Ay: Eylül 2018
Kong: Kafatası Adası Türkçe Dublaj izle
İncele
Kong: Kafatası Adası Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1970'li yıllarda bir grup uzman, Amerika hükümetinin desteği ile keşif gezisi için Pasifik'te insan girmemiş bir adaya gideceklerdir. Bu ekibin baş lideri James Conrad'dır (Tom Hiddleston). Ekibin diğer üyeleri ise savaş fotoğrafçısı olan Weaver (Brie Larson), sözleşmeli asker Packard (Samuel L. Jackson) ve hükümet yetkilisi Randa'dır (John Goodman). Oldukça güzel cennet gibi bir adada yaratığın bölgesine girmiş olduklarının farkına ise çok geç varacaklardır. Hemde adada Kong'dan oldukça ölümcül yaratıklar ile karşı karşıya kalacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Kong: Kafatası Adası Full HD olarak izleyebilirsiniz. Kong: Skull Island film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 29.070
 • 2
Komşu Kızı 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
Komşu Kızı 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Matthew (Emile Hirsch), politika ile uğraşmak isteyen 18 yaşında bir gençtir. Bitmek üzere olduğu okuluna konsantre olduğundan dolayı, sosyal yaşantısı yok derecededir. Günün birinde masum görünüşlü güzel karşı komşusu Danielle (Elisha Cuthbert) ile tanışan Matthew'in hayatı aniden değişecektir. İkili birbirlerine aşık olacak ve hayal gibi bir ilişki başlayacaktır. Ancak Danielle'in geçmişi düşünüldüğü kadar da masum değildir. Matthew, bütün şehirdekiler dahil, genç kızın bir zaman porno yıldızı olduğunu öğrenecektir. Kurmuş olduğu mükemmel yaşantı derinden sarsılan Matthew, Danielle'in geçmişteki bırakmış olduğu masumiyetini tekrar kazanmasına yardımcı olurken, Danielle'de Matthew'in kabuğundan çıkıp yaşamı anlamasını sağlayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Komşu Kızı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Girl Next Door film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 33.259
 • 9
Yenilmez 4 Türkçe Dublaj izle
İncele
Yenilmez 4 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yuri Boyka (Scott Adkins), büyük maçlara çıkabilmek üzere son şansını kullanacağı maçta karşısına çıkan rakibi Viktor Gregov'u yenmekle kalmayacak, hastanelik edip ölümüne neden olacaktır. Bu talihsiz olay, herşeyi aniden sorgulamasına sebep olur. Öldürmüş olduğu adamın dul kalan eşi Alma (Teodora Duhovnikova) ve çocukları zor duruma düşmüştür. Diğer bir taraftan bir mafya babasının da Alma'da gözü vardır. Yuri Boyka hem bu kadını özgürlüğüne kavuşturmalı, hem de kendini kurtarabilmek üzere birbirinden zorlu mücadelelerin içerisine girecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Yenilmez 4 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Boyka: Undisputed IV film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 15.855
 • 1
Özgürlük Yemini 2 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Özgürlük Yemini 2 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Yaşanmış olan büyük bir savaş ve sonrasında Rochester kalesinden canlı olarak kurtulabilmiş bir grup insan topraklarını geri alabilmek üzere başka bir savaşa daha girmeleri gerekecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Özgürlük Yemini 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ironclad: Battle for Blood film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.4
 • 4.840
 • 1