Ay: Temmuz 2019
Mavi Göle Dönüş – Return To The Blue Lagoon Türkçe Dublaj izle
İncele
Mavi Göle Dönüş – Return To The Blue Lagoon Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mavi Göl'ün devamı olan Mavi Göle Dönüş filminde dul bir kadın olan Sarah (Lisa Pelikan), kızı Lilli (Milla Jovovich) ve 1980 versiyonundaki aşıkların yetim bırakmış olduğu Richard (Brian Krause) ile beraber bir adada mahsur kalacaktır. Sarah'ın ölümünün ardından Richard ve Lilli birlikte büyüyecek ve zamanla birbirlerine aşık olacaklardır. Kendi hallerinde adada mutlu bir hayat sürerken adaya gelecek korsanlardan dolayı medeniyet ile tanışmak zorunda kalacaklar ve mutlulukları tehlikeye girecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Mavi Göle Dönüş Full HD olarak izleyebilirsiniz. Return to the Blue Lagoon film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.2
 • 2.516
 • 0
Mavi Göl 1980 Türkçe Dublaj izle
İncele
Mavi Göl 1980 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2 küçük çocuk ve geminin kaptanı, yaşanan gemi kazasından sağ çıkan kişilerdir ve sağ salim, tropical bir adaya çıkmayı başaracaklardır. Bir süre sonrasında kaptan ölecek ve çocuklar tek başlarına kalacaklardır. Günler, yıllar geçer Emmeline (Brooke Shields) ve Richard (Christopher Atkins) doğanın güzelliği ve egzotik ortam içinde kendileri için yapmış oldukları evde büyürler. Yetişkinlikle beraber olan fiziksel ve duygusal değişimler ile baş edebilmeyi kendi kendilerine öğreneceklerdir. Olgunlaşmaya başladıklarında ise birbirlerine duydukları çocukça sevgi, yerini duygusal ve derin bir aşka bırakacaktır. Bir de çocukları olacaktır. Acaba medeniyeti görebilmeleri mümkün müdür? Sitemizden 720p kalitesinde Mavi Göl Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Blue Lagoon film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 2.406
 • 0
Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj izle
İncele
Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Alex (Louis Ashbourne Serkis) kayaya saplanmış olan mitolojik bir kılıcı Excalibur'u bulana kadar kendinin hiç kimse olduğunu düşünmektedir. Şimdi ise Alex'in görevi hem dostlarını hem de düşmanlarını tek tek şovalye olarak bir araya getirebilmek ve efsanevi Merlin ile beraber kötü büyücü olan Morgana'ya (Rebecca Ferguson) karşı savaşmaktır. Alex ne olursa olsun büyük bir önder olmayı başarması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Kral Olacak Çocuk Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Kid Who Would Be King film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 842
 • 0
İyi Çocuklar Ağlamaz Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
İyi Çocuklar Ağlamaz Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
12 yaşında futbol meraklısı olan Akkie'nin (Hanna Obbeek) yaşamı okul futbol takımı ve turnuvalardır. Özgür ruhlu olan bu genç kız, erkek oyunu olan futbol tutkusu ile küçümseyen herkese meydan okuyacaktır. Fakat Akkie, okuldaki çocuklardan oldukça korkunç bir düşman ile karşılaşacak, genç kıza lösemi teşhisi konulacaktır. Bir taraftan hastalık ve ağır kemoterapi tedavisi ile uğraşan Akkie bir taraftan da arkadaşlığın ve tabiki futbolun olağanüstü gücü ile tanışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Cool Kids Don't Cry Full HD olarak izleyebilirsiniz. Achtste-groepers huilen niet film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 3.745
 • 0
I Am Mother 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
I Am Mother 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İnsan ırkının tükenmesinin ardından dünya nüfusunu yeniden oluşturabilmek üzere tasarlanmış bir robot olan Anne tarafından büyütülmüş bir genç kızın başından geçenler anlatılmaktadır. Fakat bu ikilinin arasındaki ilişki, yaralı bir yabancının dahil olması ile farklı bir yöne dönecektir. Genç kız, artık her şeyi sorgulamaya ve dış dünyayı merak etmeye başlayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde I Am Mother Full HD olarak izleyebilirsiniz. I Am Mother film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.8
 • 1.297
 • 0
Erkekler Ne İster – What Men Want 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Erkekler Ne İster – What Men Want 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Oldukça başarılı spor menajeri olan Ali Davis (Taraji P. Henson), kadın olduğundan dolayı erkek meslektaşları tarafınca devamlı dışlanmaktadır. Patronundan da beklemekte olduğu terfiyi alamayınca, erkeklerin dünyasında başarılı olabilmek üzere ne yapması gerektiğini sorgulayacaktır. Hatasını anlamak için ise bir falcıya giden ve orada bitki çayı içen Ali, bir sonraki sabah uyandığına erkeklerin düşüncelerini okuyabildiğinin farkına varacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Erkekler Ne İster? Full HD olarak izleyebilirsiniz. What Men Want film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.0
 • 1.031
 • 1
Coco 2017 Türkçe Dublaj izle
İncele
Coco 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
12 yaşında olan Miguel, tutkulu olduğu müzisyen Ernesto de la Cruz gibi olmanın hayali ile yaşamaktadır. Fakat ailesinin müzik ile ilgilenmesine karşı anlaşılamayan bir yasağı bulunmaktadır. İlginç olaylar sonucunda kendisini Ölüler Diyarı'nda bulan Miguel, burada ailesinin geçmişi ilgili bilinmeyen şeyleri öğrenecek, bir taraftan da müzik yeteneğini de ispatlayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Koko Full HD olarak izleyebilirsiniz. Coco film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.4
 • 1.322
 • 0
Thor 3: Ragnarok Türkçe Dublaj izle
İncele
Thor 3: Ragnarok Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Evrenin diğer ucundaki Sakaar gezegenindeki kötü kalpli ve oldukça güçlü Hela'nın (Cate Blanchett) esiri olan Thor'un (Chris Hemsworth) çekicini Hela tuz buz etmiş ve oldukça zor durumdadır. Thor'un en kısa sürede ülkesi Asgard'a dönüp Ragnarok'u, yani kendi uygarlıklarının temeli olan tanrıların ölümü ve Asgard'ın çöküşü anlamına gelen durumun önüne geçmesi gerekmektedir. Bunun için eski dostları ile bir araya gelecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Thor 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Thor: Ragnarok film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.9
 • 2.333
 • 0
Gerçeğe Çağrı – Total Recall 2012 Türkçe Dublaj izle
İncele
Gerçeğe Çağrı – Total Recall 2012 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Düşleri gerçek anılara dönüştürmekte olan Recall adlı bir şirket üzerinden hizmet almakta olan Douglas Quaid'in (Colin Farrell) çevresinde yaşananlar konu alınmaktadır. Quaid, oldukça güzel bir eşi olan normal bir fabrika işçisi ve Rekall şirketinin sunacağı bu olanaktan yararlanıp durağan yaşantıdan uzaklaşmak isteyecektir. Kendine bir süper ajanın anıları yüklenecek olan Quaid için işler hiç beklendiği gibi gitmeyecek ve kendini aniden av durumunda bulacaktır. Yönetici Cohaagen (Bryan Cranston) tarafınca kontrol edilmekte olan silahlı güçlerce aranmaya başlayan Quaid, bir özgürlük savaşçısı ile beraber olup yeraltı direnişinin başını bulup Cohaagen'i durdurmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Gerçeğe Çağrı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Total Recall film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 1.269
 • 0
Çingeneler Zamanı – Time of the Gypsies Türkçe Dublaj izle
İncele
Çingeneler Zamanı – Time of the Gypsies Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Perhan (Davor Dujmovic) Romanya'da büyükannesi ile yaşamını sürdürmekte olan yeniyetme bir çingenedir. Çingenelerin doğa ile bütün ve kendilerine özgü dünyalarında, Perhan'da birazcık kendi iç dünyasında birazcık da kız arkadaşının aşk ateşinin içerisinde yaşamaktadır. Genç çingene, yoğun duygu içerisindeyken nesneleri uzaktan hareket ettirebilmektedir. Mafya türü işler peşinde olan Ahmed (Bora Todorovic), onun bu özelliğinden yararlanabilmek için Perhan'ı kendisi ile beraber şehre gitmeye ve yaşamakta olduğu yeri bırakmaya ikna edecektir. Perhan bu yeni yaşama yeteri kadar para biriktirebilmek ve sevdiklerine geri dönüp evlenebilmek için katlanacaktır. Bir taraftan da bacağından ameliyat olabilmek için onlardan ayrılmış kız kardeşini bulmayı umuyordur. Sitemizden 720p kalitesinde Time of the Gypsies Full HD olarak izleyebilirsiniz. Dom za vesanje film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 1.391
 • 0
Point Blank 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Point Blank 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Paul (Anthony Mackie) bilinen bir yaşama sahip olan, tertipli ve mantıklı bir acil servis hemşiridir. Eşi ile beraber güzel bir evlilik devam ettiren Paul'un hayatını güzelleştirmekte olan bir diğer sebepte eşinin hamile olmasıdır. Yakında aralarına katılacak olan bebekleri için oldukça mutlu olan Paul'un bu düzenli ve zinhar hayatı aniden başına gelecek bir karmaşa ile birbirine girecektir. Hamile olan eşi kaçırılmış ve güvence olarak alınmıştır. Eşinin ve doğmamış bebeğin hayatını kurtarmada kararlı olan Paul bu gaye ile ağır yaralanmış ve cinayet şüphelisi olan bir suçlu ile iş birliği yapmak zorunda kalacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Point Blank Full HD olarak izleyebilirsiniz. Point Blank film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 832
 • 0
Mucizeler Parkı Türkçe Dublaj izle
İncele
Mucizeler Parkı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hayalci June, ormanda yapmış olduğu gezinti esnasında bir kelebeğin peşine takılacak ve bunun sonucunda ormanın derinliklerindeki esrarengiz bir eğlence parkını keşfedecektir. Onlarca oyuncağın ve oldukça çok hayvanın yer aldığı Wonderland, June'un tam düşlerindeki yerdir. Ancak eğlence parkı tehlike altında ve June orayı kurtarıp yeniden önceki büyüleyici haline getirebilmek üzere sevimli dostlarından yardım isteyecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Mucizeler Parkı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Wonder Park film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 1.623
 • 0
Kidnapping Stella 2019 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Kidnapping Stella 2019 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Sokakta kaçırılıp fidyelik için tutulmakta olan ağzı ve elleri bağlı bir kadın, onu kaçırmış maskeli 2 kişinin itina ile hazırlamış oldukları planı bozabilmek için elinden gelen sınırlı güçlerini kullanacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Kidnapping Stella Full HD olarak izleyebilirsiniz. Kidnapping Stella film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.1
 • 737
 • 0
Shaft 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Shaft 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
MIT mezunlarından John Shaft (Samuel L. Jackson ) siber güvenlik alanında oldukça uzmanlaşmış ve yakın zamanda oldukça sevmekte olduğu bir dostu öldürülmüştür. Arkadaşının bu ölümü Shaft'ı oldukça etkilemiş ve uzmanlık alanını da kullanıp ölümünün nedenini ortaya çıkartmaya kararlıdır. Ancak internet ortamında en iyilerden birisi olan genç adamın arkadaşını öldürmüş olanları bulması için babasından alması gereken gerçek bir eğitime de ihtiyacı olacaktır. Oğlunun gençlik çağlarında ortada olmayan baba Shaft ise oğlunun bu zor gününde yanında olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Shaft Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shaft film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 1.034
 • 0
Sonra – The Aftermath 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Sonra – The Aftermath 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1946 senesinde, savaşın ardından yeniden düzelmeye çalışan Almanya'nın harabe haline dönmüş Hamburg kentinde Rachael (Keira Knightley) ve İngiliz eşi Lewis (Jason Clarke) yeni ortama ayak uydurmaya çalışırken, yaşamış oldukları önceki evin sahipleri Alman bir kadın ve onun kızı ile paylaşacaklardır. Savaş sonrasında yaşama tutunmaya çalışacak olan bu 4 insan kendi düzenlerini sağlamışken, evde tasa, hiddet ve hıyanet yaşanacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Savaştan Sonra Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Aftermath film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 1.150
 • 0