Dev canavar Godzilla, Manhattan Adası'na doğru ilerliyordur. Bir bilim adamı, bir sigorta müfettişi, bir kameraman ve muhabir onu durdurmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Godzilla 1998 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Godzilla film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 1.323
 • 0
Dokuz Canlı Bay Tüylü – Nine Lives Türkçe Dublaj izle
İncele
Dokuz Canlı Bay Tüylü – Nine Lives Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Büyük bir şirket sahibi olan Tom Brand (Kevin Spacey) kariyerinin en üst düzeyinde oldukça zengin bir iş adamıdır. Fakat kariyerine aşırı derecede düşkün olmasından dolayı eşi Lara (Jennifer Garner) ve kızı Rebecca'dan (Malina Weissman) git gide uzaklaşıyordur. Rebecca'nın 11'inci doğumgününde hediye almak için geç kalınca kızının çok istediği hediye olan, ama kendisinin hiç beğenmediği bir ev kedisini almak üzere garip bir evcil hayvan dükkanına gitmek mecburiyetinde kalacaktır. Fakat yolda geçireceği kaza sonucunda kendini kedinin bedenine hapsolacaktır. 1 hafta içerisinde ailesi ile arasını düzeltemez ise sonsuza kadar bir kedi olarak yaşamına devam edecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Dokuz Canlı Bay Tüylü Full HD olarak izleyebilirsiniz. Nine Lives film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 736
 • 0
Çakal – The Jackal Türkçe Dublaj izle
İncele
Çakal – The Jackal Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çakal'ın (Bruce Willis) öykü akışındaki temel unsur, FBI Başkan Yardımcısı olan Carter Prestn (Sidney Poiter), yer altı örgüt üyesi Irlandalı Declan Mulqueen (Richard Gere) ve Rus istihbarat görevlisi Valentina Koslova (Diane Gere) arasında kurulmuş zoraki bir ittifaktır. Çakal takma ismi ile tanınmış geçen yüzyılın oldukça acımasız teröristinin izini sürmek amacı ile biraraya gelmişlerdir. Birbirlerine karşı tam olarak yabancı olan bu üçlü, zaman içerisinde hayatta kalabilmek için birbirlerine destek olmaları gerekmektedir. Birbirlerine güvenmek ve aralarında sıkı bir işbirliği bulunması gerektiğinin farkına varacaklardır. Peşlerinde oldukları bu gizemli katilin geride bıraktığı elektronik ipuçlarının peşine düşeceklerdir. Fakat her defasında bu ipuçları onlara hiçbir fayda sağlayamamaktadır. Bu esnada geriye sayım hızla devam etmektedir. Çakal belirttiği terör eylemini gerçekleştirebilmek üzere tüm gücü ile çalışmaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Çakal Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Jackal film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 1.512
 • 0
İntikamcı – A Common Man 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
İntikamcı – A Common Man 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Colombo'daki şehir hapishanesinde yatmakta olan bir grup teroristin serbest bırakılabilmesi için psikopat bir adam tarafınca Sri Lanka şehrinin farklı yerlerine bomba bırakılmıştır. Şehirde kaosa yol açmadan hem bu psikopat adam hem de patlamayı bekleyen bombalar durdurulmalıdır. Sitemizden 720p kalitesinde Sıradan Bir Adam - İntikam Full HD olarak izleyebilirsiniz. A Common Man film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.7
 • 643
 • 0
Zorlu Takip Türkçe Dublaj izle
İncele
Zorlu Takip Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Rütbeli bir New York polisi olan Jimmy'nin (Bruce Willis) oldukça değer vermekte olduğu bir beyzbol kartı hırsız tarafınca çalınacaktır. Kızının düğün masraflarının karşılanabilmesi için bu kartı bulması gerekmektedir. Ortağı Paul (Tracy Morgan) ile beraber bu inatçı ikili inatçı hırsızın peşine düşeceklerdir. Sitemizden 720p kalitesinde Zorlu Takip Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cop Out film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 1.065
 • 0
Zümrüt Yeşil – Smaragdgrün 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Zümrüt Yeşil – Smaragdgrün 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gwendolyn'un (Maria Ehrich) kalbi geçmişte başında geçen olaylardan dolayı artık kırılmış ve Gideon'a (Jannis Niewöhner) güvenmesi oldukça zordur. Ancak bu ikilemle geçirilecek vakti bulunmamaktadır. Lodge kaçırılmış ve zamana karşı bir yarış başlayacaktır. Gwen, yanına Gideon'u da alıp zorlu bir kurtarma operasyonuna girişecektir. Bu süreç içerisinde de, geçmişte sorgulamış olduğu güçlerini anlayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Emerald Green Full HD olarak izleyebilirsiniz. Smaragdgrün film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 986
 • 0
Yukarı Bak – Up Türkçe Dublaj izle
İncele
Yukarı Bak – Up Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yaşamı boyunca istemekte olduğu macera hayalini gerçekleştirebilmek üzere evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'nın yabani doğasına doğru yolculuğa çıkacak olan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen'ın hikayesinin anlatılmakta olduğu yeni bir komedi. Fakat Carl, yolculuğa başlamasının ardından en büyük kabusunu da yani oldukça iyimser, doğa kaşifi 8 yaşındaki Russel'ı yanında götürüyor olduğunu fark edecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Yukarı Bak Full HD olarak izleyebilirsiniz. Up film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 1.613
 • 0
Temel İçgüdü – Basic Instinct 1992 Türkçe Dublaj izle
İncele
Temel İçgüdü – Basic Instinct 1992 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Eski rock star ve San Fransisco gece kulübü işletmecisi Johnny Boz (Bill Cable) yatağında öldürülmüş bir şekilde bulunur. Dedektif Nick Curran (Michael Douglas), cinayeti araştırmak ile görevlendirilmiştir. Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı ile ilgili sabıkası bulunmaktadır. Catherine Tramell (Sharon Stone) ise tanınan bir yazar ve cinayet şekli kendi kitaplarından birisinde anlatmış olduğu bir hikaye ile birebir aynısıdır. Polis 2 ithimal üzerinde yoğunlaşacaktır. Katil ya yazarın kendisi ya da onun romanlarını yakından takip etmekte olan bir okuyucusudur. Nick'in eski sevgilisi Doktor Beth Garner (Jeanne Tripplehorn), kuşkuyu Catherine üzerine yoğunlaştırmaya çalışırken, aniden kuşku oklarını kendi üzerinde bulacaktır. Catherine düşünüldüğünden oldukça akıllı bir kadındır. Sitemizden 720p kalitesinde Temel İçgüdü Full HD olarak izleyebilirsiniz. Basic Instinct film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 966
 • 0
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şrek ve eşi Prenses Fiona, çocukları ile mesut bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Bu mutluluklarına arkadaşları çizmeli kedi, eşek ve eşeğin yavruları da eşlik etmektedir. Zaman sanki tersine dönmüş gibidir. Bu iyi aile babası rolü gün geçtikçe Şrek'e sıkıcı gelmeye başlamıştır. Artık, etrafındakileri korkutup kendisinden kaçırmış olduğu eski günlerdeki durumundan oldukça farklıdır. Kendisini hakiki bir dev gibi hissetmekte olduğu günleri oldukça özleyen Şrek, tehlikeli kalpli Rumpelstilzchen ile bir anlaşma imzalayacaktır. Gerçekte Rumpelstilzchen, onu kandırmıştır. Şrek anlaşmanın ardından kendisini değişik bir yerde, değişik bir zamanda bulacaktır. Bu dünyanın kralı ise Rumpelstilzchen ve bu yeni dünyada devler avlanıyordur. Şrek, prenses Fiona ile hiç karşılaşmamıştır. Hemde eski dostları da onunla tanıştıklarını dahi hatırlamamaktadır. Şrek'in yeni görevi her şeyi eski haline çevirmek ve gerçek aşkı ile dostlarını yeniden kazanabilmektir. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek: Sonsuza Dek Mutlu Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek Forever After film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 1.699
 • 0
Şrek 3 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 3 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kral Harold hastalanmasından dolayı tahtı için uygun bir varis bulmak Shrek'e düşecektir. Aksi halde tahta geçeceği için oldukça sevmekte olduğu bataklıktan ayrılması gerekecektir. Bu konu ile ilgili olarak Eşek ile Çizmeli Kedi'yi görevlendirecek olan Shrek, taht için en iyi varis olarak gördüğü kişiyi gözüne kestirecektir. Bu kişi, Fiona'nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie'den bir başkası değildir. Diğer taraftan oldukça uzaklarda Fiona'yı zamanında yüzüstü bırakıp terk eden eski nişanlısı Prens Charming, tahtı ele geçirebilmek üzere peri masallarından toplamış olduğu kötü adamlar ordusu ile kentte fırtınalar estirecektir. Fakat kenti savunmaya kararlı olan Fiona ile annesi Kraliçe Lillian'ın peri masallarındaki iyi insanları yanlarına topladığından haberi bulunmamaktadır. Shrek, Eşek ve Çizmeli Kedi'nin, geleceğin kralı olarak gördükleri Artie'yi oldukça mükemmel olabilmesi için değiştirme çabası devam ederken, diğer yanda Fiona ve prensesler ordusu ise Prince Charming'i durdurması gerekmektedir. Bunu başaramazlar ise ortada Artie'nin hakimiyeti altında olacak bir krallık kalmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek the Third film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 1.577
 • 0
Şrek 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şrek ile Fiona balayından dönmüş, Fiona'nın ailesinden gelmiş olan bir davet mektubu ile karşılaşacaklardır. Fiona'nın kral babası ile kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bu durum üzerine yanlarına Eşek'i de alıp yola çıkacaklardır. Prensesin geri dönüşünü kutlayabilmek üzere Uzak Ülke'nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür. Kral ve Kraliçe'de sevgili kızlarının ve hiç tanımadıkları damatlarının dönüşünü heyecanlı bir şekilde beklemektedir. Fakat her ikisi de yeni damatlarının dış görünümüne hazırlıklı değildir. Hemde sevgili kızları da oldukça değişmiştir. Şrek ile Fiona'nın bilmediği bazı gerçekler bulunmaktadır. Bu sürpriz evlilik ile beraber Fiona'nın kral babasının geleceğe yönelik planları suya düşecektir. Bunun üzerine o ana kadar ki bütün gelişmeleri tersine çevirebilmek için Fiona'nın Peri Vaftiz Annesinden, Yakışıklı Prensten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi'den yardım isteyecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 1.577
 • 0
Şrek 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çirkin görünümlü, yeşil renkli canavar olan Shrek, oldukça mutlu bir hayat sürmektedir. Çamur banyosu yapmaktan ve kendi bataklığında yaşamaktan mutlu olmasına rağmen, etrafındakiler, ayrıca öz anne ve babası bile onun görüntüsüne, pis kokusuna dayanamamaktadır. Fakat Shrek'in kendine güveni tam ve bütün bu olumsuzluklar karşısında moralini bozmamaktadır. Günün birinde güzel prenses Fiona, bir ejderha tarafınca kaçırılacaktır. Duloc ülkesinin büyük bir kızgınlıkla yanıp tutuşan yöneticisi Lord Farquad, prensesi kurtarabilmesi için Shrek'ten yardım isteyecektir. Lord, uygun eş olarak prenses Fiona'yı seçmiş ve onu ejderhaya bırakmaya hiç de niyeti bulunmamaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 1.580
 • 0