Ay: Ocak 2017
Ormana Doğru – Into the Forest 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ormana Doğru – Into the Forest 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya elektriğe oldukça bağımlı bir haldedir. Ama beklenmedik bir elektrik kesintisi tüm yaşamı alt üst edecektir. Ormanda her şeyden uzaktaki evlerinde yaşayan 2 kız kardeş, Nell ve Eva da bu kesintiden fazlası ile etkilenir. Ormanda hayatta kalabilmek onlar için düşünüldüğü kadar kolay değildir. Sitemizdeki Ormana Doğru filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Into the Forest 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 2.410
 • 1
Leylekler 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Leylekler 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Senelerdir leylekler yeni doğmuş olan bebekleri ailelerine teslim etme görevini yerine getirmektedir. Ancak son yaşanan olaylardan dolayı artık bebekleri götürmeyi bırakmayı karar vermişlerdir. Artık para kazanacakları ticari işlere yönlenip bir dağıtım şirketi kuracaklardır. Şirketin en çalışkanlarından birisi olan Junior adındaki leylek, yanlışlıkla bebek yapma makinesini çalıştıracaktır. Yanlışlıkla dünyaya gelen bu bebeği patronu görmeden ona bir aile bulması gerekmektedir. Burada görev alan tek insan Tulip, bebeği yanına alıp büyük bir maceraya çıkacaktır. Sitemizdeki Leylekler filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Storks 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 3.181
 • 0
Çağrı Türkçe Dublaj izle
İncele
Çağrı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
6'ıncı yüzyıldaki Mekke'de İslam tarihçilerinin Cahiliye Devri olarak bilmekten hoşlandıkları dönemdelerde, şehrin ileri gelenlerinin Mekke'yi köleliğin ve alkol, uyuşturucu gibi maddelerin pençesinde acımasız bir şekilde yönetmekte olduğu rivayet edilmektedir. Kız çocuklarının yeni doğduklarında diri diri gömüldüklerinin anlatıldığı acımasız bir dönem. Böyle karanlık geçmiş bir çağda, Hz. Cebrail tarafınca ziyaret edilen Hz. Muhammed insanları tek bir Tanrı'ya yani Allah'a tapmaya davet edecek ve şehre hükmedenlerin vahşi uygulamalarına karşı çıkacaktır. Allah'tan inmiş olan bir ayet, peygamberin silaha sarılmasını ve Mekke ordularına karşı direnmesini emredecektir. Müslümanların ordusu tecrübesi olmadığı halde Bedir savaşını kazanacaktır. Uhud savaşının sonrasında 10 senelik bir barışa evet deyip arada geçmiş olan süreyi İslam'ı yaymak için kullanacaklardır. Muhammed'in Allah'ın elçisi olduğu, Allah'tan başka tanrı olmadığı haberi Arap yarımadasına hızla yayılacaktır. Sitemizdeki Çağrı İslamiyetin Doğuşu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Message 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.0
 • 5.472
 • 0
Doktor Strange – Doctor Strange Türkçe Dublaj izle
İncele
Doktor Strange – Doctor Strange Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Başarılı bir cerrah olan Stephen Vincent Strange (Benedict Cumberbatch), başından geçen bir trafik kazasından dolayı elindeki sinirler zarar gördüğünden dolayı artık mesleğini yapamaz hale gelmiştir. Tüm yaraları iyileştirebilen, Tibet'te yaşayan Ancient One (Tilda Swinton) isimli büyücünün var olduğunu öğrenmesi onun için yeni bir umut olacaktır. Tibet'e gidecek olan cerrah umduğundan fazla büyük güçler ile karşılaşacaktır. Sitemizdeki Doktor Strange filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Doctor Strange 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.9
 • 19.246
 • 5
Toprak Altında 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Toprak Altında 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Paul Conroy (Ryan Reynolds) Irak'ta görev yapmakta olan bir Amerikalı'dır. Bir grup Iraklı direnişçinin saldırısına maruz kalmış olan Paul, gözlerini açtığında ölüm ile burun buruna olduğunu görecektir. Paul uyanmış olduğunda kendini bir tabutun içerisinde gömülü halde bulmuştur. Oraya neden ve kim tarafından getirildiğini bilmiyordur. Ölmemek için zamana karşı yarışmalı ve klostrofobinin doruklarındaki bu kabusu atlatması gerekmektedir. Sitemizdeki Toprak Altında filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Buried 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 2.904
 • 2
Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
İncele
Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Lucy (Georgie Henley) ve Edmund (Skandar Keynes) kuzen Eustace (Will Poulter) ile beraber Narnia'ya geri dönecek ve Kral Caspian (Ben Barnes) ile birlikte Narnia'nın kayıp 7 lordunu bulabilmek üzere Şafak Yıldızı isimli gemi ile yola çıkacaklardır. Bu sıradışı yolculuk esnasında dünyanın sonuna ulaşmadan öncesinde ejderhalar, cüceler, deniz halkı ve bir grup kayıp savaşçı ile karşılaşacaklardır. Sitemizdeki Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızının Yolculuğu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 12.542
 • 2
Av – Predators Türkçe Dublaj izle
İncele
Av – Predators Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yabancı bir gezegene gönderilmiş olan birlik, kısa bir süre içerisinde kendilerinin av olduğunun farkına varırlar. Gözden düşmüş bir fizikçi haricinde her biri soğukkanlı birer katil olan ve Yakuza, suçlular, ölüm mangası takımından oluşan bir grup paralı asker, avcıdır. Düşmüş oldukları gezegende bu defa kendileri uzaylı predatorlar tarafınca sistematik bir şekilde avlanacaklardır. Sitemizdeki Av 2010 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Predators 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 5.403
 • 0
Neşeli Ayaklar 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Neşeli Ayaklar 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Antartika'nın soğuk coğrafyasının sıcak ve sevimli yerlileri olan İmparator Penguenler, kendileri kadar sevimli ve köklü gelenekleri bulunmaktadır. Kendi varlıklarını ve aşklarını ruh eşlerine anlatabilmek üzere her biri kendi Kalbe Seslenen Şarkı'sını söylemesi gerekmektedir. Ancak Norma Jean'ın oğlu minik penguen Mumble, diğer bütün penguenlerden farkı bulunmaktadır. Bir türlü şarkı söyleyemeyen küçük penguen, oldukça yetenekli bir tap dansçısıdır. Bu özelliği ile diğer bütün penguenlerin arasından sıyrılmış olan Mumble, penguenlerin hayli kuralcı lideri tarafınca dışlanacaktır. Ancak minik kahramanımız için mücadele vazgeçilmez birşeydir. Sitemizdeki Neşeli Ayaklar 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Happy Feet 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 5.833
 • 0
Sabotaj 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Sabotaj 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Emniyetin Norkotik ile Mücadele (DEA) biriminde yer alan seçilmiş polislerin bulunduğu bir takımın üyeleri teker teker öldürülmektedir. Bu organize cinayetlerin arkasında ise, bir uyuşturucu kartelini büyük zarara uğratmış olduklarından dolayı bir depo soygunu yatmaktadır. Sitemizdeki Sabotaj filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Sabotage 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 2.022
 • 0
Kayıp Balık Nemo Türkçe Dublaj izle
İncele
Kayıp Balık Nemo Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Finding Nemo, bir baba balık ile oğlunun hikayesini anlatmaktadır. Tehlikeler ile dolu bir dünyada yaşamakta olduklarından dolayı baba, mavi dünyaya karşı yoğun bir merak duyan oğlunu kanatları altına almıştır. Ancak birgün Nemo kaybolacak ve bir balık tankına konulacaktır. Oğluna oldukça düşkün olan büyük balık Marlin, denizleri birbirine katma pahasına oğlunu bulmaya kararlıdır. Marlin, çıkacağı yolculukta kimin dost, kimin düşman olduğununda farkına varacak ve tehlikeler ile dolu sularda heyecanlı serüvenler geçirecektir. Sitemizdeki Kayıp Balık Nemo filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Finding Nemo 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 7.497
 • 1
Jessabelle Türkçe Dublaj izle
İncele
Jessabelle Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jessabelle (Sarah Snook), geçirmiş olduğu bir trafik kazası sonucunda bacaklarını bir daha kullanamayacaktır. Louisiana'daki baba evine geri dönmesi gerekmektedir. Doğumu ile ilgili bir gizemi keşfedecektir. Kızgın bir hayalet onu öldürebilmek için peşine düşecektir. Sitemizdeki Jessabelle filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Jessabelle 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 3.447
 • 0
Jadotville Kuşatması – The Siege of Jadotville Türkçe Dublaj izle
İncele
Jadotville Kuşatması – The Siege of Jadotville Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yaşanmış bir hikayeden uyarlanan filmde, İrlanda askerleri Birlemiş Milletleri Barış Gücü adına Güney Afrika'da görevlerini yerine getiriyordur. Günün birinde düşman kuvvetler bulundukları karakolu kuşatıp savaş açacaklardır. Film'de bu kahraman askerlerin karakollarını korkusuz bir şekilde savunmaları anlatılmaktadır. Sitemizdeki Jadotville Kuşatması filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Siege of Jadotville 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 2.643
 • 0
Kayıp Balık Dori 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kayıp Balık Dori 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Nemo ve Marlin ile beraber mutlu mesut yaşayan, herkesin sevmekte olduğu unutkan mavi Tang balığı Dori ani bir şekilde ailesinin kendini arıyor olabileceğini hatırlamasının ardındaın Marlin ve Nemo alarak okyanusu aşacak ve Kaliforniya'nın prestijli rehabilitasyon merkezi ve akvaryumu olan Deniz Yaşam Enstitüsü'ne gidecektir. Annesi ile babasını bulmaya çalışan Dori, DYE'nin 3 garip sakininin yardımına başvuracaktır. Bunlar, devamlı çalışanlardan kaçıp duran huysuz ahtapot Hank, eko-konumlama becerisinin düzgün çalışmadığını düşünen bir Beluga balinası Bailey ve miyop bir balina köpekbalığı olan Destiny'dir. Enstitünün karışık iç yüzünü araştırmakta olan Dori ve arkadaşları, kusurlarının, dostluklarının ve ailenin sihrini keşfedecekleri, yaşamlarını değiştirebilecek bir macera içerisine gireceklerdir. Sitemizdeki Kayıp Balık Dori filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Finding Dory 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 4.260
 • 0
Görünmez Köpek – Abner the Invisible Dog Türkçe Dublaj izle
İncele
Görünmez Köpek – Abner the Invisible Dog Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Chad (Daniel Zykov), 7'inci yaş gününde en sadık ve oldukça iyi arkadaşı olan köpeği Abner, inanılmayacak bir şekilde konuşmaya başlamasının ardından beklenmedik komik ve eğlenceli anlar başlamış olacaktır. Sitemizdeki Görünmez Köpek filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Abner, the Invisible Dog 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 1.826
 • 0
Brahman Naman 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Brahman Naman 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Kolejler arasında gerçekleştirilecek yarışmaya katılabilmek için yola çıkmış ve sonrasında kaldıkları bölgeyi birbirine katmakta olan bir grup gencin hikayesi konu alınmaktadır. Sitemizdeki Brahman Naman filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Brahman Naman 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 2.298
 • 0