Ay: Şubat 2016
Derin Darbe Türkçe HD Full 720p izle
İncele
Derin Darbe Türkçe HD Full 720p izle
Türkçe Dublaj
Küçük Leo Beidermann'ın (Elijah Wood) teleskopu ile çekmiş olduğu bir fotoğraf tüm dünyayı ayağa kaldıracaktır. Fotoğrafta bir kuyruklu yıldızın hızlı bir şekilde dünyaya yaklaşmakta olduğu görülmektedir. Hemen harekete geçmiş olan bilim adamları hızlı bir şekilde bir uzay aracının kuyruklu yıldıza gidip, yaklaşmakta olan bu felaketi engellemesi gerektiğini söyleyeceklerdir. Aracı kullanacak olan kişi ise emekliye ayrılmış eski astronotlardan Spurgeon Keeney (Robert Duvall) olacaktır. Dünyanın sonu yaklaşmakta ve tüm insanlık çaresiz bir şekilde beklemektedir. Zamana karşı verilmekte olan mücadele, insanların mutlak ölüme karşı verdiği tepkiler yanında önemini yitirecektir. Sitemizdeki Derin Darbe filmi Full HD izlenebilmektedir. Deep Impact 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.1
 • 3.300
 • 0
Demir Adam 2 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Demir Adam 2 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Milyarder mucitlerden Tony Stark'ın (Robert Downey Jr.) zırhlı Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafınca artık bilinmektedir. Teknolojisini ordu ile paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı görmekte olan Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden tedirgin olduğundan dolayı Iron Man zırhının gizemini açıklamak istemeyecektir. Sitemizdeki Demir Adam 2 filmi Full HD izlenebilmektedir. Iron Man 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.1
 • 4.081
 • 0
Aşkın 500 Günü Türkçe Dublaj izle
İncele
Aşkın 500 Günü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Aşkın gerçek olduğuna inanmamakta olan Summer (Zooey Deschanel) ve ona aşık olan Tom'un (Joseph Gordon-Levitt) hikayesini izleyeceksiniz. Tom, Summer'u ilk gördüğü anda aşık olmuş, ölene dek onunla olması gerektiğini düşünmektedir. Ancak Summer aşka da, ilişkiye de inanmamaktadır. Buna karşın, adına arkadaşlık bile denemeyecek, komik ve eğlenceli olduğu kadar tutku ve ihtiras dolu bir ilişki yaşayacaklardır. Sitemizdeki Aşkın (500) Günü filmi Full HD izlenebilmektedir. (500) Days of Summer 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.8
 • 3.796
 • 0
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Katniss Everdeen'in (Jennifer Lawrence) yoldaşı Peeta Mellark (Josh Hutcherson) ile beraber 74'üncü Açlık Oyunlarını kazanması ve eve dönmesi ile macera başlıyor. Kazanmak, aslında ailelerini ve arkadaşlarını geride bırakıp, bütün bölgeleri tek tek gezmelerini gerektiren Zafer Turu yapmaları anlamına geliyordur. Yol boyunca Katniss ayaklanmanın başlamak üzere olduğunun farkına varacaktır. Sitemizdeki Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak filmi Full HD izlenebilmektedir. The Hunger Games: Catching Fire 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.8
 • 2.996
 • 0
Açlık Oyunları Türkçe Dublaj izle
İncele
Açlık Oyunları Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yakın bir gelecekteki Kuzey Amerika kuraklık ve sonrasında yaşanan yangın, kıtlıklar ile zayıflayıp çökmüş yerini bir başkent ve 12 eyaletten oluşan Panem isminde bir ülkeye bırakacaktır. Bu yeni ülkede her yıl eyaletlerden kura ile seçilmiş olan 2'şer gencin katıldığı Açlık Oyunları düzenlenmektedir. Bir kısım eğlence amaçlı, diğer bir kısım da halka göz dağı vermeyi hedeflemiş olan bu oyunlar, ayrıca tüm Panem ülkesinde televizyonlarda da yayınlanmaktadır. 24 farklı yarışmacı bütün televizyon seyircilerinin gözleri üzerindeyken, rakiplerini eleme ve hayatta kalma mücadelesi vereceklerdir. Sitemizdeki Açlık Oyunları 1 filmi Full HD izlenebilmektedir. The Hunger Games 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.3
 • 7.130
 • 2
Creed: Efsanenin Doğuşu Full 720p HD izle
İncele
Creed: Efsanenin Doğuşu Full 720p HD izle
Türkçe Altyazı
Adonis Johnson (Michael B. Jordan) daha kendisi doğmadan öncesinde ölen Dünya Ağırsıklet Boks Şampiyonu ünlü babasını yani Apollo Creed'i hiç tanımamıştır. Yine de, damarlarında boks olduğuna hiç şüphesi bulunmamaktadır. Bu yüzden, Apollo Creed'in yeni ama sağlam bir boksör olan Rocky Balboa ile efsanevi maçını yapmış olduğu yere, Philadelphia'ya gidecektir. Sitemizdeki Creed: Efsanenin Doğuşu filmi Full HD izlenebilmektedir. Creed 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.8
 • 2.914
 • 0
Can Dostum – Intouchables Türkçe Dublaj izle
İncele
Can Dostum – Intouchables Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Filmde, 2 erkeğin arkadaşlığı kadar, 2 karşıt dünya görüşünün de komik hikayesi anlatılmaktadır. Bu olağandışı arkadaşlık hikayesinde, toplumsal olarak keskin karşıtlıklardan muzdarip olan bugünün Fransa'sının da bir portresi işlenmektedir. Geçirmiş olduğu bir kazadan dolayı felç olan zengin aristokrat Philippe (François Cluzet), cezaevinden henüz çıkmış olan genç göçmen Driss'i (Omar Sy) bakıcısı olarak işe alacaktır. Bu 2 farklı hayat tarzının çarpışmasının ve zamanla çılgınca bir arkadaşlığa dönüşmesinin böylece dokunulmaz duruma gelen 2 erkeğin hikayesini anlatan iki yönetmenli Dokunulmazlar, film çevrelerinde ırkçılık, fiziksel engelli olmak ve yoksulluk gibi konulara da değinmesi ile yılın en iyi komedi dram filmi olarak tanındı. Sitemizdeki Can Dostum filmi Full HD izlenebilmektedir. Intouchables 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.6
 • 12.617
 • 9
Pearl Harbor 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Pearl Harbor 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Rafe Mc Cawley (Ben Affleck) ile Danny Walker (Josh Hartnett), çocuk yıllarından beri, oldukça iyi bir arkadaş olarak beraber büyümüş cesur 2 genç pilottur. Okuldan mezun olmalarının ardından Amerikan Hava Kuvvetlerine yazılacaklardır. Rafe, Birleşik Amerika Donanmasında görev yapmakta olan güzel ve cesur hemşire Evelyn Stewart'a (Kate Beckinsale) aşık olacaktır. Ancak onun savaş tutkusu bu 2 sevgiliyi ayıracaktır. İdealist bir genç olan Rafe ise, 2'inci Dünya Savaşının gitgide kızışması üzerine Avrupa kıtasında Nazilere karşı mücadele etmekte olan Eagle Squadron birliğine katılmaya karar verecektir. Gönüllülerden oluşan bu ekipte Amerikalı, Kanadalı, Avustralyalı, İsveçli ve diğer tarafsız ülkelerden gelmiş olan pilotlar yer almaktadır. Döneceğine söz verip sevgilisinden ve en yakın arkadaşından ayrılıp Manş Denizinin yolunu tutacaktır. Aynı zamanda Evelyn ile Danny'nin tayini Pasifik Cenneti olarak bilinen Hawaii'deki Pearl Harbor'a çıkacaktır. Sitemizdeki Pearl Harbor filmi Full HD izlenebilmektedir. Pearl Harbor 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.9
 • 3.636
 • 0
Sihirli Ay Işığı 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Sihirli Ay Işığı 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Stanley (Colin Firth) isminde bir İngiliz, birtakım psişik güçleri olduğu belirtilen Sophie (Emma Stone) ismindeki bir kadınla tanışacaktır. Gayesi ise gerçek kimliğini göstermeden Sophie'ye yakınlaşmak ve insanları kandırıp kandırmadığını anlamaya çalışmaktır. Ancak Sophie'nin sevimli cazibesine kapılmamak Stanley için hiç de kolay olmayacak bir durumdur. Sitemizdeki Sihirli Ay Işığı filmi Full HD izlenebilmektedir. Magic in the Moonlight 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.6
 • 1.828
 • 0
Sen, Sen Değilsin 720p Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Sen, Sen Değilsin 720p Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Michelle Wildgen'in ilk romanından uyarlanmış olan filmde Bec (Emmy Rossum) kendini hayatın ritmine kaptırmış genç bir kızdır. Bu yaz kolejdeki ilk çömezliğidir. Evli bir profesör ile beraber olmakta, sınıfına karşı ilgisizdir. Geleceği ile ilgili belirsizlikler bulunan, genç kız ALS hastalığından muzdarip, 36 yaşındaki bir kadına bakma işi bulacaktır. Bec bencil ve emretmeyi sevmekte olan bir kadın olan Kate (Hilary Swank) ile beraber günlerini geçirecektir. Genç kız belli bir süre sonrasında onun çok yönlülüğü ve duyarlılığından etkilenecektir. Bir zaman sonra Kate'in evliliği tehlikeye girdiğinde ise Bec eski yaşantısı ile yeni adım atmış olduğu dünyası arasında bir tercih yapması gerekecektir. Sitemizdeki Sen, Sen Değilsin filmi Full HD izlenebilmektedir. You're Not You 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.3
 • 2.292
 • 0
Man of Tai Chi 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Man of Tai Chi 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yaşamı dövüş sanatları merkezinde geçmiş olan insanların yaşam mücadelelerini ve sırtlarına yüklenmiş sorumlulukları konu alan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ünlü aktör Keanu Reeves üstleniyor. Chen (Tiger Hu Chen) dövüş sanatları konusunda Tanrısal bir yeteneğe sahip, ayrıca küçük yaştan itibaren inanılmaz bir deneyim elde etmiştir. Günümüzdeki Beijing kentinde, tıpkı Chen gibi iyi dövüşmekte olan pek çok genç erkek vardır, üstelik burası tam bir fırsat cennetidir. Chen gelmiş olduğu noktada, hayattaki yerini almak için içsel bir yolculuğa ihtiyaç duyacaktır. Sitemizdeki Man of Tai Chi filmi Full HD izlenebilmektedir. Man of Tai Chi 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.1
 • 2.760
 • 1
Son Şans – Southpaw 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Şans – Southpaw 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Billy Hope (Jake Gyllenhaal), oldukça güzel, sevgi dolu bir eş ve harika bir kız çocuğuna sahip birisidir. Yaşayadığı, geri dönüşü bulunmayan bir trajedi sonrasında vee eski arkadaşı da olan menajerinin kendini bırakmasının ardından Hope dibe vuracak ve yaşamış olduğu yerdeki küçük bir spor salonunda yeniden geri dönmek için çalışmalarına başlayacaktır. Emekli antrenör Titus'un (Forest Whitaker) yönlendirmesi ile kaybettiklerini geri kazanbilmek için zorlu bir mücadele içerisine girecektir. Sitemizdeki Son Şans filmi Full HD izlenebilmektedir. Southpaw 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.5
 • 3.861
 • 1
Şeytani Ruhlar – Demonic 2015 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şeytani Ruhlar – Demonic 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, Louisiana'da terk edilmiş olan bir evde, vahşice öldürülmüş 6 üniversiteli gencin bulunması ile başlamaktadır. Dedektif Mark Lewis (Frank Grillo), ürkütücü cinayetlerin gizemini çözebilmek için gitmiş olduğu evde bir şekilde hayatta kalmayı başarmış John'u (Dustin Milligan) bulacaktır. Polisler ile beraber olay yerine gelmiş olan psikiyatrist Doktor Elizabeth Klein (Maria Bello), cinayetlerin tek tanığı John ile konuşmaya başlayınca evde cinayete kurban gitmiş 6 gencin, şeytani ruhlar ile yaşadığı korkunç olayların bilgisini alacaktır. Sitemizdeki Şeytani Ruhlar filmi Full HD izlenebilmektedir. Demonic 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.3
 • 2.417
 • 1
Kader – Predestination 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kader – Predestination 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yönetmen koltuğundaki Spierig Kardeşler bu defa, tarihte yolculuk etmekte olan bir ajanın öyküsünü anlatmaktadır. Sitemizdeki Kader filmi Full HD izlenebilmektedir. Predestination 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.5
 • 3.461
 • 1
İntikam Kapanı Türkçe Dublaj izle
İncele
İntikam Kapanı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir kadının, hayatına çete adamı, karanlık işlere yakın olmuş olan eski patronu tarafınca gönderilmiş kiralık katiller ile yüz yüze gelmesi anlatılmaktadır. Bu kadın kendi evinde beklenmedik bir anda bu kişiler ile karşı karşıya gelecek ve bir şekilde hapsolacaktır. Sitemizdeki İntikam Kapanı filmi Full HD izlenebilmektedir. Everly 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.0
 • 2.071
 • 0