Ay: Eylül 2016
Lara Croft Tomb Raider 2: Yaşamın Kaynağı Türkçe Dublaj izle
İncele
Lara Croft Tomb Raider 2: Yaşamın Kaynağı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Güzel kahraman serinin 2’inci filminde, değerli bir malın yanı sıra, dünyanın en bilinmedik köşelerine doğru bir yolculuğa çıkmıştır. Yunanistan, Hong Kong, Çin gibi dünya merkezlerinden, Kenya ve Tanzanya gibi dünyanın uzak diyarlarına gidecektir. İlk filmden daha çok karanlık devamında motosiklet, at gibi geleneksel aksiyon araçlarının yanı sıra da Jet Ski yapacaktır. Mücadele edeceği kötü adamlardan biri ise Çin’in bilinen suç şebekelerinden birisinin yöneticiliğini üstlenmiş olan Chen Lo’dur (Simon Yam). Sitemizdeki Lara Croft Tomb Raider 2: Yaşamın Kaynağı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 10.145
 • 0
Lara Croft: Tomb Raider 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Lara Croft: Tomb Raider 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Lara Croft (Angelina Jolie), soylu olan bir İngiliz ailesinin elit okullarda eğitim görmüş bir kızıdır. Fakat oldukça konforlu bir yaşam yerine macerayı seçmiştir. Dünyanın her yerinde en tehlikeli ve gizemli mekanları ziyaret edip, kayıp hazineler ve uygarlıkları keşfedecektir. Sayısız lisanı da öz ana dili gibi konuşabilmekte olan bu güzel ve genç kadın dövüş sanatlarında oldukça usta, macera için yanıp tutmaktadır. Ancak şimdi hayatının en büyük mücadelesini verebilmek üzere, uzay ve zamanda kaybolmuş oldukça eski bir kalıntının her iki parçasını bulması gerekmektedir. Bulunduğu zaman sahibine dünya üzerindeki en büyük gücü verecek ödüle ulaşabilmek için Lara ilk önce, çok güçlü ve tehlikeli bir tarikat ile mücadele etmesi gerekmektedir. Sitemizdeki Lara Croft: Tomb Raider filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lara Croft: Tomb Raider 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 7.739
 • 0
Ufaklık – Little Boy 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ufaklık – Little Boy 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Baba ile oğul arasındaki kelimelerle tarif edilemeyen sevginin anlatıldığı bu filmde, 8 yaşındaki bir oğlan çocuk II. Dünya Savaş'ını bitirmek için her şeyi yapmaya gönüllüdür. Çünkü savaşta ki babasını geri getirmelidir. Sitemizdeki Ufaklık filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Little Boy 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.4
 • 2.757
 • 0
Evrenin Sırrı – The Arrival 1996 Türkçe Dublaj izle
İncele
Evrenin Sırrı – The Arrival 1996 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Zane Ziminski, uzayın derinliklerinde hayat ışığı arayan bir bilim adamıdır. Araştırmaları sırasında radyo sinyalleri saptar ve bunları kaydeder. Ancak bu çalışması yetersiz bulmuştur ve laboratuvar başkanı bu kasetleri silmiştir. Sitemizdeki Evrenin Sırrı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Arrival 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 3.913
 • 5
Ölüm Kitabı Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Ölüm Kitabı Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Paul Sheldon kolay okunan popüler romanlar yazarıdır. Artık kariyerinde bir dönüm noktasında olduğunu düşünür, seri maceralarını yazdığı karakteri Misery Chastain'in öldürüp diziyi bitirir. Paul taşrada geçirdiği bir araba kazasından yaralı kurtulmuştur.Onu bulup evinde bakmaya başlamış olan Annie Wilkes, şans eseri Paul'un sadık okurlarından biridir ve kahramanı Misery Chastain'in de sıkı bir hayranıdır. Son kitabı okuyup Misery'nin ölümüyle şoke olan kadın öfkeye kapılır ve Paul'u ayağından feci şekilde yaralayarak onu yatağa hapis etmiştir. Hem bölge şerifi hem de menajeri umutsuzca Paul'ü ararken o, gardiyanı Annie'ye özel bir Misery macerası daha yazmak zorunda kalmıştır. Sitemizdeki Ölüm Kitabı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Misery 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 2.947
 • 0
Mantıksız Adam – Irrational Man 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Mantıksız Adam – Irrational Man 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Woody Allen’ın dünya görüşünün katıksız bir temsili: "Varoluşun tamamen anlamsız bir sıradanlık olduğuna inancım sonsuz" demiştir. “Zihni kaşıyan gerilim dolu bir film” sözleriyle övülmüş olan Mantıksız Adam’ın merkezinde yaşama arzusunu yeniden kazanmak isteyen felsefe profesörü Abe Lucas vardır. Hayatta ne zevk ne de bir anlam bulamayan Abe, duygusal açıdan dibe vurmuştur. Ders vermeye başladığı küçük bir kasabadaki üniversitede iki kadınla yakınlaşır. Mutsuz evliliğinde debelenen öğretim üyesi Rita ile en iyi öğrencisi Jill. Talihin bir oyunuyla Abe öyle bir karar vermek zorunda kalır ki tüm dengeleri ve ilişkileri alt üst olmuştur. Sitemizdeki Mantıksız Adam filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Irrational Man 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 1.895
 • 0
Angry Birds 2016 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Angry Birds 2016 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Büyük bir oyuncu kitlesi, bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanmış Angry Birds filmi, animasyon departmanlarının 2 gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyim filmidir... Sitemizdeki Kızgın Kuşlar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Angry Birds Movie 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 6.485
 • 1
Sevimli Hayalet Casper 1995 Türkçe Dublaj izle
İncele
Sevimli Hayalet Casper 1995 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Babasından miras kalmış olan evde hayaletler olduğunun farkına varan Carrigan Crittenden (Cathy Moriarty), hayaletleri kovabilmek için terapist Dr. James Harvey (Bill Pullmann)'i tutacaktır. Kızı Kat (Christina Ricci) ile beraber eve taşınmış olan doktor Stretch (Joe Nipote), Fatso (Brad Garrett) ve Stinkie (Joe Alaskey) isimli hayaletler ile tanışacaktır. Bu hayaletlerin gayesi bütün insanları korkutup kaçırmaktır. Kat'in tanışmış olduğu hayalet ise dünyada var olan en sevimli hayalet Casper'dır. Baba kız birlikte bu hayaletlerden kurtulabilmek için çalışmalarına başlayacaklardır. Sitemizdeki Sevimli Hayalet Casper filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Casper 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 5.289
 • 0
Otel Transilvanya Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Otel Transilvanya Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Dracula'nın beş-etli olan Hotel Transylvania'sına hoşgeldiniz. Burada yaratıklar ve aileleri yaşayabilir, yeter ki insanlar onları rahatsız etmesin. Özel bir haftasonu gecesinde Dracula dünyanın en bilinen yaratıklarını oteline çağıracaktır. Frankenstein ve eşi, Mumya, Görünmez Adam, Kurtadam ailesi ve daha bir çoğu... O gün Dracula'nın kızı Mavis'in 118'inci yaşgünüdür. Dracula için tüm bu yaratıklara ev sahipliğini gerçekleştirmek sorun değil, ta ki aniden bir adam otele gelip Mavis'ten hoşlanana kadar... Sitemizdeki Otel Transilvanya filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Hotel Transylvania 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 6.348
 • 1
Bir Asinin Efsane Hikayesi – Life 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Asinin Efsane Hikayesi – Life 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1955 yılında Magnum fotoğrafçısı Dennis Stock (Pattinson)’un Life dergisi için oyuncu James Dean’in (DeHaan) fotoğraflarını çekmekle görevlendirilmesini ve zamanla gelişen dostluklarının hikâyesini anlatıyor. James Dean‘in hikâyesini, Dennis Stock’un çektiği fotoğraflar olmadan hayal etmek biraz zordur. Dean, aralarında biraz güven oluşana kadar Stock’un fotoğraf çekmesine karşı koyuyor. Life dergisinde Dean fotoğraflarının yayınlanmasından sonra Stock, 80´li yaşlarına kadar yaşayarak uzun bir kariyere sahip olmuştur. Aynı zamanda James Dean de efsaneleşir. Sitemizdeki Bir Asinin Efsane Hikayesi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Life 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 1.611
 • 0
Korku Terapisi Türkçe Dublaj izle
İncele
Korku Terapisi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
90'larda Minnesota'da geçen hikayede bir baba, kızına cinsel tacizde bulunmakla suçlanmaktadır. Baba ne olup bittiğine dair hiçbir şey hatırlayamasa da suçlamaları kabul eder. Bir psikoloğun yardımıyla hafızasındaki boşlukları doldurmaya çalışan adam parçaları yavaş yavaş birleştirmeye başlar ve olayların içerisinde bir polisin de yer aldığını hatırlar. Yine de olaylar tartışmaya açık değildir ve yerel medya, soru işaretlerinin arkasında satanist bir tarikatın yer alma ihtimalini sorgulamaya başlamıştır. Sitemizdeki Korku Terapisi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Regression 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 2.135
 • 0
Kontrol Dışı – Antitrust 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kontrol Dışı – Antitrust 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Büyük bir firmanın projesinde sonuca varabilmek için üniversiteden yeni mezun olmuş olan 2 gence iş teklifi ile film başlamaktadır. Gelmiş olan teklif 2 dahi genç için büyük bir mucizedir. Bu 2 kişiden birisi olan Milo (Ryan Philippe), kız arkadaşının desteği ile işi kabul edecek, ama Teddy (Yee Jee Tso) farklı planları olduğundan dolayı gerekçesi ile teklifi geri çevirecektir. Firmanın sahibi Gary Winston, Milo ile yakından ilgilenecek, projenin kısa sürede tamamlanabilmesi için büyük paralar harcayacak ve çıkan problemler kısa sürede ortadan kaldırılacaktır. Bu durumdan şüphelenmekte olan Milo, kendi kendine kafasında senaryolar yazmakta, nitekim bu olaylar gerçekleşmeside uzun zaman almayacaktır. Sitemizdeki Kontrol Dışı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Antitrust 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 1.958
 • 0
Kızıl Tepe – Crimson Peak 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kızıl Tepe – Crimson Peak 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Genç bir kadın, çekici bir yabancı kalbini çalınca, sonsuza dek peşini bırakmayacak sırlarla dolu, kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenir. Gerçek, Crimson Peak’te tutku ile karanlık; gizem ile delilik arasındaki çizgide yatmaktadır. Crimson Peak, yönetmeni Guillermo del Toro’nun hayal gücünün bir ürünü olan, Tom Hiddleston, Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Charlie Hunnam’ın rol aldığı doğaüstü gizem türünde bir filmdir. Sitemizdeki Kızıl Tepe filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Crimson Peak 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 2.289
 • 0
Kaptan Phillips – Captain Phillips 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kaptan Phillips – Captain Phillips 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Amerikan bandralı yük gemisi Maersk Alabama’nın 2009 yılında Somali’li korsanlar tarafından kaçırılmasını konu alan bir film. Olayın çok sayıdaki global etkisini, hem heyecanlı bir gerilim, hem de karmaşık bir portre olarak sunuyor ve Alabama’nın kaptanı Richard Phillips ile onun Somali’li muadili Muse arasındaki ilişkiye odaklanmıştır. Sitemizdeki Kaptan Phillips filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Captain Phillips 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.0
 • 2.965
 • 0
İkinci Bahar – I’ll See You In My Dreams Türkçe Dublaj izle
İncele
İkinci Bahar – I’ll See You In My Dreams Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir dul ve eski bir kanto şarkıcısı, 3 yakın arkadaşının da desteğiyle hayatta her yaşta yeni bir başlangıç yapılabileceğini keşif etmiştir. Sitemizdeki İkinci Bahar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. I'll See You In My Dreams 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 1.681
 • 0