Ay: Nisan 2018
12 Kızgın Adam – 12 Angry Men Türkçe Dublaj izle
İncele
12 Kızgın Adam – 12 Angry Men Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Latin Amerikalı olan genç bir adam, babasını öldürmüş olduğu iddaası ile cinayetle suçlanmaktadır. Sanığın kaybetmiş olduğunu belirttiği bir bıçak ise cinayetin işlendiği odada bulunacak, gencin mahkemeye sunmakta olduğu savunma ise zayıf ve olan biteni duyduklarını söyleyen oldukça tanık bulunmaktadır. Sanık suçlu bulması halinde idama mahkum edilecektir. Jüri sonuçları pek de şaşırtıcı olmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde 12 Öfkeli Adam Full HD olarak izleyebilirsiniz. 12 Angry Men film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
  • IMDb 8.9
  • 2.232
  • 0
Race 2008 Full 720p HD izle
İncele
Race 2008 Full 720p HD izle
Türkçe Altyazı
Rajiv (Akshaye Khanna) ve Ranvir Singh (Saif Ali Khan) birbirlerini oldukça sevmekte olan iki kardeştir. Ancak bu kardeşlerden Rajiv bir alkolik ve Ranvir Singh onu devamlı kollayıp korumaktadır. Rajiv, Sonia (Bipasha Basu) adlı genç kıza aşıktır. Rajiv evlenme teklif etmek istediğinde ise Sonia'nın tek bir şartı bulunmakta, alkol illetinden kurtulmasını isteyecektir. Bakalım Rajiv alkol illetinden kurtulabilecek midir? Bu psikolojik savaşta kardeşi onun nereye yanında olacaktır? Sitemizden 720p kalitesinde Race 2008 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Race film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
  • IMDb 6.6
  • 3.385
  • 0
Mançuryalı Aday Türkçe Dublaj izle
İncele
Mançuryalı Aday Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Körfez Savaşı esnasında ordusu pusuya düşürülmüş olan Astsubay Raymond Shaw (Liev Schreiber), askerlerini ve yüzbaşı Kaptan Bennett Marco'yu (Denzel Washington) kurtarmıştır. Bir süre sonrasında Marco, vermekte olduğu eğitimlerde, söyleşilerde Raymond'un kahramanlık hikayelerini anlatacaktır. Fakat bir yandan öldürülmüş Amerikan askerlerinin, Irak askerleri tarafınca ele geçirilmiş olmalarına karşın bir soru işareti vardır. Belki Raymond madalyayı hak etmiyor olabilir. Raymond, başkan yardımcılığına adaylığını koyacaktır. Marco ise hikayeyi araştırmaya başlayınca oldukça farklı şeyler ortaya çıkacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Mançuryalı Aday Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Manchurian Candidate film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
  • IMDb 6.6
  • 2.002
  • 0