Ay: Haziran 2017
Hz. Muhammed Allah’ın Elçisi 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hz. Muhammed Allah’ın Elçisi 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, 7'inci yüzyıldaki Mekke'de ve Hz. Muhammed'in çevresindeki gelişmekte olan olayları konu almaktadır. Abraha'nın fil ordusu ile Mekke'ye gidişinden dolayı tedirgin olan Mekke halkı çaresiz haldedir. Hz. Muhammed'e hamile olan Hz. Amine geri kalan Mekke halkı gibi kaçıp dağlara saklanamayacaktır. Abraha kimsenin olmadığı şehri kolayca ele geçirebileceğini düşünecek, fakat filler Mekke'ye doğru bir adım daha atmayacaktır. Sonrasında milyonlarca ebabil kuşu, Abraha'nın ordusunu taş yağmuruna tutup yok edecektir. Bu olayın üzerinden tam 1 ay sonra Hz. Muhammed doğmuştur. Hz. Âmine'nin kucağındaki minik bebek dünyayı tamamen değiştirecektir. Sitemizdeki Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Muhammad: The Messenger of God 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
 • 3.646
 • 0
23 Numara – The Number 23 Türkçe Dublaj izle
İncele
23 Numara – The Number 23 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Walter (Jim Carrey), eşi Agatha (Virginia Madsen) ile normal bir hayat sürerken Number 23 adlı bir kitabın eline geçmesi ile yaşantısı korkunç bir talihsizliğin içerisine girecektir. Bu kitabı okudukça kitapta yazılanların kendi yaşamı ile ilgili olduğunu düşünmeye ve hatta buna saplantılı bir şekilde inanacaktır. Her geçen gün bu duruma kendisini oldukça kaptırmakta olan Walter, yaşamının bütün dengesini kaybedecek ve cinayet işlemeye dek varacak bir esrarengiz durumun içerisine düşecektir. Sitemizdeki 23 Numara filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Number 23 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 6.750
 • 3
Zindan Adası 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Zindan Adası 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Massachussets sahili yakınlarındaki Zindan Adası'nda suç işlemiş akıl hastalarının tedavi olduğu bir psikiyatri hastanesi bulunmaktadır. Teddy (Leonardo DiCaprio) ve Chuck (Mark Ruffalo) isimli 2 polis müdürü, Rachel (Emily Mortimer - Patricia Clarkson) isimli bir katil hastanın gizemli bir biçimde kayboluşunu araştırmak için görevlendirilmişlerdir. Şiddetli bir kasırgadan dolayı hastayı aramaya başlayan polislerin işi oldukça güç olacaktır. Sitemizdeki Zindan Adası filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Shutter Island 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
 • 6.564
 • 3
Taksi 2 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Taksi 2 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Japon büyükelçisi, şehir polisinin çeteler ile nasıl mücadele ettiğini inceleyabilmek için Maarsilya'yı ziyaret edecektir. Fakat büyükelçi, Japon Yakuza'sına çalışan bir grup tarafınca kaçırılacaktır. Genç müfettiş Emilien (Frédéric Diefenthal), hem büyükelçiyi hem de kız arkadaşı olan polis memuru Petra'yı (Emma Wiklund) kurtarabilmek üzere harekete geçecektir. Serinin ilk filmden bilinen hız şeytanı taksi sürücüsü Daniel'den (Samy Naceri) de yardım istenince, Fransız usulü macera başlayacaktır. Sitemizdeki Taksi 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Taxi 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 3.090
 • 0
Hayata Uyanmak – Waking Life 720p Full HD izle
İncele
Hayata Uyanmak – Waking Life 720p Full HD izle
Türkçe Altyazı
Genç bir adam, rüyaların gerçek dünyadan ayrıldığı yeri arıyordur. Düş, uyanmak, gerçeklik gibi konular üzerine çeşitli düşünen insanlar ile konuşacaktır. Farklı yaşam deneyimleri, dünya görüşleri, rüyalara değişik bakış açıları sunmaktadır. Sitemizdeki Hayata Uyanmak filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Waking Life 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 3.857
 • 0
He-Man ve Kainatın Hakimleri 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
He-Man ve Kainatın Hakimleri 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünyanın hakimiyeti için yapılan savaşlar ile bu heyecan dolu He-Man macerasında başrolleri Dolph Lundgren, Frank Langella, Billy Barty ve Courteney Cox paylaşmaktadır. Sitemizdeki He-Man Dünyalar Hâkimi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Masters of the Universe 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 3.790
 • 1
Che 2 Gerilla Türkçe Dublaj izle
İncele
Che 2 Gerilla Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Guerilla Che'nin (Benicio Del Toro) Küba devrimi ardından gücünün ve ününün doruğunda olduğu dönem başlamıştır. Tam bu esnada, Che Bolivia'da kimliği saklı bir şekilde tekrar ortaya çıkmak üzere kaybolmuştur. Orada, büyük Latin Devrimi'ni başlatabilmek için Kübalı yoldaşlarından ve Bolivia'lı askerlerden oluşan küçük bir grup organize edecektir. Bolivia mücadelesinin hikayesi, nihayetinde başarısızlık ve Che'nin ölümü ile sonuçlanan bir azim, fedakarlık, idealizm ve gerilla savaşı öyküsüdür. Bu hikaye Che'nin nasıl hala tüm dünyadaki insanların kalbinde yaşatmış olduğu bir idealizm ve kahramanlık sembolü olduğunu anlatmaktadır. Sitemizdeki Che 2. Bölüm Gerilla filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Che: Part Two 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 3.304
 • 0
Barbie ve Sihirli Dünyası 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Barbie ve Sihirli Dünyası 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Prenses olmanın getirdiği zorluklar kendine kurmuş olduğu dünyada kitap okuyup daha mutlu olan Barbie Derin, bir gün krallık bahçesinde dolaşıyorken tıpkı okuduğu bir kitapta olduğu gibi gizli bir kapı görecektir. İçeriye adım attığında ise kendisini büyülü ve süprizler ile dolu bir dünya bekliyordur. Derin burada bir deniz kızı olan Nehir ve peri Ela ile tanışacak ve onlardan Malucia isimli birisinin evrendeki tüm sihri almaya çalıştığını öğrenecektir. Derin artık bu dünyaya katılmasının ardından sihirli güçlere de sahip olmuş ve yeni arkadaşları bu problemi sadece onun çözebileceğine güveniyordur. Sitemizdeki Barbie ve Sihirli Dünyası filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Barbie and the Secret Door 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 5.936
 • 1
Wonder Woman 2017 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Wonder Woman 2017 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Amazon prensesi olan Diana Price (Gal Gadot), diğer adı ile Wonder Woman dünyayı keşfedebilmek üzere tropik topraklarını ardında bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza geçecektir. Birçok insanüstü yetenek ve kıvrak zekası ile donatılmış olan güzel kahraman Cennet Adası'nın medeniyete açılan kapısıdır. Sitemizdeki Wonder Woman filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Wonder Woman 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 6.278
 • 2
Che 1 Arjantin Türkçe Dublaj izle
İncele
Che 1 Arjantin Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
26 Kasım 1956'da, Fidel Castro (Demián Bichir) 80 kişilik isyancı ile birlikte Küba'ya yelken açmıştır. Bu isyancılardan birisi, Castro ile, Fulgencio Batista'nın yoz şekillenmiş diktatörlüğünü sonlandırmak gibi ortak bir amacı paylaşan Arjantinli doktor Ernesto Che Guevera'dan (Benicio Del Toro) bir başkası değildir. Che gerilla savaş tarzını kısa bir sürede öğrenecek ve vazgeçilmeyecek bir savaşçı olduğunu kanıtmış olacaktır. Kendisini mücadeleye adaması ile yoldaşları ve Küba halkı tarafınca bağırlarına basılacaktır. Sitemizdeki Che 1. Bölüm Arjantin filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Che: Part One 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 4.362
 • 0
Lego Batman Filmi Türkçe Dublaj izle
İncele
Lego Batman Filmi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sakin ve durağan bir yaşam sürdürmekte olan Batman büyük evinde tembellik yaparken yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkması ile işler değişecektir. Takım daha birbirine alışamadan Joker'in hain bir plan ile Gotham'ı tehdit etmekte olduğu haberi duyulunca, birleşmek zorunda kalacaklardır. Batman'in artık sadece kendinden değil, evlat edinmiş olduğu oğlundan da sorumlu olması işleri oldukça zorlaştıracaktır. Sitemizdeki Lego Batman filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The LEGO Batman Movie 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 3.353
 • 1
Kahraman Uzaylılar Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Kahraman Uzaylılar Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Dünyadan oldukça uzak olan Baab gezegeninde yaşamakta olan astronot Scorch Supernova, ulusal bir kahraman ve mavi uzaylılardan oluşan halk ona neredeyse tapıyordur. Pek çok kurtarma operasyonunu başarı ile tamamlamış olan Scorch, müthiş yeteneklerini teknoloji ustası olan erkek kardeşi Gary ile birleştirince onların karşısında hiçbir güç duramayacaktır. Çünkü Gary'de görev aldığı BASA kontrol merkezinin kural ve görevleri konusunda oldukça deneyimli ve yeteneklidir. BASA'nın yöneticisi Lena, kardeşleri tehlikeli bir gezegenden almış oldukları bir çağrı konusunda bilgilendirdiğinde onlar için yeni ve heyecan dolu bir görev başlayacaktır. Ne var ki görev esnasında Scorch'un Area 51 adlı bir bölgede tuzağa düşmesi işleri karıştıracaktır. Bu tuzak ise General Shanker adlı acımasız bir düşman tarafınca kurulmuştur. Gary, gezegeni ve ailesine veda edip kardeşini kurtarabilmek üzere yola koyulacaktır. Sitemizdeki Kahraman Uzaylılar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Escape from Planet Earth 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 2.360
 • 0
John Wick 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
John Wick 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Emekli olmuş olan John Wick (Keanu Reeves) can yoldaşı köpeği ile beraber sakin bir şekilde yaşamını devam ettirmektedir. Fakat başına gelen birtakım olaylar onu bir defa daha suç dünyası içerisine çekecektir. Bu defa bu uğurda Roma sokaklarını arşınlaması gerekiyordur. Sitemizdeki John Wick 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. John Wick: Chapter 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.9
 • 5.748
 • 1
Hayvan – The Animal 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hayvan – The Animal 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Delil dosyalarına bakan polis memuru Marvin (Rob Schneider), babası gibi oldukça hızlı bir polis memuru olabilmenin umudu peşindedir. Bir gece ofiste bir başınayken acil bir ilk yardım çağrısına yanıt vermesi ile tüm hayatı aniden değişir. Hızlı bir şekilde olay yerine doğru giden Marvin ölümcül bir kaza geçirecektir. Onu kurtaran ise bir gölgedir. Bu gölgenin ismi Dr. Wilder'dır (Michael Caton) ve o yeni bir deney için Marvin'i seçmiştir. Wilder özel kurduğu laborutuarında Marvin'in genetik kodunu çözecek ve birtakım hayvanların organlarını kullanıp onu tedavi edecektir. İyileşmesinin ardından normal hayatına devam eden Marvin'in ise Wilder’in laborautuarında geçirdiği günler ile ilgili hiçbir şekilde bir anısı bile olmayacaktır. Sitemizdeki Hayvan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Animal 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 5.494
 • 0
Taksi 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Taksi 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hız tutkulu olan Daniel (Samy Naceri), pizza dağıtıcılık işini bırakıp bir takside şoför olarak çalışmaya başlamıştır. Kullanmakta olduğu arabanın güçlü motoru ve hızından dolayı polis radarlarına bile takılmaması Daniel'ı oldukça fazla heyecanlandıracaktır. Ancak her şey polis memuru Emilien (Frédéric Diefenthal) ile tanışmasının ardından farklı bir hal alacaktır. Ehliyet sınavında bir türlü başarı gösteremeyen Emilien, Daniel'den bazı suçluları yakalayabilmek için yardım isteyecektir. Aksi halde arabası elinden alınacaktır. Daniel aniden kendisini macera içerisinde bulacaktır. Sitemizdeki Taksi 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Taxi 1 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 5.543
 • 0