Ay: Aralık 2014
Gizemli Adaya Yolculuk 2012 Türkçe Dublaj izle
İncele
Gizemli Adaya Yolculuk 2012 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
17 yaşlarında olan Sean Anderson (Josh Hutcherson), hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali almaktadır. Sean'un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) ise, kendilerini önce Güney Pasifik'e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürüp olan serüvende ona eşlik edecektir. Burası çok güzel, şaşırtıcı ve gizemli bir yerdir. Sitemizdeki Gizemli Adaya Yolculuk filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Journey 2: The Mysterious Island filmi 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
  • IMDb 5.8
  • 22.803
  • 2
Yenilmezler 720p HD Türkçe izle
İncele
Yenilmezler 720p HD Türkçe izle
Türkçe Dublaj
S.H.I.E.L.D. ismiyle bilinen uluslararası barış örgütünün başındaki kişi Nick Fury, tüm dünyanın güvenliğine karşın büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıyadır. Fury, dünyayı yaklaşan bu felaketten kurtarabilmek için en cesur ve en süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurması gerekmektedir. Sitemizdeki Yenilmezler filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Avengers filmi 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
  • IMDb 8.2
  • 4.706
  • 0
Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Fütüristik bir distopya geçmekte olan bu hikayede toplum 5 çeşitli fraksiyona ayrılmıştır. Her bir kısım farklı bir erdemi temsil etmekte ve 16 yaşına girmiş olan her genç hangi kısımda yer almak istediğine kendisi karar vermektedir. Seçim sadece 1 defa yapılır ve artık ömrü boyunca orada kalmak zorundadırlar. Beatrice Prior ise herkesi şaşırtacak bir seçim yapacaktır. Ardından Tris (Shailene Woodley) ve kendi bölümünde yer alan arkadaşları yaptıkları seçimin getirisi olarak bir rekabet içerisine gireceklerdir. Aşırı güçlü dayanıklılık isteyen fiziksel ve psikolojik testlere tabi tutulacaklardır. Bu testlerin herbiri onları bir ölçüde değiştirecektir. Ancak Tris'in herkesten gizlediği ve ortaya çıktığı zaman ölümcül olabilecek bir sırrı bulunmaktadır. Toplumun gidişatına göre bu sır ya sevdiklerinin hayatını kurtaracak ya da onun sonuna mal olacaktır. Sitemizdeki Uyumsuz filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Divergent filmi 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
  • IMDb 6.9
  • 11.325
  • 0