Ay: Haziran 2018
Özgürlük Yemini 1 – Ironclad Türkçe Dublaj izle
İncele
Özgürlük Yemini 1 – Ironclad Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir tapınak şövalyesi ve bir grup ayak takımı olan asker, 13'üncü yüzyıl İngiliteresi'nde Rochester Kalesi'ni gaddar Kral John'a (Paul Giamatti) karşı savunabilmek için savaşmaktadır. Magna Carta Anlaşmasını imzalamış olan Kral John'un zamanında geçen hikayede, bu grup Kral'a karşı savaşıp ülkelerinin özgürlüğünü savunmaya çalışmaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Özgürlük Yemini 1 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ironclad film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 5.089
 • 0
Cesur Yürek Gelini Alır – Dilwale Dulhania Le Jayenge Full HD izle
İncele
Cesur Yürek Gelini Alır – Dilwale Dulhania Le Jayenge Full HD izle
Türkçe Altyazı
Raj (Shah Rukh Khan) İngiltere'de hayatını sürdüren zengin, sorumsuz ve kaygısız bir Hindistanlı'dır. Simran (Kajol) ise İngiltere'de yaşamasına karşın Hint geleneklerine sıkı bir şekilde bağlı olan ailenin kızıdır. İkisi, 1 aylık Avrupa gezisi esnasında karşılaşacak, didişme ve şakalar ile başlayan arkadaşlıkları gezinin sonunda ise aşka dönüşecektir. Ancak birbirlerine aşık olduklarının farkına vardıklarında artık çok geç olmuştur. Simran babasının Hindistan'daki arkadaşının oğlu ile evlenmek için yola çıkmıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Cesur Yürek Gelini Alır Full HD olarak izleyebilirsiniz. Dilwale Dulhania Le Jayenge film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 27.531
 • 6
Brannigan Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Brannigan Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Bir suç çetesinin başı olan Larkin (John Vernon), İngiltere'ye sığınmak için kaçmıştır. Chicago polis departmanında yer alan teğmen Jim Brannigan (John Wayne), Larkin'i yakalayabilmek üzere görevlendirilmiştir. Bu durum üzerine Londra'ya giden Brannigan, Larkin'i tam yakalayacağı esnada, avukatı tarafınca kurtarılacaktır. Kendine yardımcı olan düzenli Scotland Yard'ın tersine, Brannigan sorumluluğunda olan bu görevi kendi yöntemleri ile çözecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Brannigan 1975 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Brannigan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 2.226
 • 0
Dangal 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Dangal 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Hint biyografik spor dram filmi Dangal'da, Hintli güreş sporcusu Mahavir Singh Phogat'ın (Aamir Khan) hikayesi anlatılmaktadır. Mahavir Singh Phogat bir güreş hayranıdır. 2 küçük kızına da güreş öğretmeye karar verecektir. 2 kız, Babita Kumari (Sanya Malhotra) ve Geeta Phogat Kumari (Fatima Sana Shaikh), çocukluklarından itibaren güreş eğitimi alarak büyüyeceklerdir. Büyüdüklerinde ise bu 2 kız da güreş dalında iddialı isimler olmuştur. Geeta Phogat 2010 Commonwealth Oyunları'nda altın madalya kazanıp güreşte altın madalya kazanan ilk kadın güreşçi olurken, kız kardeşi Babita'da gümüş madalyayı almıştır. Bu genç kadın güreşçiler başarıya giden yolda sosyal şekillendirmenin baskısı ile de mücadele etmek zorunda kalacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Dangal 2016 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Dangal film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.7
 • 34.269
 • 15
Charlie’nin Çikolata Fabrikası 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Charlie’nin Çikolata Fabrikası 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çoğu gece Bucket ailesinin evinde, akşam yemeğinde bol sulu lahana çorbası pişmektedir. Charlie (Freddie Highmore) bu yemeği annesi Bayan Bucket (Helena Bonham Carter), babası Bay Bucket (Noah Taylor), büyükannesi ve büyükbabası ile paylaşmaktan mutlu durumdadır. Evleri ise ufak, çağ dışı ve eski olmakla beraber sevgi doludur. Charlie'nin her gece penceresinden son gördüğü şey ise büyük fabrika ve küçük çocuk uykuya dalmadan önce fabrikanın içinin nasıl olduğuna dair hayaller kurmaktadır. Neredeyse 15 senedir, kimse ne herhangi bir işçinin fabrikaya girip çıktığını, ne de Willy Wonka'yı (Johnny Depp) görmüştür. Ancak burada, gizemli bir şekilde, yüklü miktarda çikolata üretilmi yapılmakta ve dünyanın dört bir yanına gönderilmektedir. Günün birinde Willy Wonka aniden bir duyuru yapacaktır. Ünlü çikolata üreticisi fabrikasının kapılarını açıp, tesadüfen seçilmiş 5 Wonka çikolatasının içerisine gizlenmiş altın biletleri bulan 5 çocuğa fabrikasının tüm sır ve sihrini gösterecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Charlie'nin Çikolata Fabrikası Full HD olarak izleyebilirsiniz. Charlie And The Chocolate Factory film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 9.110
 • 3
Smokin Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Smokin Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Chan, alışılmış rollünün dışında bu defa basit bir taksi şoförüdür. Tabiki bu, akıllara aksiyon sahnelerinin araba kovalamacadan ibaret olacağını getirtebilir. Çünkü durum öyle değildir. ‘Aksiyon’un filmin ismi olarak da kullanılan ‘takım elbise’ ile bir ilgisi vardır. Elbise kimin üzerindeyse o kişiye olağanüstü güçler vermekte, bu ‘takım elbise’ sayesinde Chan, dünyayı, su kaynaklarını dev bir böcek ile kurutmayı amaç edinmiş bir deliden kurtarmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Smokin Full HD olarak izleyebilirsiniz. Smokin film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 10.871
 • 1
Keskin Nişancı 7 Türkçe Dublaj izle
İncele
Keskin Nişancı 7 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Amerika Birleşik Devletleri ile Kolombiya arasında mekik dokumakta olan Jesus Morales (Juan Sebastián Calero), ülkenin en iyi uyuşturucu kaçakçılarındandır. Zekilik ve kaynaklarından dolayı polise yakalanmaktan kurtulacak olan Jesús Morales, gelecek zamanlarda Şeytan adlı başka bir suç baronu ile ortaklığa girecektir. Birbirlerine destek çıkıp rakiplerini bir bir indirmeye başlayacak olan Jesús Morales ve The Devil'i yakalayabilmek için FBI yemin etmiştir. Bu görev için oldukça başarılı bir keskin nişancı Brandon Beckett (Chad Michael Collins) ve onun bayan ortağını tutan FBI, başarılı olabilecek midir? Brandon Beckett ve Kate adlı FBI ajanları hedeflerinde olan ikiliyi yakalayabilmek üzere Kolombiya'nın tehlikeli sokaklarında mekik dokuyacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Keskin Nişancı 7 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Sniper: Ultimate Kill film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 19.486
 • 1
İhtiras Rüzgarları Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
İhtiras Rüzgarları Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gddar Ludlow çetesi, baba Willian (Anthony Hopkins), kardeşler Alfred (Aidan Quinn), Tristan (Brad Pitt) ve Samuel'den (Henry Thomas) oluşmaktadır. Sam, babasının itirazına karşın 1'inci dünya savaşına gidecek ve çete dağılacaktır. Sam'i koruyabilmek kardeşleri de onun ardından gidecektir. Çabaları boşa çıkacak ve Sam öldürülecektir. Eve dönerken Alfred ve Tristan, Sam'in nişanlısı Susannah'a (Julia Ormond) aşık olacaklar ve yeni bir savaş başlayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde İhtiras Rüzgarları Full HD olarak izleyebilirsiniz. Legends of the Fall film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 4.265
 • 0
Geronimo Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Geronimo Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Amerika Birleşik Devletleri'nin Kızılderilileri kontrol altında tutmasına meydan okumakta olan bir apaçi savaşçısı, isyanını bastırabilmek üzere gönderilmiş bir grup ABD'li asker ile boğuşacaktır. Geronimo (Chuck Connors) adlı bu savaşçı ile aynı hisleri paylaşmakta olan öncü birlik onun diğer askerler tarafınca ele geçirilmesinden önce Kızılderililer için ayrılmış olan araziye dönmesini sağlamaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Geronimo 1962 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Geronimo film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 3.756
 • 1
Taksi 5 – Taxi 5 Türkçe Dublaj izle
İncele
Taksi 5 – Taxi 5 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Paris'li süper bir polis olan Sylvain Marot (Franck Gastambide), aynı zamanda olağanüstü yeteneklere sahip bir şofördür. Sylvain, eskiden emniyet müdürü şimdi ise Marsilya Belediye Başkanı olan Gibert (Bernard Farcy) tarafınca, güçlü Ferrariler ile büyük bir soygun peşinde olan İtalyan Çetesini yakalamak üzere görevlendirilecektir. Ancak görevini yerine getirebilmek için, Marsilya'daki oldukça kötü VTC sürücüsü olan ünlü taksi şoförü Daniel Morales'in yeğeni Eddy Maklouf (Malik Bentalha) ile çalışmak zorunda kalacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Taksi 5 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Taxi 5 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 3.300
 • 0
Rampage: Büyük Yıkım 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Rampage: Büyük Yıkım 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İnsanları kendisinden uzak tutmakta olan Primatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), doğumundan itibaren bakımı ile ilgilendiği oldukça zeki bir goril ile arasında inanılmayacak şekilde bir bağ kurmacaktır. Oldukça nazik olan maymun, uygulanmış yanlış bir deney sonucunda korkutucu bir canavara dönüşecektir. Durum ile ilgili araştırma yapıldıkça, benzer biçimde dönüştürülen birçok yırtıcı hayvan keşfedilecektir. Davis, küresel bir afetin oluşmasının önüne geçmek, genetiği değiştirilmiş hayvanları kurtarabilmek üzere gözden düşmüş bir genetik mühendisi ile beraber harekete geçecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Rampage: Büyük Yıkım Full HD olarak izleyebilirsiniz. Rampage film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 7.620
 • 2
Çılgın Hırsız 3 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Çılgın Hırsız 3 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Gru, insanlığı tehdit etmekte olan son kötüyü ele geçirebilmekte başarısız olması sonucunda Anti-Kötüler Birliği'nden kovulacaktır. Artık büyük bir kimlik krizinin tam içerisindedir. Fakat, esrarengiz bir yabancı ortaya çıkacak ve Gru'ya uzun zaman öncesinde kaybetmiş olduğu ikiz erkek kardeşinin haberini verecektir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın da oldukça iyi bir his olduğunun farkına varacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Çılgın Hırsız 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Despicable Me 3 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 15.774
 • 7
Asla Teslim Olmak Yok Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Asla Teslim Olmak Yok Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Jason (Kurt McKinney) ailesi ile beraber Seattle'a taşınmıştır. Buradaki Kung-fu meraklısı olan serseriler tarafından devamlı taciz altındadırlar. Delikanlı, barışçıl babasından gizli bir şekilde dövüş sanatlarına merak salmıştır. İşin sanatını ise oldukça alışılmadık bir hocadan, Bruce Lee'nin hayaletinden öğrenip ve Rus şampiyonu Ivan (Jean-Claude Van Damme) karşısında kendisini ateşle imtihan etmek zorunda olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Geri Çekilmek Yok Teslim Olmak Yok Full HD olarak izleyebilirsiniz. No Retreat, No Surrender film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 3.463
 • 0
Mubarakan 2017 Full 720p HD izle
İncele
Mubarakan 2017 Full 720p HD izle
Türkçe Altyazı
Karan and Charan (Arjun Kapoor) iki kız kardeştir. Ancak kişilikleri birbirinden oldukça farklıdır. Birbirlerine hiç benzememektedirler. Geçirdikleri bazı sorunlar sebebi ile yetişmiş oldukları yerlerde farklıdır. Ama bir şekilde artık beraber olmaları gerekiyordur. Bununla beraber oldukça güzel zamanalar geçireceklerdir. Sitemizden 720p kalitesinde Mubarakan Full HD olarak izleyebilirsiniz. Mubarakan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 4.924
 • 0
Karanlık Geçit 1957 Türkçe Dublaj izle
İncele
Karanlık Geçit 1957 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Whitey (Dan Duryea) ve onun çetesinden dolayı aylarca demiryolunda çalışan işçiler maaşlarını alamamaktadır. Demiryolu şirketi değişik bir çözüm bulamayınca önceden işten kovmuş olduğu ve güvenilmeyen Grant Mclaine'ı (James Stewart) tekrar işe almak zorunda kalmıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Gece Geçidi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Night Passage film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 3.643
 • 2
12