Ay: Haziran 2016
Kara Düzen – Black Mass 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Kara Düzen – Black Mass 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Güney Boston bölgesindeki en azılı suçlulardan birisi olan Whitey Bulger (Johnny Depp), diğer bir taraftan eyalet senatörünün de erkek kardeşidir. Kendisini temize çıkartabilmek için, bir mafya ailesine karşı FBI muhbiri olmayı kabul edecektir. Sitemizdeki Efsane filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Legend 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 2.566
 • 0
Efsane – Legend 2015 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Efsane – Legend 2015 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
İkiz gangster olan Ronald (Tom Hardy) ve Reginald Kray, 1950, 1960 seneleri arasında Londra'yı terörize edilmiş bir hale getirmiştir... Sitemizdeki Efsane filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Legend 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 6.589
 • 0
Şah Mat – Pawn Sacrifice 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şah Mat – Pawn Sacrifice 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Soğuk Savaş zamanında geçmekte olan filmde, Bobby Fischer (Tobey Maguire) Amerika'nın satranç bölümünde görülen en büyük yetenektir. 1972 Dünya Satranç Şampiyonası gelmiş ve Fischer ile Rus şampiyon Boris Spassky (Liev Schreiber) arasındaki destansı maç böylece başlamış olacaktır. Ruslar o döneme kadar satrançı düzenleyen taraftır, fakat ilk defa Amerika'nın satranç masasında Rusya'ya karşı galip gelmemesi ihtimali ortaya çıkmıştır. Bu zorlu maç heyecanı medyanın da etkisi ile birlikte yayılmaya devam ederken Fischer tüm dünyanın ona karşı bir komplo girişiminde bulunacağı kuşkusunu yaşayacaktır. Sitemizdeki Şah Mat filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Pawn Sacrifice 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 2.420
 • 0
13 Günah – 13 Sins 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
13 Günah – 13 Sins 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, parlak fakat alçak gönüllü olan bir sosyal hizmet koordinatörünün borç içerisine girmesini ve hayatının aşkı ile bir türlü evlenememesini konu almaktadır. Bir gün almış olduğu esrarengiz bir telefon onu 6 milyon dolar büyük ödülü olan bir oyundan haberdar edecektir. Görevi kabul etmesinin ardından hesabına binlerce dolar yatan genç adam esrarengiz seyircilerini mutlu edebilmek için 13 görevi yerine getirmesi gerekmektedir. Sitemizdeki 13 Günah filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. 13 Sins 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 2.130
 • 0
Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj 720p izle
İncele
Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj 720p izle
Türkçe Dublaj
Canavarlar Dünyası, kendilerine özel bir yerde yaşayan ve enerji toplayabilmek için arada bir insanların bulunduğu yerlere gelmek durumunda kalan canavarların öyküsünü anlatmaktadır. Sitemizdeki Sevimli Canavarlar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Monsters, Inc. 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
 • 8.256
 • 1
Ölüm Oyunu – Turkey Shoot 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüm Oyunu – Turkey Shoot 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Savaşın tam ortasında, düşman topraklarında yanlız kalmış olan özel harekat uzmanı Rick Tyler (Dominic Purcell), gözünü oldukça güvenlikli bir hapishanede açacaktır. Buradan kurtulması için sadece bir şansı bulunmakta; verilen görevi kabul etmektir. Özgürlüğünü geri almak için dünyanın oldukça tehlikeli yerinde, dünyanın en acımasız katilini yenmesi gerekmektedir. Peki Rick, bu görevi tek başına başarabilecek midir? Sitemizdeki Ölüm Oyunu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Turkey Shoot 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 3.7
 • 1.922
 • 0
Melekler Şehri Türkçe Dublaj izle
İncele
Melekler Şehri Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Los Angeles'daki görevli, yorulmak bilmeyen bir melek olan Seth (Nicholas Cage), oldukça bilimsel düsünen, fakat ortada belli bir sebep bulunmuyorken bir hastasını kaybetmesinin ardından kendisine güveni oldukça sarsılmış bir kalp cerrahı olan Dr. Maggie Rice (Meg Ryan) ile karşılacaktır. Seth hastane odasında ölen adama yardım edebilmek için bulunmuş olsa da, aniden Maggie'nin çekiciliğine kapılacak ve yaşadığı bu özgüvensizliği yenebilmek için ona yardım etmek isteyecektir. Sonrasında genç doktora aşık olunca, bu gözlemledigi ama yaşamadığı dünyada var olmak isteyecektir. Seth, Maggie'yi kendisine çekip büyüleyecek, fakat birbirlerine olan tutkuları derinleştikçe Maggie, geçmisi dahi olmayan bu mükemmel yabancıyı sevmenin ne kadar akla uygun ve sağlıklı oldugunu sorgulayacaktır. Aşk bu iki insanın da normal hayatlarını birakmalarına değecek kadar değerli midir? Sitemizdeki Melekler Şehri filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. City of Angels 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 11.481
 • 0
Çok Pişmiş Türkçe Dublaj izle
İncele
Çok Pişmiş Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Paris'teki bir restoranda çalışmakta olan Şef Adam Jones (Bradley Cooper), kötü alışkanlıklarından vazgeçemediğinden dolayı sahip olduğu herşeyi kaybetme haline gelmiştir. 2 Michelin yıldızlı şef bir aşamadan sonra kendi mutfağını oluşturup hatalarını düzeltmeye karar verecektir. Bunun için ise ekibine üstün yetenekli şefleri ve güzel Helene'yi (Sienna Miller) katması gerekmektedir. Sitemizdeki Çok Pişmiş filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Burnt 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 2.542
 • 1
Tinker Bell ve Korsan Peri – The Pirate Fairy 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Tinker Bell ve Korsan Peri – The Pirate Fairy 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tinker Bell ve Korsan Peri'de, Tinker Bell ve arkadaşlarının sihir yetenekleri değişime uğrayacaktır. Tinker Bell ve arkadaşlarının yaşamakta olduğu Peri Adası tehlike altına girmiştir. Perilerin yetenek kaynağı olan mavi toz, Zarina isimli bir başka peri tarafınca kaçırılacaktır. Tinker Bell ve arkadaşları, Skull Rock'ın korsan perileri ile mavi tozu geri alabilmek için işbirliği içerisine girecektir. Fakat zaman oldukça önemli, çünkü süre uzadıkça, tozu kullanamadıklarından dolayı periler yeteneklerini yitirmektedir. Peri Adası'nın geleceği için Zarina'nın mümkün olan en kısa sürede yakalanması gerekiyordur. Sitemizdeki Tinker Bell ve Korsan Peri filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Pirate Fairy 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 4.274
 • 0
Son Cadı Avcısı – The Last Witch Hunter 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Cadı Avcısı – The Last Witch Hunter 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Cesur bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel), Kraliçe Cadı (Julie Engelbrecht) ve takipçilerini öldürmeyi başaracaktır. Fakat Kraliçe ölüm öncesinde Kaulder'i ölümsüzlük ile lanetlemiş, eşi ve çocuklarını da sonsuza dek ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder senelerini cadı avlayıp geçirmektedir. Kraliçe Cadı habersiz bir şekilde dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolunda devam etmektedir. Kraliçe, Kaulder'in peşine düştüğünde ise insan soyunun kaderini belirleyecek olan bir savaş başlayacaktır. Sitemizdeki Son Cadı Avcısı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Last Witch Hunter 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 3.368
 • 0
Her Şey Güzel Olacak 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Her Şey Güzel Olacak 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yazar Tomas Eldan'ın (James Franco) yaşamı sevgilisi ile tartışıp arabasına binip dolaşmaya çıktığı anda sonsuza kadar değişecektir. Tomas bir gayesi olmadan dolanırken bir çocuğa çarpıp hayatını kaybetmesine sebep olacaktır. Bu kaza büyük bir travmaya sebep olur. Aradan 12 sene geçmesinin ardından Tomas olayın şokunu üzerinden atlatamamıştır. Bir şekilde hayatına değer kazandırmaya çalışan Tomas, hayatına devam etmeye çabalamış olsada bunun için önce kendini affedip geçmiş ile yüzleşmesi gerekmektedir. Sitemizdeki Her Şey Güzel Olacak filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Every Thing Will Be Fine 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 2.014
 • 0
Aşk ve Gurur 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Aşk ve Gurur 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
5 kız kardeş olan Bennet'lar, annelerinin iyi bir eş bulup geleceklerini güvence altına alabilme umudu ile büyütülmüşlerdir. Ancak, neşeli ve zeki bir kişiliğe sahip olan Elizabeth (Keira Knightley), kendisine düşkün olan babasının da desteği ile birlikte hayatını oldukça farklı ve dolu dolu yaşayabilmek için çaba sarf etmektedir. Zengin damat adayı olan Bay Bingley'in (Simon Woods) yakındaki malikaneye taşınması ile Bennet ailesini bir telaş alacaktır. Bu genç ve soylu delikanlının seçkin Londra çevresi ile askerlerden oluşan arkadaş grubu düşünüldüğünde, Bennet kardeşler için uygun bir eş bulmak hiçte zor olmayacaktır. Sakin ve güzel olan en büyük kız kardeş Jane (Rosamund Pike), Bay Bingley'in kalbini kazanabilmek için harekete geçecektir. Lizzie'nin ise yakışıklı fakat sonrasında anlayacağı üzere ukala Bay Darcy (Matthew Macfadyen) ile tanışmasının ardından karşı cinslerin savaşı başlayacaktır. Sitemizdeki Aşk ve Gurur filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Pride & Prejudice 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 17.871
 • 3
Kral Arthur Türkçe Dublaj izle
İncele
Kral Arthur Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kral Arthur (Clive Owen) ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri'nin maceraları birçok defa beyazperdeye konu edilmiştir. 1600 sene öncesinde Roma İmparatorlu'ğu yıkıldığında Avrupa'da güç dengelerinde yaşanan değişim Britanya'yı da etkisi altına almıştır. Bir yönde pagan inançları devam etmekte olan halklar, diğer bir yönde ise Hristiyanlık ve bir tarafta Kuzeyli barbarların istalaları. Bir tarafta gölün leydileri diğer bir tarafta Merlin ve güç oyunları... Sitemizdeki Kral Arthur filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. King Arthur 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 17.312
 • 1
Anormal Aktivite 2 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Anormal Aktivite 2 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Oldukça sevmekte olduğu Kisha'yı (Essence Atkins) bir trafik kazasında kaybetmiş olan Malcolm (Marlon Wayans), hayatında yeni bir sayfa açıp 2 çocuk annesi Megan (Jaime Pressly) ile evlenecektir. Olaylar günlük paranormal düzenine geri dönecektir. Tüm sıra dışı şeyler onların evini ve çocuklarını bulacaktır. Ancak bu esnada canlanıp hayata geri dönen Kisha'nın mahalleye taşınması üzerine hayatları alt üst hale getirecektir. Sitemizdeki Anormal Aktivite 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. A Haunted House 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.7
 • 2.705
 • 0
Zafer Patenleri 720p Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Zafer Patenleri 720p Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Birbirlerine rakip olan 2 patenci, dünya şampiyonasında kavga etmesinden dolayı altın madalyaları ellerinden alınacaktır. Bununla da beraber, spor hayatları da sona erecektir. Bir kaç sene sonrasında yeniden yarışmalara katılabilmeleri için yasal bir boşluk farketmiş olan bu 2 rakibin, anca çiftler kategorisinde beraber yarışırlar ise şansları olacaktır. Buz pateni sevenler için oldukça güzel gösteriler de sergileyen bir film. Sitemizdeki Zafer Patenleri filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Blades of Glory 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 4.142
 • 0