Ay: Aralık 2017
Tuz ve Ateş – Salt and Fire Türkçe Dublaj izle
İncele
Tuz ve Ateş – Salt and Fire Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir bilim adamı, büyük bir şirketi Güney Amerika'daki ekolojik felaketin nedeni olarak görecek ve şirketin başkanını bu yaşanan felaketlerden sorumlu tutacaktır. Fakat volkan patlama belirtileri başladığında ise bütün ideolojik farklılıklarına karşın beraber bir felaketin önüne geçmeleri gerekecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Tuz ve Ateş Full HD olarak izleyebilirsiniz. Salt and Fire film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.1
 • 1.568
 • 0
Margaret Türkçe Dublaj izle
İncele
Margaret Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
You Can Count Me ile tanınmış ve oldukça senarist yönü ile bilinen Kenneth Lonergan, uzun bir sürenin ardından çok uğraştığı projesi ile iz bırakmıştır. Lonergan, bu defa New York zemininde Antonioni'de gördüğümüz orta sınıf eleştirisini canlandırmaktadır. Yabancılaşan ve yalnızlaşan arkadaşsız Lisa'nın (Anna Paquin) ise görgü tanıklığı etmiş olduğu bir kazanın sonrasında uyuşturucu, cinsellik ve ölüm ile imtihamı konu alınmaktadır. Sitemizdeki Margaret filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Margaret 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 2.217
 • 0
Güzel ve Çirkin – Beauty and the Beast 2017 Türkçe Dublaj izle
İncele
Güzel ve Çirkin – Beauty and the Beast 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ailesine dönüş yolunda gece konaklayabileceği bir yer ararken yakınlardaki bir şatoyu görecektir. Ev sahibi ortada görülmemiş olsa da her şey konuğun rahatı için ayarlanmış durumdadır. Gitmek üzereyken, gözü bir güle ilişecek ve kızının kendinden bir gül istediği aklına gelecektir. Gülü koparak adam şatonun sahibi olan canavar ile yüz yüze gelecek ve yaşamına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalacaktır. Tüccarın en küçük kızı olan Belle (Emma Watson) anlaşmayı kabul edip canavarın şatosuna yerleştiğinde ise beklenmeyen bir aşkın içerisine düştüğünden haberi yoktur. Sitemizdeki Güzel ve Çirkin 2017 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Beauty and the Beast 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 12.022
 • 2
T2 Trainspotting Türkçe Dublaj izle
İncele
T2 Trainspotting Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mark (Ewan McGregor) yaşamının en büyük vurgunu yapıp kendi payı dışında kankalarının payını da alıp kaçmasının üzerinden 20 sene geçmiştir. Atmış olduğu bu büyük kazığın ardından kaçıp Amsterdam'a yerleşmiş olan Mark Renton'un inanması zor ama düzenli bir işi ve bir aile hayatı vardır. Peki şeytan mı dürtecek, neden kalkıp gelir Mark 20 sene sonra İskoçya'ya? Neden eski defterleri açacak, yaraları kaşıyacak ve Simon (Logan Gillies - Jonny Lee Miller) ve Tommy'nin (Aiden Haggarty - Ewen Bremner) dinmemiş öfkesini neden yeniden kabartacaktır? Mark Renton'ın da bu sorulara kendisine göre yanıtları vardır. Sitemizdeki T2: Trainspotting filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Trainspotting 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 1.745
 • 0
Hiçliğin Ortasında – Deserted Türkçe Dublaj izle
İncele
Hiçliğin Ortasında – Deserted Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hapishaneden yeni taburcu olmuş 24 yaşındaki Jae (Mischa Barton), eski evine kardeşinin yanına dönecektir. Aklındaki gitme arzusunu bastırmada başarılı olmayan genç kadın, kardeşinin yol gezisi teklifini kabul edecektir. Ama yol ortasında arabaları bozulunca hiçliğin içerisinde amansız bir mücadele içerisine gireceklerdir. Sitemizdeki Hiçliğin Ortasında filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Deserted 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.5
 • 2.161
 • 0
Ayrılık – The Break-Up 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ayrılık – The Break-Up 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gary (Vince Vaughn) ve Brooke (Jennifer Aniston), yaşamın sıradan monotonluğun yıpratıcılığından nasibini almış mutsuz bir çifttir. İlişkilerinde ilk dönemlerdeki tatlı heyecanlardan eser kalmamış ve artık eskiden birbirlerinde sevimli bulmakta oldukları özellikleri bile bir kusur olarak görmeye başlamışlardır. Peki, artık birbirlerine tahammül etmede zorlanan bu çiftin ikisi aynı anda inat edip evden ayrılmayı reddederler ise neler olacaktır? Yaşadıkları evi ve birbirlerinin yaşamlarını savaş haline çeviren Gary ve Brooke'un bu sonu gelmeyen çekişmelerine, en sonunda aileleri ve dostları müdahale edeceklerdir. Sitemizdeki Ayrılık filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Break-Up 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 3.350
 • 2
Savaş Makinesi 2017 Türkçe Dublaj izle
İncele
Savaş Makinesi 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Güne dayanmakta olan savaş dolu dünyada, yazar ve yönetmen David Michôd üst düzey bir Amerikan askerinin değişken yaşam hikayesini tüm gerçekliğiyle, acımasız bir parodi olarak ekranlara taşırken, gerçeğin ve parodinin nerede başlayıp nerede bitteceğini ise de tartışmaya açmaktadır. Filmde gözünü karartıp kendisini çılgın bir savaşın içerisinde bulan, doğuştan lider yetenekli, kendisine sonsuz güveni olan bir asker; Michôd'nun absürt bakış açısı ile anlatılmaktadır. Hikâyenin merkezinde, Brad Pitt'in canlandırdığı gelmiş geçmiş en uç savaş karakterlerinden birisi yer almakta, başarılı ve karizmatik orgeneral Stanley McChrystal. Afganistan'daki NATO güçlerine bir rock star gibi yerleşen orgeneralin tüm karizması bir gazetecinin sınır tanımayan makalesi sonucunda kötüye doğru gidecektir. Sitemizdeki Savaş Makinesi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. War Machine 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 2.309
 • 0