Ay: Mayıs 2016
Riskli Yatırım – Criminal Activities 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Riskli Yatırım – Criminal Activities 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dört arkadaş, sınıf arkadaşlarının cenaze töreninde karşılaşacaklardır. Birisi, oldukça sağlam bir yerden tüyo aldığını ve ellerinde olan bütün parayı borsaya yatırmalarını söyleyecektir. Acaba bu dörtlü kazanabilecek midir? Sitemizdeki Riskli Yatırım filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Criminal Activities 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 41.102
 • 2
Patrick Türkçe Dublaj izle
İncele
Patrick Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Annesi ve annesinin aşığını öldürmüş olan Patrick (Jackson Gallagher) komaya girecek ve bakımını üstlenmiş hemşirenin hayatına telekinetik olarak müdahale edecektir. Sitemizdeki Patrick filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Patrick 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.9
 • 2.296
 • 0
Paralel Evren – Coherence 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Paralel Evren – Coherence 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Alışılmadık bir astronomik durumun yaşandığı gecede, 8 arkadaş, doğa kanunlarına meydan okumuş, bir dizi sıkıntı verici olaya tanık olacaktır. Bir taraftan bilim kurgu diğer bir taraftan ise insan ilişkileri üzerine olan bu yapım, konusuna iyice odaklanmış, gizem ile gerilime anında yoğunlaşan ve incelikle çekilmiş... Sitemizdeki Paralel Evren filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Coherence 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 2.499
 • 0
Harika Köpek Lenny 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Harika Köpek Lenny 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Vücuduna yerleştirilmiş olan çip sayesinde birtakım özel güçlere sahip olmuş bir köpeğin küçük bir çocuk ile maceralarını izleyeceksiniz. Sitemizdeki Harika Köpek Lenny filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lenny the Wonder Dog 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 3.4
 • 3.383
 • 0
Yargıç – The Judge 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Yargıç – The Judge 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Yargıç (The Judge) filminde Robert Downey Jr., Hank Palmer isimli büyük bir şehirde yaşayan ve çalışan başarılı bir avukatı canlandırmaktadır. Hank, çocukluğunu geçirmiş olduğu kasabaya, kasabanın Yargıç'ı olan babası cinayet ile suçlandığında geri dönecektir. Araları pek iyi olmasa da, babasının davasının arkasında yer alan gerçekleri ortaya çıkartabilmek için Hank, seneler öncesinde koptuğu ailesi ile de yeniden biraraya gelmenin yolunu da bulmaya çalışacaktır. Sitemizdeki Yargıç filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Judge 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 4.530
 • 0
Baş Belası – Tammy Türkçe Dublaj izle
İncele
Baş Belası – Tammy Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Orta yaşlara gelmiş bir kadın yaşantısına ait ne var, ne yoksa kaybetmiştir. İşi, arabası ve hatta evi de elinden gitmiştir. Ne yapacağını bilemeyecek şekilde çare aramakta olan kadın çareyi büyükannesine yanaşmakta bulacaktır. Beraber yapacakları bir yolculuk her şeyi değiştirecektir. Sitemizdeki Baş Belası filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Tammy 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.7
 • 3.338
 • 0
Ben, Earl ve Ölen Kız 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ben, Earl ve Ölen Kız 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir taraftan lise, diğer bir taraftan ise ergenliğin sosyal zorlukları... Lise son sınıfta okuyan Greg'in (Thomas Mann) huzura kavuşabilmek için kendince bulduğu yöntem kimseye yakın olmamak, olabildiğince göze batmamaktır. Fakat annesi, Greg'i kanser hastası sınıf arkadaşı olan Rachel (Olivia Cooke) ile yakın dostluk kurabilmesi için zorlamasının ardından bu hassas dengeler tamamen karışacaktır. Yine de bu sayede Greg, gerçek dostluğun ne olduğunu da anlayacaktır. Sitemizdeki Ben, Earl ve Ölen Kız filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Me and Earl and the Dying Girl 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 3.579
 • 0
Zor Biraderler 2014 Türkçe Dublaj 720p izle
İncele
Zor Biraderler 2014 Türkçe Dublaj 720p izle
Türkçe Dublaj
Devamlı hızlı konuşan fakat bir o kadar da komik güvenlik görevlisi olan Ben (Kevin Hart), sevmekte olduğu kızın abisinden Angela (Tika Sumpter) ile evlenebilmek üzere müsaade isteyecektir. Abisi de polistir. Ben'in kardeşine uygun olup olmadığını ise anlayabilmek için onu 24 saatlik bir Atlanta devriyesine çıkaracaktır. Bu ikili ortalığı karıştıracaklardır. Sitemizdeki Zor Biraderler filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Ride Along 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 2.429
 • 0
Kuzuların Sessizliği Türkçe Dublaj izle
İncele
Kuzuların Sessizliği Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Buffalo Bill (Ted Levine), genç kadınları kaçırıp öldürmekte olan psikopat ruhlu bir katildir. FBI ajanlarından Clarice Starling'i (Jodie Foster) bu psikopat katilin davranışlarının arkasında yer alan psikolojik sebeplere dair ipucu bulabilmesi için görevlendirilecektir. Clarice'in gideceği yer ise aklını yitirmiş ve hapisten kaçmaması için oldukça sıkı güvenlik önlemleri içerisinde tutulmakta olan doktor Hannibal Lecter'dir (Anthony Hopkins).
 • IMDb 8.6
 • 5.391
 • 3
Korku Kapanı 5: Kanlı Parti Full Türkçe 720p HD izle
İncele
Korku Kapanı 5: Kanlı Parti Full Türkçe 720p HD izle
Türkçe Dublaj
Kolej öğrencileri Halloween Mountain Man festivali için küçük bir kasabada ev sahipliği yapacaktır. Festival için büyük gayretler doğrultusunda oldukça korkunç kostümler hazırlayacaklardır. Malesef bu festival evrim geçirmiş olan yamyamların festivale katılması ile kana bulanacaktır. Sitemizdeki Korku Kapanı 5: Kanlı Parti filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Wrong Turn 5: Bloodlines 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.1
 • 19.795
 • 3
Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Full 720p Türkçe HD izle
İncele
Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Full 720p Türkçe HD izle
Türkçe Dublaj
1974 senesinde, Amerika'da bir sağlık kuruluşundan 3 tehlikeli akıl hastası kaçmış, tüm doktorları öldürmüş ve diğer hastaları da serbest bırakmıştır. 2003 yılında ise bir grup üniversite öğrencisi tatil için arkadaşlarının kulübesine gitmek için yola çıkacaklardır. Ancak fırtınadan dolayı yollarını kaybetmişlerdir. Sığınacak bir yer arayışında, insan eti yemekte olan 3 akıl hastasının oldukça yakınlarında olduklarının bile farkına varmamışlardır. Sitemizdeki Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.5
 • 29.897
 • 2
Korku Kapanı 3: Ölüme Terkediş 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Korku Kapanı 3: Ölüme Terkediş 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Fonda ile bir grup enerji dolu arkadaşı kamp kurabilmek ve birazda eğlenebilmek için ormana gideceklerdir. Ama aklınıza gelecek olan şudur ki ormanda onları bir sürpriz bekliyordur. Çok geçmeden ormanda tek başlarına olmadıklarını farkeden gençler, Three Fingers lakabı olan yani 3 parmaklı mutantlar arası akraba evliliğinden dolayı ürkütücü yaratık tarafınca, tüm enerjilerini açığa çıkardıkları zamanda katledileceklerdir. Arkadaşları sırası ile öldürülen ve akşam yemeği için Three Fingers'ın menüsüne eklenmiş Fonda ne yapacağını bilemiyordur. Aynı esnada ve aynı mekana yakın bir alanda bir grup azılı suçluyu taşımakta olan otobüs de kaza yapıp suçlular ormana dağılmasının ardından işler Three Fingers için iyice şenlik ortamına dönecektir. Otobüste yer alan bir çanta dolusu doları alıp kayıplara karışmayı düşünen mahkumlar, başlarına neler geleceğinden haberi olmadan olay yerinden uzaklaşmaya çalışacaklardır. Bir süre sonrasında Fonda ve bir kaç arkadaşı ile karşılaşan mahkumlar birlikte Three Fingers'ın hiddetinden kurtulmak için gayrette bulunacaklardır. Sitemizdeki Korku Kapanı 3: Ölüme Terkediş filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Wrong Turn 3: Left for Dead 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.6
 • 23.024
 • 0
Korku Kapanı 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Korku Kapanı 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, Chris Fylnn'in (Desmond Harrington), arabası ile başka bir şehirdeki iş görüşmesine gidebilmek üzere yola çıkışı ile başlayacaktır. Kimyasal ürünler taşımakta olan bir kamyonun yaptığı kazadan dolayı ana yolun kapandığının farkına varan Chris, geç oladan ulaşması gereken yere ulaşabilmek için Batı Virjinya Dağları'ndan geçen alternatif bir yoldan gitmeyi düşünecektir. Fakat beklenmedik bir anda dikkatini kaybettiğinde yol ortasında, park halinde olan başka bir araca çarpacaktır. Bu esnada ormanda kamp yapmaya gelmiş 5 kişilik bir arkadaş grubuna rastlayacaktır. Grup Francine (Lindy Booth) ve Evan (Kevin Zegers) çiftini olay yerinde bırakıp Chris, Jessie (Eliza Dushku), Carly (Emmanuelle Chriqui) ve nişanlısı Scott (Jeremy Sisto) ile beraber yardım arayacaklardır. İlginç bir kulübe bulacaklardır. Orada canavara benzeyen 3 dağ adamı yaşamaktadır. Kaçış ve kovalama artık başlamış durumdadır. Sitemizdeki Korku Kapanı 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Wrong Turn 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 15.849
 • 0
Düşlerin Terzisi Türkçe Dublaj izle
İncele
Düşlerin Terzisi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tilly Dunnage (Kate Winslet) oldukça güzel, yetenekli ve farklı bir kadındır. Vicdanında taşımakta olduğu büyük bir yük ile, annesi Molly'yi (Judy Davis) bulabilmek için doğduğu kasabaya dönecektir. Tilly artık kasabada bir yabancı görülmekte ve katil gözü ile bakılmaktadır. Geçmişindeki yaralar ile geri dönmüş olduğu bu yerde Tilly'yi kasabalıya yaklaştıran durum Tilly'nin eşi benzeri olmayan terzilik yeteneği olacaktır. Acılar yerini kahkahalara bırakırken Tilly modacı kişiliği ile kasabanın kadınlarını tamamen baştan yaratacaktır. Bu esnada geçmişini haksız olarak karalayanlardan tatlı tatlı intikamını almaya başlamış olan Tilly kasabanın yakışıklısı Teddy'ye (Liam Hemsworth) kalbini kaptırmasının ardından bu aşkın ona akla gelemeyecek şeyleri de yaptırtığını da görecektir. Sitemizdeki Düşlerin Terzisi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Dressmaker 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 3.118
 • 0
Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası Türkçe Dublaj HD 720p izle
İncele
Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası Türkçe Dublaj HD 720p izle
Türkçe Dublaj
Oldukça lüks bir Mavi Yolculuk gemisinde, etrafı birbirine katıp seyahat ederken başlarını yeniden sıkıntıya sokan sincaplar kendilerini bu defa ıssız, tropik bir adada bulacaklardır. Adanın 4 yanında kendilerine göre yemek aramakta olan bu sevimli yaratıklar, bir yandan eve gidebilmenin yolunu aramaya çalışırken diğer bir yandan ise cennet gibi gözüken bu adanın görüldüğü kadar da arkadaş canlısı olmadığının farkına varacaklardır. Sitemizdeki Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.3
 • 19.431
 • 5