Ay: Nisan 2016
Racing Extinction 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Racing Extinction 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
The Cove belgeseli ile Oscar kazanmış olan yönetmen Louie Psihoyos, bu defa yok olmaya yüz tutmuş canlı türlerini korumaya çalışan bir grup gönüllü ve aktiviste odaklanmaktadır. Bilim insanlarının bu yüzyılın sonuna kadar dünyadaki türlerin yaklaşık yarısının yok olacağı ilerisi için düşünürsek Psihoyos'un belgeselinin farkındalık yaratması açısından oldukça önemli olduğu söylenebilir. Sitemizdeki Racing Extinction filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Racing Extinction 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.2
 • 2.683
 • 0
Git Başımdan 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Git Başımdan 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Peter Highman (Robert Downey Jr.), 5 gün sonra eşi doğum yapacak olan baba adayıdır. Atlanta'dan doğuma yetişebilmek ve eşinin yanında olabilmesi için uçağını yakalayamadığından dolayı, beklenmedik bir şekilde programı alt üst olacaktır. Sonunda, kendini Ethan Tremblay'in (Zach Galifianakis) arabasında bulacaktır. Zamanında doğuma yetişebilmek için uçtan uca ülkeyi Ethan ile aşması gerekecektir. Sitemizdeki Git Başımdan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Due Date 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.6
 • 4.698
 • 0
Kışkırtma Full 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Kışkırtma Full 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Oldukça güzel ve genç bir İtalyan kızı olan Carla (Yuliya Mayarchuk), erkek arkadaşı Matteo'nun (Jarno Berardi) geleceği günü iple çekiyordur. Ancak, sevgilisi için bir daire arayışındayken tanışmış olduğu kadın emlakçı ile yakınlaşacaktır. Bu esnada Matteo birşeylerden kuşku duymuş ve Carla'ya soğuk davranmaya başlamıştır. Bu duruma kızgın olan Carla ise Matteo'yu kıskandırabilmek ve ondan intikam alabilmek için Moira'nın (Francesca Nunzi) eski kocası Mario (Mauro Lorenz) ile birlikte olmaya başlayacaktır. Carla'yı çıllgın bir partiye götürmüş olan Mario, Matteo'nun gelmesi ile kenara çekilecektir. Aradan geçmiş olan sürede yanlış yaptıklarını anlayan bu iki sevgili, yeniden tutku ile birbirlerine aşık olduklarının farkına varacaklardır. Sitemizdeki Kışkırtma filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Trasgredire 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.4
 • 114.764
 • 1
Geleceğe Dönüş 3 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Geleceğe Dönüş 3 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
1955 senesinde kalmış olan Marty'i (Michael J. Fox) kurtarabilmek için Dr. Brown (Christopher Lloyd) zamanda seyahat edecektir. Ama kendisi 1855 senesine gelip DeLorean bozulduğu ve o zamanın teknolojisindeki yetersizliklerden dolayı bu zaman diliminde kısılıp kalmış olan Doktor, Marty'ye bir mektup yazıp arabayı gömdüğü yeri söyleyecektir. Sitemizdeki Geleceğe Dönüş 3 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Back to the Future Part III 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.4
 • 4.205
 • 1
Geleceğe Dönüş 2 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Geleceğe Dönüş 2 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Fırlama Martin (Michael J. Fox) ile çılgın bilim adamı arkadaşı Dr. Brown (Christopher Lloyd) için, yeniden zaman makinesine çevirmiş oldukları DeLorean'a başvurma zamanıdır. Marty bu defa 2015 yılına gidip daha doğmamış olan çocuğuna yardım etmesi gerekecektir. Tabiki bunu yaparken yine ortalığı karıştırıp zamanın dokusuna ve düzenine zarar verecektir. Sitemizdeki Geleceğe Dönüş 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Back to the Future Part II 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.8
 • 3.366
 • 0
Geleceğe Dönüş 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Geleceğe Dönüş 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Filmde 1985 senesindeyiz. Marty (Michael J. Fox) birazcık fırlama, söz dinlemeyen ve delidolu bir genç, özetle dönemin tipik bir Amerikan yetmesidir. Oldukça çılgın olan bir bilim adamı olarak düşünebileceğimiz Dr. Brown (Christopher Lloyd) ile olan arkadaşlığının hayatını değiştereceğinden haberi olmaz, çünkü dahi bilim adamı bir zaman makinesi icad etmiştir. Dönemin özellikle tasarımı ile öne çıkmış olan otomobillerinden biri DeLorean'ın içerisine gizlenmiş olan icat, Marty'yi yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürecektir. Düşüncesiz delikanlı bu temiz Amerikan kasabasında bir kazaya sebep olacak ve müstakbel anne ve babasının tanışmasına engel olacaktır. Böylece kendisi de hiç doğmamış olacağından dolayı bu durumu düzeltmesi gerekecektir. Fakat hayat sandığından daha karmaşık ve sorumluluk kelimesinin manasını öğrenmesi gerekmektedir. Sitemizdeki Geleceğe Dönüş 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Back to the Future 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.5
 • 5.283
 • 0
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj izle
İncele
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya'nın geçmişine ait esrarengiz bir olayın, günümüze yansıması oldukça büyük bir savaşa sebep olacak, Transformer'lar bizi tek başlarına kurtaramayacak duruma düşeceklerdir. Sitemizdeki Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Transformers: Dark of the Moon 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 5.418
 • 1
Ip Man 3 Full HD 720p izle
İncele
Ip Man 3 Full HD 720p izle
Türkçe Altyazı
1950'li yılların sonlarına doğru, oldukça sakin bir hayat yaşamakta olan Ip Man (Donnie Yen), oğlunu okuldan almaya gitmiş olduğu esnada, Cheung Tin-chi (Jin Zhang) adında, kendi gibi Wing Chun sporu ile ilgilenen birisi ile tanışacaktır. Tesadüf eseri karşılamalarının ardından iki baba arasında değişik bir ilişki oluşacaktır. Bu sırada Sang adlı bir çete lideri mahallede yer alan tüm mülkleri ele geçirmeye başlamışır. Ip Man kendi öğrencileri ile beraber mahalleyi koruma görevini üstlenecektir. Sitemizdeki Ip Man 3 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Yip Man 3 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.4
 • 4.376
 • 0
Ip Man 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ip Man 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Filminin ikinci bölümü 1949 senesinde Hong Kong'ta geçmekte ve ustanın sanatını yayabilmek için girişmiş olduğu mücadele anlatılmaktadır. Dövüş sanatını açık bir şekilde dış dünyaya öğretmiş olan ilk Kung-Fu ustası Ip Man (Donnie Yen), Hong Kong'ta yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Nerede ise sefaletin içerisinde yaşamak zorunda kalan Ip Man, en iyi usta olduğu öğretiyi yayabilmek ve bu işten de geçimini sağlayabilmek için bir çatı katını Wing Chun dersleri için kiralayıp. Bir dernek bünyesinde birleşen ve Hong Kong dövüş sanatını yayan ustalar, Ip Man'ın okuluna göz dikeceklerdir. Sitemizdeki Ip Man 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Yip Man 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.6
 • 10.051
 • 0
Ip Man 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ip Man 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Filmin başrol karakteri Çin ve Japonya arasındaki büyük savaş esnasında dövüş sanatlarında bir efsane olmuş ve Bruce Lee'nin hocası olan IP Man'dir (Donnie Yen). Çin'in Foshan şehrinde savaşın gölgesinde geçmekte olan bu biyografik hikaye 1930'lu senelere uzanmaktadır. Sitemizdeki Ip Man 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Yip Man 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.1
 • 9.233
 • 0
Yıldız Savaşları 7: Güç Uyanıyor 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Yıldız Savaşları 7: Güç Uyanıyor 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Serinin 6'ıncı filmi olan Star Wars VI'da Luke Skywalker ve arkadaşlarının Han Solo'yu kurtarabilmek için Tatooine'e yapmış oldukları yolculuğu ve mücadeleyi izlemiştik. Bu bölümde ise oğul Luke Skywalker babası Darth Vader ile karşı karşıya gelmişti. Seyirci olarak hikayenin bitmiş olduğunu düşünmüştük. Fakat Star Wars / Yıldız Savaşları efsanesi herkesi şaşırtacak şekilde geri döndü... Sitemizdeki Yıldız Savaşları 7: Güç Uyanıyor filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Star Wars: Episode VII - The Force Awakens 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.3
 • 3.672
 • 0
Ölüm Yarışı 3: Cehennem Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Ölüm Yarışı 3: Cehennem Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Mahkum, polis katili Carl Lucas (Luke Goss), diğer adı ile bilinen Frankenstein, Ölüm Yarışı hapishanesini vahşi bir şekilde yok etme derbisinde süper star bir sürücüdür. Kendisi ve yardımcı takımının özgürlüğü için sadece tek bir zafer kazanması gereken Lucas, öncesinde deneyimlediği her şeyden oldukça tehlikeli bir yarışa girecektir. Gelmiş geçmiş en vahşi rakibine karşı yarışacak olan Lucas, kendini ve takımını hayatta tutabilmesi için Güney Afrika'nın cehenneme benzer Kalahari Çölü'nde mücadele verecektir. Sitemizdeki Ölüm Yarışı 3: Cehennem filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Death Race: Inferno 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.5
 • 3.241
 • 0
Ölüm Yarışı 2 2011 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüm Yarışı 2 2011 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Luke, (Luke Goss) Markus Kane (Sean Bean) için çalışmakta olan bir suçludur. Markus, Luke'den bir bankayı soymasını isteyecektir. Luke bu soygun işini kabul edecek, ama soygun sırasında bir banka görevlisini istem dışı öldürecektir. Federal bir suç işlediğinden dolayı onu özelleştirilmiş tamamen sivillerin yönetiminde olan Ada Hapishanesine göndereceklerdir. Burası oldukça vahşi bir hapishane ve ölümüne mahkumları dövüştürüp büyük bir bahis şebekesi kurulmuştur. Luke kısa bir süre içerisinde bu sistemin bir parçası olmaya zorlanacaktır. Hapishane yönetimi artık dövüşlerin eskisi gibi popüler olmadığını düşünüp yeni bir tarz yaratılmasını isteyecek ve bu işten sorumlu güzel haber spikeri September Jones (Lauren Cohan) ölümcül olan başka bir yarışma düzenleyecektir. Bu defa dövüş yerine silahlar ile de donatılmış arabalarla yarışmak, yarışta üst üste 5 defa birinci gelen özgürlüğüne kavuşacaktır. Ancak bir sorun bulunmakta, yarışı sağ olarak bitirmek gerekiyordur. Luke yarışa girmeye zorlanacak, artık dönüş yoktur, yarışların tümünü kazanması gerekmektedir. Sitemizdeki Ölüm Yarışı 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Death Race 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.7
 • 3.043
 • 0
Ölüm Yarışı 1 2008 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüm Yarışı 1 2008 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Azılı suçlular ile dolmuş bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleri ile dövüşmeye zorlayıp, bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar vermişlerdir. Şiddet arzusu ile yanıp tutuşmakta olan mahkumlar birbirleri ile ölümüne mücadele etmeye dünden hazırdır. 3 şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı olan Jensen Ames (Jason Statham), bu dünyada hayatta kalmayı başarması gerekmektedir. Sitemizdeki Ölüm Yarışı 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Death Race 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 3.740
 • 0
Yürüyen Şato Türkçe Dublaj izle
İncele
Yürüyen Şato Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Animasyon sinemasının yaşamakta olan en büyük ustası kabul edilen Miyazaki'nin Oscar adayı Yürüyen Şato animasyon tarihinin zirvelerinden birisini oluşturmaktadır. 18 yaşında kendi halinde bir genç kız olan Sofi, kötü bir cadının büyüsü ile 90 yaşında bir kadına dönüşecektir. Dış görünümünden utanmakta olan Sofi evini terkedecek ve Howl isminde bir büyücünün yürüyen şatosuna temizlikçi olarak girecektir. Şatoda çalışmakta olan Calcifer ismindeki bir ateş cini ile arkadaş olacaktır. Calcifer, Sofi'ye yeniden genç olabilmesi için yardım etmeye söz verecek, fakat Sofi'de Calcifer'in şatodan kurtulmasına yardım etmesi gerekmektedir. Sitemizdeki Howl's Moving Castle filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Hauru no ugoku shiro 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.2
 • 12.748
 • 3