Ay: Mart 2017
Pan’ın Labirenti Türkçe Dublaj izle
İncele
Pan’ın Labirenti Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1944 senesindeki İspanya'da, sivil savaş karışıklığı sona ermiş olarak görülse de, Navarra'nın kuzeyindeki dağlık bölgelerinde çatışmalar devam etmektedir. Kendi hayal dünyasında yaşamakta olan 10 yaşındaki Ofelia (Ivana Baquero), hamile annesi Carmen (Ariadna Gil) ile beraber, Navarra'ya, üvey babası Kaptan Vidal'ın (Sergi López) yanına gidecektir. Kaptan Vidal, faşist yönetim altında çalışan ve sınırları isyancılardan temizlemek ile görevli bir memurdur. Sert görünümü ve otoriter tavrından dolayı üvey babası ile en ufak bir yakınlık kuramayan Ofelia, günün birinde arka bahçede, gizemli bir labirent keşfedecektir. Bu labirentin içerisinde tanıştığı, gövdesinin yarısı insan yarısı yaratık olan Pan ile yaşayacakları, Ofelia'nın bütün yaşantısını değiştirecektir. Sitemizdeki Pan's Labyrinth filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. El laberinto del fauno 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 6.617
 • 1
İşaretler – Signs 2002 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
İşaretler – Signs 2002 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Sıradan bir çiftçi olan Graham Hess'in (Mel Gibson) yaşamı, günün birinde tarlasına yapılmış olan ilginç dev işaretlerden oluşan mesaj ile değişecektir. Kardeşi Merrill (Joaquin Phoenix) ile beraber bu esrarengiz durumu araştıran Graham, oldukça şaşırtıcı ve inanılmayacak olayların içerisinde kalacaktır. Sitemizdeki İşaretler filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Signs 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 2.988
 • 2
Benim Adım Hiçkimse – My Name Is Nobody Türkçe Dublaj izle
İncele
Benim Adım Hiçkimse – My Name Is Nobody Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jack Beauregard (Henry Fonda) devirdeki son silahşördür. Suçların tırmandığı ve organize olmaya başladığı devirde tek iyi bir silah ve onu kullanan kişi artık herşeyi ifade edemiyor ve Vahşi Batı artık son günlerini yaşamaktadır. Vergi, merkezi otorite, senato gibi terimler artık gündelik hayatın popüler sözcükleri olmuştur. Gözleri uzağı eskisi gibi görmeyen ve içgüdüleri ile silahını kullanan Jack, Vahşi Batı'nın acımasız dünyasında yaşlanabilecek kadar yaşamış bir silahşör olarak kimseyi öldürmeyi düşünmeyen bir haldedir. Sitemizdeki Adsız Kahraman filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Il mio nome è Nessuno 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 3.544
 • 0
Yarışçı 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Yarışçı 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jimmy (Kip Pardue) genç, yetenekli fakat bir türlü kendisini işine adapte edemeyen bir pilottur. Hırslı olan abisinin baskıları da onu kötü durumda bırakmaktadır. Üstelik pistlerdeki oldukça önemli rakibinin kız arkadaşına da aşık olmuştur. Onun bu aklı dağınık durumundan endişe eden araba sahibi Carl Henry (Burt Reynolds), eski bir yarışçı olan Joe Tanto'dan (Sylvester Stallone) yardım alacaktır. Önceleri oldukça iyi yarışlar çıkartmış olduğu ve ilerisi için büyük umutlar gösterdiği halde feci bir kaza sonucu pistleri bırakmıştır. Geri dönmeyi kabul edecek, ancak böylece tecrübesi ile Jimmy'i zirveye çıkarma gayesinin dışında başka işleri de üstlenmiş olacaktır. Sitemizdeki Yarışçı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Driven 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.5
 • 6.769
 • 0
Billy Lynn’s Long Halftime Walk Türkçe Dublaj izle
İncele
Billy Lynn’s Long Halftime Walk Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Irak'taki ürkütücü bir çatışmadan sağ çıkmayı başarmış olan Billy Lynn (Joe Alwyn) kahraman ilan edilecek ve zafer kutlamaları için 2 haftalığına memleketine yollanacaktır. Lynn ve beraber savaşmış olduğu asker arkadaşları, Şükran Günü'nde düzenlenmiş bir futbol maçının yarı arasında devasa bir gösteriye çıkarılacaklardır. Bu esnada Lynn'in hatıraları üzerinden geçmişe gidiş gelişler ile Irak'taki savaşı göreceğiz. Sitemizdeki Billy Lynn'in Uzun Yürüyüşü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Billy Lynn's Long Halftime Walk 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 2.337
 • 0
Altın – Gold 2016 Full HD 720p izle
İncele
Altın – Gold 2016 Full HD 720p izle
Türkçe Altyazı
Babası gibi dağlara çıkıp servetini topraktan aramakta olan, madencilik işinde tecrübeli Kenny Wells (Matthew McConaughey) anlatılmaktadır. Şanssız bir adam olan Kenny Wells bir jeolog olan Michael Acosta (Edgar Ramirez) ile takım olup Endonezya'nın keşfedilmemiş ormanlarında altın aramaya koyulacaktır. Altın bulmak zor, ancak altını Wall Street'in oldukça güçlü kurumları arasında elinde tutmak daha da zordur. Madencilik işi büyük zenginlik kazandırdığı gibi büyük hayal kırıklıkları da yaratabilmektedir. Ama bu yoldan Kenny'i sadece ölüm ayıracaktır. Sitemizdeki Altın filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Gold 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 1.962
 • 0
Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sandra Bullock bu 2'inci macerasında gizli bir görev ile Las Vegas'a gitmektedir. İlk filmin büyük ilgi görmesi ile devamı olarak çekilmiş olan bu 2'inci filmde dedektifimizi FBI'ın yeni halkla ilişkiler kampanyasına zoraki model olmuş bir barbie bebek olarak göreceğiz. Fakat güzellik yarışmasının galibi olmuş en iyi arkadaşı ve yarışma sunucunun kaçırılması ile beraber anında iş başına dönecektir. Sitemizdeki Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.9
 • 3.411
 • 0
Dhoom 3 Full 720p HD izle
İncele
Dhoom 3 Full 720p HD izle
Türkçe Altyazı
Çocukluğundan itibaren babası ile beraber bir sirkte gösteriler yapmakta olan Sahir (Aamir Khan), sihirbaz ve illüzyonistlik alanlarında üstün bir yetenek ve tecrübeye sahip birisi olmuştur. Fakat çalışmış oldukları sirk maddi olarak zor günler geçiriyordur. Babası sirki kurtarabilmek için bankadan kredi çekmek zorunda kalacak ve bu borcu ödeyemeyecektir. Alacaklıların baskısı üzerine talihsiz adam intihar etmek durumunda kalacak, Sahir de çaresiz bir şekilde babasının intiharına tanık olacaktır. Sahir'in artık hayatta tek bir gayesi olacak, o da babasının intikamını almak. Sitemizdeki Dhoom 3 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Dhoom 3 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 20.634
 • 6
Tımarhane 2012 Türkçe Dublaj izle
İncele
Tımarhane 2012 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Anlatılmış olan olaylara göre, terk edilmiş akıl hastahanesine girmeye cesaret etmiş herkes delirmektedir. Alex (Alexander Wraith), hastahanede bu dünyaya ait olmayan varlıklar ile ilgili deliller olduğunu söyleyince Sean (Sean Stone), bir kız arkadaşı ile birlikte gece hastaneye girmeye ikna olacaktır. Bu 3 arkadaş, zaman fazla ilermeden kendilerini labirente benzeyen binaların içinde kaybolmuş halde bulur. Sitemizdeki Greystone Park filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. SecretStone 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 3.3
 • 2.757
 • 1
Moana 2016 Full HD 720p izle
İncele
Moana 2016 Full HD 720p izle
Türkçe Altyazı
Maceraya düşkün olan bir genç kadının, efsanevi adaya yapmış olduğu yolculukta yarı tanrı Maui'nin başlarından geçenler anlatılmaktadır. Sitemizdeki Moana 2016 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Moana 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 2.891
 • 1
Bir Zamanlar Askerdik 2002 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Zamanlar Askerdik 2002 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kimsenin değiştirebilmeye gücünün yetemeyeceği bir karar ile Amerika, Vietnam ile savaş başlatmıştır. 14 Kasım 1965, Pazar günü sabah saat 10:48'de Albay Hal Moore (Mel Gibson) ve emrindeki askerler, Vietnam'daki Ia Drang Vadisi'ne helikopterler ile inmişlerdir. Moore, alana ilk ayak basan kişi ve ardından 400 askeri de onu takip etmiş, karşılarında, kendilerinden tam 5 kat daha fazla Vietkong grubu vardı. Az sonrasında Vietnam Savaşı'nın ilk sıcak teması başlayacaktı. Albay Moore cepheye gitme öncesinde, askerlerine cesaret verici bir konuşma yapmış ve alana ilk ayak basan ve en son ayrılan kişinin de kendisi olacağını söylemiştir. Sitemizdeki Bir Zamanlar Askerdik filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. We Were Soldiers 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 4.682
 • 1
İnanılmaz Örümcek Adam 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
İnanılmaz Örümcek Adam 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Peter Parker (Andrew Garfield) kendi ailesi tarafınca bir başına bırakılmış, dayısı ve yengesinin yetiştirmiş olduğu, sosyal yaşamda da zayıf karakterli, lise çağındaki bir gençtir. Her gencin yaşadığı ben kimim?, nereye aitim? gibi soruları kendisine soracaktır. Bir yandan da Gwen Stacy'e (Emma Stone) aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırrı bulmaya karar verecektir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski dostu olan Dr. Curt Connor'ın (Rhys Ifans) laboratuvarı çıkacaktır. Bundan sonrasında hiçbir şey Peter Parker için eskisi gibi olmayacaktır. Sitemizdeki İnanılmaz Örümcek Adam 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Amazing Spider-Man 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 5.768
 • 0
Güzel Dedektif 1 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Güzel Dedektif 1 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Amerika'nın oldukça tehlikeli teröristlerinden birisi son hedefinin Amerikan Güzellik Yarışması olduğunu açıklamıştır. Bu durum üzerine harekete geçen FBI bir ajanın kılık değiştirip yarışmaya katılmasına karar verecektir. Tüm kadın ajanlar taranıp seçilmiş olan özel ajan Gracie Hart (Sandra Bullock) bu işi üstlenmeye hiç de gönüllü olmayacaktır. Erkeksi hareketlere sahip, saçını bile taramayan, kaba saba konuşan ve pek kadın arkadaşı da olmayan bu kadın dedektif başka şansı olmadığından dolayı işi istemeden de olsa kabul edecektir. Ancak FBI'ın güzellik uzmanları yardımı ile önce Gracie'yı bikinili bir güzele çevirmesi, sonrasında da onun yardımı ile beraber teröristi yakalaması düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır. Sitemizdeki Güzel Dedektif 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Miss Congeniality 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 3.008
 • 0
Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Türkçe Dublaj izle
İncele
Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yazar Newt Scamander'ın öyküsünün anlatıldığı filmde, New York'un gizli cadılar ve büyücüler klübünün ipliğinin pazara çıkartılması hedeflenmektedir. Harry Potter'ın, Scamander'ın kitabını okulda bulup okumasının 17 sene öncesi anlatılmaktadır. Sitemizdeki Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Fantastic Beasts and Where to Find Them 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 20.257
 • 1
O Kadın – Elle 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
O Kadın – Elle 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Orta yaşlarda olan Michèle (Isabelle Huppert) görünürde yıkılmaz bir kadın olarak görülmektedir. Başarılı bir şekilde yönetmekte olduğu bir video oyunu şirketinin başında yer almaktadır. Acımasız kurallarını iş hayatında olduğu gibi aşk hayatına da yansıttığından dolayı eşinden ayrılmış ve bekar bir yaşam devam ettirmektedir. Fakat birgün Michèle'in hayatı kökünden değişecektir. Tanımadığı bir saldırgan tarafınca evinde cinsel saldırıya uğraması sonucunda Michèle'in hayatında yeni bir evreyi tetikleyecektir. Michèle'in yeni gayesi bu kimliği bilinmeyen adamı bulmaktır. Bu arayış zamanla hem kurban hem de saldırgan için her an kontrolden çıkabilecek bir kedi-fare oyununa dönüşecektir. Sitemizdeki O Kadın filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Elle 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 2.973
 • 0
12