Ay: Temmuz 2015
Amerikan Rüyası – American Dreams in China Türkçe Dublaj izle
İncele
Amerikan Rüyası – American Dreams in China Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gerçek yaşanmakta olan bazı olaylar benzetilip aktarılmış olan bu filmde Çin asıllı 3 gencin Amerikan vatandaşı olma hayali ve bunun gerçekleşmesi anlatılmakta. Amerika'nın yükselişe geçtiği dönemde bu 3 arkadaş Amerikan vatandaşı olabilmek için kendilerine sorulan soruları yanıtlayacaklar ve Amerika'ya gideceklerdir. Oraya gittiklerinde ise tembel insanlarla karşılaşmanın yanı sıra birde ırkçılık problemi ile savaşacaklardır. Sitemizdeki American Dreams in China filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Zhong Guo He Huo Ren 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.1
 • 2.455
 • 0
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj izle
İncele
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Peter Jackson'ın üçünü bir arada çekip sinemaya uyarlamış olduğu Tolkien'in ölümsüz eseri Yüzüklerin Efendisi'nin son bölümünü izleyeceksiniz. Sitemizdeki Yüzüklerin Efendisi 3: Kralın Dönüşü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Lord of the Rings: The Return of the King 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.9
 • 8.465
 • 2
Pislikler – Bastards 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Pislikler – Bastards 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir süper tankerin generali olan Marco Silvestri (Vincent Lindon) ani bir şekilde Paris'e dönüp mürettabatını bırakması gerekmektedir. Kız kardeşi Sandra'nın (Julie Bataille) ona ihtiyacı vardır. Kocası intihar etmiş, fabrika batmak üzere ve tek kızları çileden çıkmış bir durumdadır. Sandra suçluyu belirlemiştir, iş adamı Eduard Lapoırte (Michel Subor) herşeyin sorumlusudur. Marco Laporte'un metresini ve oğlunu yerleştirdiği apartmanda bir daire kiralayacaktır. Ancak Marco Sandra'nın kendinden sakladıklarını ön görmemiştir. Sitemizdeki Bastards filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Les salauds 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.1
 • 2.857
 • 0
Ailemle Hafta Sonu Türkçe Dublaj izle
İncele
Ailemle Hafta Sonu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
16 yaşında olan genç bir kız, ip atlama yarışmasını kaçırmış olmalarından dolayı, ebeveynlerini rehin alacaktır. Emily (Olesya Rulin) her gün anne babasının ihmalkarlığıyla yüz yüze gelmektedir. En sonunda intikam almak isteyen Emily anne babasını rehin alıp gerçek bir aile olmanın ne demek olduğunu onlara öğretmeye karar vermiştir. Sitemizdeki Ailemle Hafta sonu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Family Weekend 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 2.384
 • 0
Uzayda Sıkışanlar 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Uzayda Sıkışanlar 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ay Üssü gemisi maden aramak için her zamanki gibi yola çıkacaktır. Ancak bu sefer umduklarından daha çok farklı bir olay ile karşı karşıya kalırlar. Aniden meteor yağmuru altında kalıp ağır zarar göreceklerdir. Geminin şirketinde bulunan Albay Gerard Brauchman (Christian Slater) mürettebattan Ava Cameron'ı (Amy Matysio) karbondioksit dolu bir kanadı onarmakla görevlendirilir. Dr. Lance Krauss (Brendan Fehr) bu gazın insanlar üzerinde değişik etkilere neden olabileceği konusunda uyarısını yapacaktır. Bu gazın insanlar üzerinde paranoyaya ve halüsinasyonlara sebep olacağını söyleyecektir. Ava analiz edilmesi için bir meteor örneği getirecek ve Dr. Krauss meteora bağlı sporlar bulacaktır. Ava bir örnek nedeniyle yanlışlıkla parmağını kesecek fakat bunu doktordan saklayacaktır. Ava kısa bir süre sonrasında hamile kalır ve uzaylı bir bebek doğuracaktır. Fakat ne Albay ne de Doktor ona inanacaktır. Ava'nın hayal gördüğünü düşünecektirler. Doğan çocuk mürettebattan Bruce Johns'u ısırmasının ardından gemidekiler Bruce'un uzaylı tarafınca klonlandığını farkına varacaklardır. Fakat bu klon oldukça tehlikelidir. Sitemizdeki Uzayda Sıkışanlar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Stranded 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 3.4
 • 3.299
 • 1
Şeytan Geçidi – The Dyatlov Pass Incident 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şeytan Geçidi – The Dyatlov Pass Incident 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1959 senesinde Ural dağlarına kamp yapmaya gitmiş olan 9 deneyimli Rus dağcının son derece ilginç ölümlerinin sonrasında, günümüzde bir grup Amerikalı öğrenci aynı geçide gidip bu gerçek olayı araştırmaya başlayacaklardır. Yolculuk esnasında zor hava koşullarına ve tanımlayamadıkları olaylara maruz kalan gençler, gerilim dolu anlar yaşayacaklardır. Sitemizdeki Devil's Pass Capital filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Dyatlov Pass Incident 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.7
 • 3.303
 • 0
Fury 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Fury 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Fury, oldukça çok izlediğimiz klâsik savaş filmlerinden yanı sıra oldukça farklı bir konuyu ele almaktadır. Nisan 1945. İttifak Devletleri Avrupa cephesinde son bir çaba gösterirken, Wardaddy (Brad Pitt) isminde bir çavuş, düşman hattı arkasında bir Sherman tanka ve 5 kişilik ekibin komutanıdır. Sayı ve silah olarak az olan, bir de çaylak askeri olan müfrezenin komutanı Wardaddy ve takımı, Nazi Almanya'sının kalbinde bütün olasılıklara kahramanca meydan okumaktadır. Sitemizdeki Hiddet filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Fury 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.7
 • 5.917
 • 0
Ben-Hur 1959 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ben-Hur 1959 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tam 100.000 kostüm, 8.000 figüran, 300 ayrı film seti ve inanılmaz bir film bütçesi ve 11 Oscar ödülü almış olan Ben-Hur un yapımcıları sinema tarihinin en görkemli destanına imza atmıştır. Filistin de Musevi bir asil olan Ben-Hur (Charlton Heston) un cesur hikayesi, onun Romalılar tarafınca esir alınması ve gemiden kaçışını izleyeceksiniz. Sitemizdeki Ben Hur filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Ben-Hur 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.1
 • 7.767
 • 2
Midasın Kutusu Türkçe Dublaj izle
İncele
Midasın Kutusu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
17 yaşında olan Mariah Mundi'nin (Aneurin Barnard) hayatı, ailesi ortadan kaybolup küçük kardeşi kaçırılmasının ardından alt üst olmuştur. Karanlık bir biçimde görkemli Prince Regent Hotel'ine gidip ipuçlarını takip eden Mariah, çocukları çalan canavarların, ölümcül gizemlerin ve sınırsız zenginlik sunan kayıp eşyaların alemini keşfedecektir. Aynı zamanda yıkıcı bir süper güç de bulacaktır. Bu dünyanın inancı ve risk altındaki ailesi ile Mariah, Midas Kutusunun Lanetini açığa çıkartabilmek için her türlü tehlikeyi göze alacaktır. Sitemizdeki Midasın Kutusu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Adventurer: The Curse of the Midas Box 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.4
 • 3.728
 • 0
Kısa Dönem 12 – Short Term 12 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kısa Dönem 12 – Short Term 12 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gözetim altında tutulması gereken, risk sınırında olan gençlerin bakılmakta olan bir merkezde duygusal ve fiziksel yaralarla yaşayan bu çocuklarla ilgilenen Grace (Brie Larson) ve Mason (John Gallagher Jr.), aynı merkezde çalışmakta ve beraber yaşayan iki sevgilidir. İşlerine ve birbirlerine tutkuyla bağlı olmalarının yanı sıra, özel hayatlarında belli belirsiz bir gerginlik yaşamaktadırlar. Grace, bakım evine yeni gelen bir kız çocuğuyla bağ kuracaktır. Onun hayatını normalleştirme çabasının kendi hayatına da dokunuyor olduğunu zamanla farkına varacaktır. Sıkıntılı geçmişi, onu öngöremediği bir geleceğe taşıyacaktır. Sitemizdeki Kısa Dönem 12 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Short Term 12 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.1
 • 2.664
 • 0
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Türkçe Dublaj izle
İncele
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bilbo (Martin Freeman) huzurlu Hobbit toprakları olan The Shire'da yaşarken bir gün büyücü Gandalf (Ian McKellen) birden bire ortaya çıkacak ve baş kahramanımız Bilbo kendini efsanevi savaşçı Thorin (Richard Armitage) tarafınca yönetilen 13 cücelik maceracı bir grupta bulacaktır. Ejder Smaug'dan Erebor'un kayıp Cüce Krallığı'nı geri alabilmek için çıktıkları bu yolculukta Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler, Şekil Değiştirenler ve Büyücülerle dolu maceralardan geçeceklerdir. Sitemizdeki Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Hobbit: An Unexpected Journey 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.0
 • 42.925
 • 7
Gloria 2013 Türkçe Dublaj izle
İncele
Gloria 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yaşına karşı gelip hayattan elini eteğini çekmeyi kabul etmemekte olan 58 yaşındaki Gloria (Paulina García), bekarların arasına karışmaya karar vermiştir. Gece kulüplerinde aşk ve macera peşinde umut, hayal kırıklığı ve boşluk hissiyle karşı karşıya kalmıştır. Bir deniz subayı ile tanışıp yakınlaştığında kendi gizemleri ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Acaba yaşanmakta olan bu ilişki aşk yolundaki son durağı mı olacaktır? Sitemizdeki Gloria filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Gloria 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.8
 • 3.321
 • 0
Benim Komşum Bir Melek – St. Vincent Türkçe Dublaj izle
İncele
Benim Komşum Bir Melek – St. Vincent Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bekar bir anne olan Maggie (Melissa McCarthy), 12 yaşındaki oğlu Oliver (Jaeden Lieberher) ile beraber yeni evleri, Brooklyn'e taşınmıştır. Saatlerce mesai yapmak durumunda kalan Maggie'nin oğlunu komşusu Vincent'a (Bill Murray) emanet etmekten başka bir seçeneği bulunmamaktadır. Ancak Vincent, alkole ve kumara düşkünlüğü ile bilinen emekli, huysuz birisidir. Zaman ilerledikçe Vincent ve Oliver arasında sıra dışı bir ilişki başlayacaktır. Zira Vincent, striptiz barlara, yarış pistleri gibi günlük aktivitelerine Oliver'ı da dahil eder. Vincent bu genç adamın büyümesine yardımcı olurken, Oliver'da Vincent'ta kimsenin görmediği bir tarafı, yani yufka yürekli bir ihtiyar olduğunu ortaya çıkartacaktır. Sitemizdeki Benim Komşum Bir Melek filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. St. Vincent 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.3
 • 2.372
 • 0
Göç: Tanrılar ve Krallar Full Türkçe Dublaj izle
İncele
Göç: Tanrılar ve Krallar Full Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ridley Scott tarafınca yönetilmiş olan filmde, kutsal kitap ve Musa'nın hayatını anlatan tevratın bazı bölümlerinden esinlenilip hazırlanmış. Doğduğu günden itibaren, Mısır kraliyet ailesi tarafınca evlat edinilişine, firavuna baş kaldırıp, ibranileri serbest bıraktırışına ve ölümüne kadar geçen zaman anlatılmaktadır. Sitemizdeki Göç: Tanrılar ve Krallar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Exodus: Gods and Kings 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.1
 • 5.963
 • 0
İnsan Sermayesi Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
İnsan Sermayesi Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
İtalya'nın Como gölü civarında 2 dükkanı olan iki emlakçı ve onların hayata bakış açısı ile yaşadıklarını konu alan İnsan Sermayesi filminde, Carla (Valeria Bruni Tedeschi) ile Dino (Fabrizio Bentivoglio) emlak dükkanı işletmekte olan farklı iki karakterdir. Fakat ikisinin en büyük özelliği ise Para'dır. Hayatları para üzerine kurulmuş olan bu ikilinin başlarına beklemedikleri bir olay gelecektir. Sitemizdeki Human Capital filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Il capitale umano 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.4
 • 3.156
 • 1