Ay: Kasım 2016
Asla Pes Etme 3 – Never Back Down: No Surrender Türkçe Dublaj izle
İncele
Asla Pes Etme 3 – Never Back Down: No Surrender Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Eski MMA şampiyonu olan Case Walker (Michael Jai White) yeni bir şampiyona için ringlere geri dönecektir. Sitemizdeki Asla Pes Etme 3 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Never Back Down: No Surrender 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 7.354
 • 0
Yanlış Kapı 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Yanlış Kapı 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Evan Webber (Keanu Reeves) sıradan, oldukça sakin hayatı olan bir adamdır. Eşi ile huzurlu bir şekilde yaşantısını sürdürürken bir gece beklenmedik şekilde kapısının çalınması üzerine tüm hayatı değişecektir. Kapıda 2 esrarengiz kadın vardır ve bu kadınlar Evan'ın hayatında onarılması oldukça zor yaralar bırakacaktır. Sitemizdeki Yanlış Kapı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Knock Knock 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.9
 • 2.964
 • 0
Küçük Kız Kardeşim – Umimachi Diary 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Küçük Kız Kardeşim – Umimachi Diary 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
3 kız kardeş büyük annelerinin kendilerine bırakmış olduğu evde beraber yaşamaktadır. Yoşi (Masami Nagasawa), alkol problemi olan bir bankacı, tamamen bir bebekten farkı olmayan Çika (Kaho) ve içlerinde en olgun davranışlar sergilemekte olan hemşire Saçi (Haruka Ayase). Bu 3 kız kardeş, oldukça uzun süredir görmemiş oldukları babalarının hayatını kaybetmesi sebebi ile cenaze törenine katılabilmek için yola çıkacaklardır. Cenazeye vardıklarında ise büyük bir sürprizle karşılaşacaklardır. Daha 10 yaşında ve bir o kadar utangaç bir kız kardeşleri olduğunu öğreneceklerdir. Bu üvey kız kardeşlerini oldukça seven kızlar, onu da yanlarına alıp evlerine dönmek isteyeceklerdir. Teklifi kabul eden Suzu (Suzu Hirose), ablalarının yaşamakta olduğu evde yaşamaya başlayacaktır. 4 mevsim boyunca günden güne birbirlerine karşı daha da çok kaynaşan kız kardeşler en sonunda yeniden aile olmayı öğreneceklerdir. Sitemizdeki Our Little Sister filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Umimachi Diary 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 2.209
 • 0
İçimdeki Yangın Türkçe Dublaj izle
İncele
İçimdeki Yangın Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Aile dostu olan bir avukatın çağırması üzere annelerinin ölümü sonrasında kendilerine yazılmış bir mektup ile karşılaşmış ikiz kardeşler Jeanne (Mélissa Désormeaux-Poulin) ve Simon (Maxim Gaudette), ölmuş olan annelerinin son dileklerini yerine getirebilmek için Lübnan'a doğru yola çıkmışlardır. Simon önce isteksiz davranışlarda olsa da bir süre sonrasında o da kardeşi Jeanne'e katılmıştır. Aradan geçmiş olan seneler, ailenin tarihini karmaşık bir duruma getirmiş olsa da, çocuklar bu maceranın izini sürmeye devam edeceklerdir. Ancak günler geçtikçe oldukça fazla kurcaladıkları geçmiş, kardeşleri yürek burkan gerçekler ile karşı karşıya getirecektir. Sitemizdeki İçimdeki Yangın filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Incendies 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 4.438
 • 2
Ölüler Yükseliyor Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüler Yükseliyor Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Filmde, bir grup insanın zombi istilasına uğramış olan şehirde başlarından geçen mücadeleler anlatılmaktadır. Sitemizdeki Ölüler Yükseliyor filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Dead Rising Watchtower 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.2
 • 3.864
 • 0
5. Dalga – The 5th Wave 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
5. Dalga – The 5th Wave 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İnsan görünümüne benzemekte olan uzaylılar tarafınca gerçekleştirilmiş saldırıdan kurtulan genç bir kız, kaybolmuş erkek kardeşini aramaya koyulmuştur. Kardeşini arama çalışmalarına uzaylı olup olmadığı belirgin olmayan bir çocuk yardımcı olacaktır. 5'inci dalgadan kaçabilmek için başka bir yolu bulunmayan Cassie (Chloë Grace Moretz)'nin bu yabancıya güvenmekten de başka çaresi bulunmamaktadır. Sitemizdeki 5.Dalga filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The 5th Wave 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.2
 • 4.217
 • 0
Yeşil Dev 2 – The Incredible Hulk Türkçe Dublaj izle
İncele
Yeşil Dev 2 – The Incredible Hulk Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bilim adamı olan Bruce Banner (Edward Norton), tüm hücrelerini zehirlemiş olan gama radyasyonuna karşı bir kür geliştirmeye ve içerisinde dizginleyememekte olduğu bu öfke saçmakta olan bu gücü serbest bırakmaya çalışıyordur. Gölgelerde yaşayıp, eski hayatından ve sevmekte olduğu kadından uzak kalan Bruce, bu takıntılı durumdan kurtulmak için çaba sarfederken bir yandan da General Thunderbolt Ross (William Hurt) ve gücünü yok etmeye çalışan askeri bir makine tarafınca yakalanıp, yok edilme tehlikesi altındadır. Hulk'un karşısında artık yeni bir düşman vardır... Sitemizdeki Yeşil Dev 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Incredible Hulk 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.8
 • 6.849
 • 0
Şirinler 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şirinler 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şirinler'in başının belası olan kötü kalpli büyücü Gargamel (Hank Azaria), Yaramazlar isimli, Şirinlere benzeyen bir grup yaratık yaratacaktır. Her zamanki gibi tek gayesi kendisini oldukça güçlü yapacak Şirin özüne ulaşmaktır. Ancak yapay değil, fakat gerçek bir Şirin'in özünün işine yarayacağının farkına varacaktır. Dahası da Şirine bu kötü kalpli yaratıkları gerçek şirinlere dönüştürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü biliyordur. Gargamel bunu öğrenmesinin ardından derhal Şirine'nin peşine düşecek ve onu Paris'e kaçıracaktır. Paris'te dünya onu oldukça başarılı bir sihirbaz olarak tanımış, milyonların sevgilisi haline gelmiştir. Şimdi ise Şirin Baba'nın liderliğindeki Şirinler yeniden insan dostları Patrick (Neil Patrick Harris) ve Grace (Jayma Mays) ile işbirliği yapıp Şirine'yi kurtarmaya çalışacaklardır. Acaba Şirine kurtulmak istiyor mudur? Sitemizdeki Şirinler 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Smurfs 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 11.091
 • 2
Çete – El Clan 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Çete – El Clan 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yaşanmış olaylardan alıntı yapılıp beyazperdeye aktarılmış olan filmde, El Clan Puccio ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. 1980'li senelerin zengin işadamlarını kaçırıp fidye parasını almasının ardından onları öldüren bir çete... Sitemizdeki The Clan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. El Clan 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 2.034
 • 0
Medusa Darbesi – The Bourne Supremacy Türkçe Dublaj izle
İncele
Medusa Darbesi – The Bourne Supremacy Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hala hafıza kaybının etkisi altında olan Bourne (Matt Damon), şiddetli geçmişini geride bırakıp kız arkadaşı Marie (Franka Potente) ile huzur dolu bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ama planları günün birinde kendine yapılan bir suikast sonucunda ucu ucuna kurtulması ile paramparça olmuştur. Şimdi ise bilinmeyen düşmanı tarafınca izlenen Bourne hem kolay bir hedef olmadığını hem de becerileri, kararlılığı ve çevikliği ile hafife alınamayacak birisi olduğunu göstermesi gerekmektedir. Sitemizdeki Geçmişi Olmayan Adam 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Bourne Supremacy 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 2.873
 • 0
Güneşte Kaybolmuş – Lost in the Sun 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Güneşte Kaybolmuş – Lost in the Sun 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
John (Josh Duhamel) adında olan bir sahtekar Louis (Josh Wiggins) adındaki genç yetimi suç ortağı yapacaktır. Yol maceraları ilerledikçe John bir dizi soyguna çocuğu da sürükleyecek, ikili arasında akla gelmeyecek kuvvetli bir bağ doğacaktır. Sitemizdeki Güneşte Kaybolmuş filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lost in the Sun 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 1.735
 • 0
Gerçek Hikaye – True Story 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Gerçek Hikaye – True Story 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
New York Times dergisinde çalışan yazar Michael Finkel (Jonah Hill), normal bir çalışma anında karşılaşacağı bir gazete karşısında şaşıracaktır. Bütün ailesini öldürdüğünden dolayı aranan Christian Longo (James Franco) adlı genç bir adam, Meksika'da yakalanmıştır. Christian Longo kaçmış olduğu zamandır kendisine yeni bir kimlik edinmiş, kendini New York Times yazarı Michael Finkel olarak tanıtmıştır. Ertesi gün Times editörleri tarafınca yazılıp yayınlanmış bir başka not ise bir hayli gariptir. Gazetede yazan habere göre Michael Finkel kovulmuştur. Hapishaneye gönderilmiş olan Longo'nun konuşmayı kabul ettiği tek gazeteci Michael Finkel'dır. Finkel, doğru hikayeyi öğrenebilmek için hapishaneyi arayıp Longo ile görüşmeyi kabul edecektir. Sitemizdeki Gerçek Hikaye filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. True Story 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 2.586
 • 0
Son Ultimatom – The Bourne Ultimatum Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Ultimatom – The Bourne Ultimatum Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karanlık geçmişinden dolayı kendine bir gelecek de kuramamış olan bir adam, Jason Bourne (Matt Damon)... Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş birisi olarak hayatta tek bir gayesi kalmıştır. Gerçek kimliğini ve geçmişini yeniden bulabilmektir. Ancak bunu yapabilmek hiç de düşündüğü gibi kolay olmayacaktır. Jason, geçmişini araştırabilmek için tamamen ortadan kaybolmak isteyecek, ama artık çok geç kalmıştır. Çünkü kendisini yaratmış olanlar izini bulmuştur. Moskova'dan Paris'e, Londra'dan Fas'a asıl kimliğinin izini sürerken diğer bir yandan da peşinde olan yeni nesil iyi eğitilmiş federal ve interpol ajanlarını saf dışı bırakması gerekmektedir. Sitemizdeki Geçmişi Olmayan Adam 3 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Bourne Ultimatum 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
 • 4.486
 • 1
Çöl Aslanı Ömer Muhtar Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Çöl Aslanı Ömer Muhtar Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Yaşanmış olaylara dayanmakta olan bu biyografik epik filmde, 1929 senesinde İtalya'da iktidarda olan Faşist diktatör Benito Mussolini'nin (Rod Steiger) Büyük Roma İmparatorluğu'nu tekrardan kurma planlarının bir parçası olarak Libya'yı sömürgeleştirip, Kuzey Afrika ülkesine göndermiş olduğu güçlü ordularının, Ömer Muhtar (Anthony Quinn) yönetimindeki Libya halkının inatçı direnişi karşısında hiç beklemedikleri ağır kayıplara uğramalarına odaklanılmıştır. Sitemizdeki İslamın Kılıcı: Ömer Muhtar Çöl Aslanı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lion of the Desert 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.4
 • 5.974
 • 2
Suikast 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Suikast 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünyanın oldukça tehlikeli kiralık katillerinden olan Arthur Bishop (Jason Statham), kanlı geçmişini geride bırakmış, artık tek amacı sakin bir hayat sürüp sevdiği kadın ile beraber olmaktır. Ancak günün birinde kötü düşmanları hayatının aşkını kaçıracaktır. Şimdi ise Arthur dünyayı dolaşıp 3 imkanı olmayan suikast gerçekleştirmeli ve hayatının aşkını kurtarması gerekmektedir. Sitemizdeki Mekanik 2: Suikast filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Mechanic: Resurrection 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 5.042
 • 1