Ay: Şubat 2017
Yeniden Başla 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Yeniden Başla 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Eşini trafik kazası sonucunda trajik bir biçimde kaybetmiş olan yatırım uzmanı Davis Mitchell (Jake Gyllenhaal), duygusal bir çöküntü içerisindedir. Davis, tüm hayatını sorgulamakta olduğu bu dönemde gitgide kontrolünü kaybediyordur. Günün birinde parasını kaptırdığı bankamatiği üreten şirkete bir şikayet mektubu yazacaktır. Davis, bu mektup sayesinde şirketin müşteri temsilcisi olan Karen (Naomi Watts) ile yakınlaşıp beklenmedik bir ilişki, hem Karen hem de Davis'in yeniden hayata sıkı sıkıya sarılmasını sağlayacaktır. Sitemizdeki Yeniden Başla filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Demolition 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 1.620
 • 1
Kan Arzusu Türkçe Dublaj izle
İncele
Kan Arzusu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Rahip Sang-hyeon (Kang-ho Song), insanların ölümcül bir virüsten kurtarılmasına yardımcı olabilmek amacı ile gizli bir aşı geliştirme araştırmasında gönüllü denek olacaktır. Deney esnasında, virüsün kendine de bulaşması ile ölmüş olan rahibin bedenine kan nakli yapılacak ve rahip mucizevi bir biçimde yeniden hayata dönecektir. Ancak niteliği belirlenemeyen bu kan onu bir vampire dönüştürmüştür. Sang-hyeon, kan arzusu ve inançları arasında sıkışıp kalmıştır. Sitemizdeki Thirst filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Bakjwi 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 3.910
 • 0
Jack Reacher: Asla Geri Dönme Türkçe Dublaj izle
İncele
Jack Reacher: Asla Geri Dönme Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jack Reacher (Tom Cruise) binbaşının isteği üzerine eski üssüne geri gelecektir. Fakat Reacher geri döndüğünde eski binbaşının vatan hainliği ile suçlandığını öğrenecektir. Bu durum üzerine binbaşı Susan Turner'a (Cobie Smulders) kurulmuş olan komployu ortaya çıkartmak için cinayetin gerçek suçlularının peşine düşecektir. Binbaşının ismini temizlemek için büyük bir hükümet komplosu arkasındaki gerçeği açığa çıkartması gereken Reacher kanundan kaçar durumdayken hayatını sonsuza kadar değiştirecek olan büyük bir gizemi de açığa çıkartmaya çalışacaktır. Sitemizdeki Jack Reacher 2: Asla Geri Dönme filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Jack Reacher: Never Go Back 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 4.036
 • 1
Robotlar – Robots Türkçe Dublaj izle
İncele
Robotlar – Robots Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Rodney Copperbottom, dünyanın oldulça güzel bir yer olabilmesini isteyen dahi bir mucittir. Hayattaki en büyük gayesi, idolü Büyük Weld ile tanışmaktır. Bu uğurda, Bay Weld'e yeni icadını sunabilmek için robot kentine doğru yola çıkmış olan Rodney, yolculuğunda güzel Cappy, kötü niyetli Ratchet ve Fender'in başını çektiği toplumdışı paslılar ile karşılaşacaktır. Sitemizdeki Robotlar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Robots 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 4.490
 • 0
Ağır Abiler 3 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ağır Abiler 3 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Danny Trejo ve Danny Glover'in başrollerinde yer aldığı ünlü serinin 3'üncü filmi yine aksiyon dolu sahneler ile karşımızda. Frank Vega ve Bernie Pope bu defa kaçırılmış olan eski bir arkadaşlarını bulmak için geri döneceklerdir. Sitemizdeki Ağır Abiler 3 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Bad Asses on the Bayou 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 2.223
 • 0
Ağır Abiler 2 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Ağır Abiler 2 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Frank (Danny Trejo) yeniden Los Angeles şehrindedir. Gayesi ise bu güzel şehri yozlaşmadan temizlemek ve bu defa yanında en iyi arkadaşı Bernie (Danny Glover) vardır. Şimdi bu ikili düzen bozan bozgunculara derslerini vereceklerdir. Sitemizdeki Ağır Abiler 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Bad Ass 2: Bad Asses 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 1.876
 • 0
Ağır Abi 2012 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ağır Abi 2012 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Vietnam gazisi olan Frank Vega (Danny Trejo) evine dönmesinin ardından toplum ve lise aşkı tarafınca dışlanır ve işsiz bırakılmıştır. 40 sene sonrasında bir otobüste geçen bir olay, onu yerel bir kahraman haline getirmiştir. Şansı kötüye dönmüş ve en iyi arkadaşı olan Klondike (Harrison Page) öldürülmüştür. Polis bu konuda hiçbir şey gerçekleştirmemektedir. Sitemizdeki Ağır Abi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Bad Ass 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 2.205
 • 0
Son Vuruş – Knock Off Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Vuruş – Knock Off Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya Hong Kong'un Çin yönetimine geçmesi üzerine geri sayımdayken, Marcus Ray (Jean-Claude Van Damme) bir jean firmasının temsilcisi olarak ülkede bulunan genç birisidir. O ve geveze iş arkadaşı olan Tommy Hendricks (Rob Schneider), kendilerini dünyayı sarsacak derecedeki bir terör planı içerisinde bulacaklardır. Plan, saat pili olarak gizlenmiş oldukça güçlü patlayıcılar ile alakalıdır. Sitemizdeki Son Vuruş filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Knock Off 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 2.946
 • 0
Sevgililer Günü Katliamı Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Sevgililer Günü Katliamı Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
10 yıl öncesinde yaşanan bir trajedi sonucunda Harmony kasabası sonsuza kadar değişmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hanniger'ın (Jensen Ackles) tünelde sebep olduğu kaza 5 adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan bir kişi olan Harry Warden'ın (Richard John Walters) da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun üzerinden 1 yıl geçmesinin ardından, Sevgililer Günü'nde, Harry Warden uyanmış ve kazma ile 22 kişiyi canice katletmesinin ardından kendisi de öldürülmüştür. Tom Hanniger, 10 yıl sonrasında, Sevgililer Günü'nde kasabaya döndüğünde ise neden olduğu ölümler hala yakasını bırakmamıştır. Geçmişi ile barışık olmaya çalışan adam, eski kız arkadaşı Sarah (Jaime King) için bitmemiş duyguları ile de boğuşuyordur. Oysa ki Sarah Tom'un en iyi arkadaşı olan şerif Axel (Kerr Smith) ile evlenmiştir. Fakat bu gece, seneler sürmüş olan huzurun ardından, Harmony'nin karanlık geçmişinden bir şey geri dönecektir. Başında madenci kaskı, elinde kazma olan, durdurulamayacak derecedeki bir katil etrafta kol gezmektedir. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşet ile farkına varacaklardır ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir. Sitemizdeki Sevgililer Günü Katliamı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. My Bloody Valentine 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 5.367
 • 0
Mezara Kadar Türkçe Dublaj izle
İncele
Mezara Kadar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Uyusturucu ve alkol bağımlısı olan bir polis Anthony Stowe (Jean-Claude Van Damme) bir operasyon esnasında vurulunca komaya girecektir. Uyandığında ise hayatını değiştirebilmek için büyük mücaleler içerisine girecektir. Sitemizdeki Mezara Kadar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Until Death 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 2.893
 • 0
Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Cory Goodman'ın senaryosuna Jayson Rothwell ile imza atmış olduğu, yönetmen koltuğuna ilk defa Anna Foerster'ın olduğu Underworld serisinin 5'inci filminde Selene'i yeniden soluksuz bir aksiyon beklemektedir. Selene çifte saldırı almakta, hem kendisine ihanet eden Lycan'lar hem de Vampirler bu savaşçı kadının peşine düşmüşlerdir. David (Theo James) ve babası Thomas (Charles Dance) onun tarafında yer alıyor olsada bu amansız savaşı sonlandırabilmek için büyük bir fedakarlık yapmaları gerekecektir. Sitemizdeki Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Underworld: Blood Wars 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 5.424
 • 0
Cezalandırıcı 1993 Türkçe Dublaj izle
İncele
Cezalandırıcı 1993 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1990'lı yıllardaki metropol teröristi olan Simon Phoenix (Wesley Snipes), kamuya karşı işledimiş olduğu suçlardan dolayı dondurulup buz içerisine haps edilecektir. Onu adelete teslim eden, sert metotları ile ünlü polis memuru John Spartan (Sylvester Stallone) da Phoenix tarafınca kurulmuş olan bir komploya kurban gidecek ve bir otobüs dolusu masum sivili öldürmek ile suçlanıp aynı duruma uğrayacaktır. Sitemizdeki Cezalandırıcı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Demolition Man 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 6.551
 • 0
Ölümcül Tuzak 2008 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Ölümcül Tuzak 2008 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Herkesin potansiyel düşman ve her objenin de ölümcül bomba olarak yer aldığı Irak'ta, elit askerler dünyanın oldukça zor görevlerinden birisinde yer almaktadır. Sıcak savaşın ortasında bombaları imha etmek ile yükümlüdürler. Takım lideri William James (Jeremy Renner) ise hem bu yaygın bombalardan hem de psikolojik ve duygusal etkilenmeler ile baş etmeye çalışmaktadır. James'in 2 askeri kendini cürretkarca savaşın ortasına atacaktır. James ise ölümü aldırmadığından dolayı askerlerine yardıma gidecektir. Yeni vahşi liderini korumaya çabalamakta olan adamlar, şehri kaosa sürekleyeceklerdir. Sitemizdeki Ölümcül Tuzak filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Hurt Locker 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 4.484
 • 1
Güneşin Gözyaşları – Tears of the Sun Türkçe Dublaj izle
İncele
Güneşin Gözyaşları – Tears of the Sun Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Lieutenant A.K. Waters (Bruce Willis) özel bir görev ile Nijerya'ya gönderilmiş olankomutandır. Gayesi ise, güzeller güzeli Monica Bellucci'nin canlandırmakta olduğu, görevini değişik medeniyetlerde icra eden idealist bir doktoru kurtarmaktır. Kadını bulup dönüş hazırlıklarına başladıklarında, kadın kendisine benzer bir kaderi paylaşmakta olan diğer insanların da kurtarılmasını da isteyecektir. Görevine bağlılığı ile bilinen Waters, sadece emirleri dinlemekle vicdanından gelen ses arasında kalacaktır. Düşünmek için ise kısa bir zamanı kalmamış ve tabiki doğru kararı verecektir. Sitemizdeki Güneşin Gözyaşları filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Tears of the Sun 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 2.781
 • 0
Yeni Nesil Ajan 2 – xXx State of the Union Türkçe Dublaj izle
İncele
Yeni Nesil Ajan 2 – xXx State of the Union Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ajan Gibbons (Samuel L. Jackson) ve teknoloji dahisi olan Toby Lee (Michael Roof) Shavers operasyon merkezlerinde uğramış oldukları saldırıdan sağ salim kurtulmayı başarmışlardır. Saldırganları bulabilmek üzere gereken kişi, hem askeri taktiklerle yetişmiş hem de sokaklarda ismi bilinen birisi olmalıdır. Seçilmiş insan Darius Stone (Ice Cube), kendisi hapistedir ancak onu özgürlüğüne kavuşturacak kişiler Ulusal Güvenlik Teşkilatı'ndan olunca işler her zamankinden daha kolay işleyecektir. Sitemizdeki Yeni Nesil Ajan 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. xXx: State of the Union 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.3
 • 3.597
 • 0