Ay: Mart 2016
Belalı Rehine – Life of Crime 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Belalı Rehine – Life of Crime 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir grup arkadaş yüksek derecede fidye koparmak için zengin bir iş adamının eşini rehin alacaklardır. Ancak plan düşündükleri gibi işlemeyecek, zira zengin olan koca zaten metresi ile beraber olabilmek için eşinden kurtulmanın yollarını aramaktadır. Eşinin kaçırılmış olduğunu öğrenince, konuya sevgilisi el atacak ve rehin alma planı oldukça farklı boyutlara ilerleyecektir. Sitemizdeki Belalı Rehine filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Life of Crime 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.8
 • 2.161
 • 0
Son Savaşçılar Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Savaşçılar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2 insanın ıssız bir çölde hayatta kalma mücadelesinde, insanoğlu acaba susuzluğa ne kadar dayanabilecektir? Sitemizdeki The Well filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Last Survivors 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.2
 • 3.021
 • 0
İnsanlığın Sonu – Extinction 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
İnsanlığın Sonu – Extinction 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
100.000 senelik evrim ve üstünlüğün ardından insanlar neredeyse dünya üzerinden silinmiştir. Birkaç gün içerisinde, insanları zeka sahibi olmayan, zalim ve vahşi yaratıklara dönüştürecek olan bir enfeksiyondan dolayı insanlık yokolup süpürülmüştür. Şimdi ise salgından 7 sene sonra, bir hiçliğin içerisinde bulunan Harmony kasabası uzun seneler sürmüş ve gezegenin bir bölümünü kaplayan karlarla örtülüdür. Uzun süredir arkadaş olan Patrick (Matthew Fox) ve Jack (Jeffrey Donovan), ve Jack'in kızı olan Lu (Quinn McColgan), tek hayatta kalmış olan insanlardır. Yine de birbirleri ile görüşmemekte hatta birbirlerini görmezden gelmektedirler. Aralarında korkunç bir şey geçmiş ve uzun süredir devam eden nefret ile arkadaşlıkları önceden bitmiştir. Yiyecek insan bulamayan ve bir türlü doymak bilmeyen bir açlığa sahip yaratıklar dünyanın bu unutulmuş köşesine de geldiklerinde ise Patrick ve Jack güçlerini birleştirip geçmişte aralarında yaşanmış olan nefreti bir kenara bırakıp hayatlarını kurtarabilmek için beraber mücadele edecekler midir? Sitemizdeki İnsanlığın Sonu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Extinction 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.8
 • 3.258
 • 0
Cin – Djinn Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Cin – Djinn Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Küçük çocuklarının ölümünden dolayı oldukça sarsılmış olan yeni evli çift Khalid (Khalid Laith) ve Salama (Razane Jammal) evlerine dönmüşlerdir. Yeni taşınmış oldukları Al Hamra'ya, aynı zamanda binalar yapılmadan öncesinde orada bulunan terk edilmiş eski bir balıkçı köyünün ismi verilmiştir. Al Hamra köyü, bir rivayete göre kötücül ruhlar köy sakinlerini rahatsız ettiğinden dolayı boşaltılmıştır. Khalid, bu yeni yere alışmaya ve yaşadıklarını atlatmaya çalışmakta olan Salama'nın yeterince güçlü olamadığının farkına varacak ve onun için endişeye kapılacaktır. Acaba Salama'nın baş etmeye çalıştığı şey çocuğunu kaybetmenin travması mıdır yoksa düşünmekte olduğu nedenlerin ötesinde olan bir güç müdür? Sitemizdeki Cin filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Djinn 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 4.4
 • 2.632
 • 0
Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Özgür ve oldukça cesur bir genç kadın olan Bathseba'nın (Carey Mulligan), amcasından miras kalmış olan çiftlikteki hikayesi anlatılmaktadır. Bathseba, 3 farklı erkek tarafınca arzu edilmekte, başına buyrukluğundan etkilenmiş çiftçi Gabriel Oak (Matthias Schoenaerts), yakışıklı çavuş Francis Troy (Tom Sturridge) ve zengin bir bekar olan William Boldwood (Michael Sheen). Bathsheba'nın özgürlüğünü devam ettirmeye çalışıp yapmış olduğu seçimleri, tutkuları ve aşkı keşfedişi konu alınmaktadır. Sitemizdeki Çılgın Kalabalıktan Uzak filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Far from the Madding Crowd 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.1
 • 2.510
 • 0
Tabanca – By the Gun 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Tabanca – By the Gun 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Nick (Ben Barnes) karakter olarak sert bir İtalyan asıllı Bostonludur. Yaşamını sokaklarda çalışıp kendini mafyaya kanıtlamak ile geçirmiş olan Nick, en sonunda örgüte girecektir. Fakat girmesinin ardından patronu ile arasını bozacak bir ikilem içerisinde olacaktır. Sitemizdeki Tabanca filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. By the Gun 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 4.7
 • 1.726
 • 0
Arabalar 2 2011 Türkçe Dublaj izle
İncele
Arabalar 2 2011 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şimşek McQueen ve çekici Mater, dünyanın en hızlı arabasını belirlemek için düzenlenmiş olan yarışmaya denizaşırı ülkelere gidince dostluklarını da yeni yerlere götüreceklerdir. Ancak şampiyonluğa giden bu yolda, Mater'in entrikalı bir maceraya girmesi ile sürprizlerle karşılacaklardır. Mater, ya Şimşek McQueen'e yardım edecek ya da Finn McRoket ve Holley Shifwell'in yürütmekte olduğu oldukça gizli görevde yer alacaktır. Sitemizdeki Arabalar 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Cars 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 4.379
 • 0
Arabalar 1 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Arabalar 1 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şimşek McQueen her zaman başarıyı hedef olarak görmüş bir yarış arabasıdır. Beklemediği bir anda kendini Route 66 otoyolu üzerinde yer alan sessiz sakin Radyatör kasabasında bulduğunda ise hayatın sadece bir bitiş çizgisinden ibaret olmadığını, hayatın kendisinin başlıbaşına bir yolculuk olduğunu anlayacaktır. Piston Kupası Şampiyonası için ülkeyi baştanbaşa geçmekte olan Lightning McQueen, Radyatör kasabasının sıradışı karakterlerini yakından tanıma fırsatını yaşayacaktır. Sitemizdeki Arabalar 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Cars 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.3
 • 13.155
 • 1
Küçük Karmaşa – A Little Chaos Türkçe Dublaj izle
İncele
Küçük Karmaşa – A Little Chaos Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1682 yıllarında Peyzaj mimarı olan Sabine'ye (Kate Winslet) günün birinde beklemediği bir davet gelecektir. Sabine, Kral 14'üncü Louis'in (Alan Rickman) sarayında çalışmak üzere görüşmeye çağrılacaktır. Kral'ın tasarımcısı olan Andre (Matthias Schoenaerts), Sabine'in Versay Sarayı'ndaki ana bahçelerden birisini dizayn etmesi için seçecektir. Geçmişinde yaşamış olduğu trajedilere karşın, Sabine ile Andre arasındaki ilişki, ikisinin de yaratıcılığını ortaya çıkaracaktır. Sitemizdeki Küçük Karmaşa filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. A Little Chaos 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 2.700
 • 0
İki Aşk Arasında Türkçe Dublaj Full izle
İncele
İki Aşk Arasında Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Gündüzleri Üniversite'deki görevini başarılı bir şekilde devam ettirmekte olan edebiyat profesörü Richard Haig (Pierce Brosnan), geceleri ise romantik fantezileri ile meşgul durumdadır. Richard, çapkınlığı babası Gordon'dan (Malcolm McDowell) öğrenmiş, fakat o her zaman daha fazlasını istemektedir. Tam bu esnada, Richard'ın bronz, 25 yaşında olan Amerikalı sevgilisi Kate (Jessica Alba) hamile olduğunu söylemesinin ardından, baba olma düşüncesi Richard'ı heyecana sürükleyecektir. Sitemizdeki Some Kind of Beautiful filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. How to Make Love Like 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.8
 • 3.004
 • 0
Aşk, Tutku, Dedikodu 2014 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Aşk, Tutku, Dedikodu 2014 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Marie (Camille Chamoux) ve Eric (Franck Gastambide), lise senelerinden itibaren birlikte olan ve şimdi 30'lu yaşlara gelmiş bir çifttir. İlk defa birlikte eve çıkmak için yakın zamanda sözleşme imzalayacaklar, fakat bu mutlu zamanlarında Marie şüphe içerisine düşecektir. Yani sevgilisini güzel bir kadına kaptırmak üzere midir? Sitemizdeki Aşk, Tutku, Dedikodu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Les gazelles 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.4
 • 1.671
 • 0
Aloha 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Aloha 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Brian Gilcrest (Brian Gilcrest) orduda silah teknisyeni olarak çalışmakta olan bir görevlidir. Etrafındaki kişiler onu pek sevmemekte, Brian'ın tek arkadaşı ise Jeremy adında akıllı bilgisayardır. Yeni görevi ise Hawaii'deki askeri üsse giderek yeni geliştirilmiş olan casus uydu sistemini denetlemek olacaktır. Bu görevde Allison Ng (Emma Stone ) ile beraber çalışıp sistemin başlatılmasına yakın bir süre varken tüm güvenlik önlemlerini gözden geçireceklerdir. Ama Brian burada evli ve 2 çocuklu olan hayatının aşkı Tracy (Rachel McAdams) ile karşılaşınca kendisini keşfedebileceği yeni bir deneyim içerisinde bulacaktır. Sitemizdeki Aloha filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Deep Tiki 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.5
 • 2.106
 • 0
Get on Up 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Get on Up 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Get on Up, soul müzisyeni olan James Brown'ın hayat hikayesi anlatılmaktadır. Müziği ile ve felsefesi ile sadece kendi türünde değil dünya müzik tarihine de damgasını vurmuş olan James Brown'ı Chadwick Boseman canlandırmaktadır. Sitemizdeki Get on Up filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Get on Up 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.0
 • 2.261
 • 0
Cut Bank 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Cut Bank 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Lise mezunu olan bir genç Dwayne McLaren (Liam Hemsworth) küçük bir kasabada yaşamını sürdürmekte ve okul zamanlarında futbol takımının en gözde yıldızlarından birisidir. Fakat şimdi araba tamircisi olarak geçimini devam ettirmektedir. Basit hayatın getirdiği olumsuzluklardan fazlası ile etkilenmiş olan genç adam bir an önce yaşamış olduğu bu küçük kasabadan kurtulup büyük şehirlerden birisinde temiz bir sayfa açıp yeni bir hayata başlamak istemektedir. Tabiki yanına kız arkadaşını da alma planına dahildir. Ancak Dwayne için hayallerini gerçekleştirmek düşündüğü gibi kolay değildir. Sitemizdeki Cut Bank filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Cut Bank 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.0
 • 1.833
 • 0
Atmaca – Birdman 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Atmaca – Birdman 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Raymon Carver (Michael Keaton) zamanında oldukça popüler ironokik bir süper kahraman, zaman içerisinde popülerliğini kaybetmiştir. Bununla beraber egosundan dolayı savaşmaya başlamış olan Carver eski canlı günlerine dönebilmek için elinden geleni yapacaktır. Sitemizdeki Atmaca filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Birdman 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.1
 • 3.049
 • 0